a4f8b1832ac1a6719ca294d0eb44c7ab.html Jak wysłać do nas MMS?

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Jak wysłać do nas MMS?

Email Drukuj
Coś Cię zdziwiło, odkryłeś coś niezwykłego albo chcesz się czymś pochwalić? Zrób zdjęcie i wyślij je MMS-em do Wadowice24.pl.


Jak przesłać zdjęcie dla Wadowice24.pl

01.Zrób zdjęcie, nawet kilka. Będziesz miał lepszy wybór.

02.Dodaj do zdjęcia opis, w którym odpowiedz na pytania: kto? gdzie? kiedy? co? jak? dlaczego?

03.Dodaj zdjęcie(a) do MMS i wyślij na numer +48 784 467 044 (opłata za MMS zgodna z planem taryfowym Twojego operatora).

04.Twoje zdjęcie(a) zostanie przesłane do redakcji. Po zaakceptowaniu przez Wadowice24.pl ukaże się w jednym z serwisów.

05.Jeśli chcesz ujawnić swoje imię i nazwisko wpisz je w opisie zdjęcia.


Uważaj:

  • Robiąc zdjęcia przestrzegaj zasady, by nie łamać prawa innych osób do ochrony swojego wizerunku i ochrony prywatności.
  • Musisz poinformować osobę, którą fotografujesz, w jakim celu to robisz i mieć jej zgodę. Chyba że jest nierozpoznawalna na zdjęciu lub stanowi element tła, czyli stoi w tłumie ludzi na jakimś zgromadzeniu lub imprezie masowej.
  • Nie wolno robić fotografii dzieciom bez zgody ich rodziców lub opiekunów prawnych.
  • Nie wolno fotografować tablic rejestracyjnych prywatnych samochodów, chyba że mamy zgodę właściciela.
  • Wolno fotografować osoby publiczne np. policjantów, polityków, aktorów w sytuacjach, gdy występują publicznie.

Możesz również jeśli chcesz przesłać zdjecia na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

}} Praca

 

W Wadowicach ponad 4000 osób zdecydowało się na OFE

Liczba osób, które chciałyby zostawić swoje składki ubezpieczeniowe w OFE nie miała przekroczyć pół miliona. Tymczasem już teraz wiadomo, że może być ich nawet 2 miliony. W Wadowicach do piątku (1.08) aż 4000 osób zdecydowało, że nie oddadzą całości swoich składek ZUS-owi.

 

Pensje w szpitalu za niskie?

Jest możliwe, że niektórzy pracownicy wadowickiego szpitala nie dostawali nawet minimalnej wypłaty. -  W tym momencie pracownicy szpitala podpisują aneksy, by przeskoczyć granicę najniższej krajowej pensji. Teraz będzie o 20, 30 zł więcej – informuje jeden z naszych Czytelników.

}} Muzyka

 

Wielki finał koncertów w Ogrodowej

Za nami już osiem czwartków, które dla wielu były stałym elementem na kulturalnej mapie Wadowic. Po wspaniałym koncercie Angeliki Kot i Kasi Kołodziejczyk w Ogrodowej czeka nas uczta muzyczna serwowana przez Krystynę Prońko przy akompaniamencie Big Bandu Małopolskiego.

 

Angelika i Kasia zapraszają na koncert

To już przedostatni koncert w Ogrodowej tego lata. Cykl muzyczny, tak bardzo ceniony przez wielu mieszkańców miasta, zakończy się 28 sierpnia. Tymczasem w czwartek (21.08) na scenie pojawią się Angelika Kot i Kasia Kołodziejczyk, które dały się poznać w The Voice of Poland.