Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Przychodnia Mar-Med przyjmuje już pacjentów. Jak wam się podoba?

Email Drukuj
Wraz z nadejściem Nowego Roku w budynku dawnego Podhalanina otwarto nową przychodnię Mar –Med. Do ośrodka przybywają już pierwsi pacjenci. Specjalnie dla was byliśmy tam, spytaliśmy ich o pierwsze wrażenia i spisaliśmy terminy przyjęć poszczególnych lekarzy.


Nowa przychodnia Mar-Med, prowadzona jako jednoosobowa działalność przez doktora chorób wewnętrznych Marka Basistę, jest już otwarta. Od bladego świtu do ośrodka usytuowanego w budynku dawnego Wojskowego Domu Wypoczynkowego Podhalanin na ulicy Wojska Polskiego, przybywają pierwsi schorowani.

Byliśmy tam także i my, aby sprawdzić grafik lekarzy oraz spytać o pierwsze wrażenia najbardziej zainteresowanych, czyli pacjentów. Ich opinie na temat nowej poradni są bardzo zróżnicowane. Jedni narzekają, inni z kolei chwalą miejsce usytuowania przychodni.
Pod tym względem jest zdecydowanie lepiej. Nie ma żadnego problemu z zaparkowaniem samochodu zaraz pod drzwiami ośrodka, co dla starszych schorowanych pacjentów jest dużym ułatwieniem – mówi pani Lucyna z Babicy, która w czwartkowe popołudnie przyjechała do lekarza z chorym mężem.
Nie wszyscy pacjenci mają jednak taki komfort jak pani Lucyna, że posiadają samochód i ich ocena jest zgoła odmienna.
Mam trzy razy dalej niż do poprzedniej przychodni – mówi nam pan Maciej z Wadowic.
Inna z pacjentek proponuje z kolei właścicielom busów, że warto pod przychodnią zrobić przystanek i uruchomić linie autobusowe. Kierujący nową przychodnią doktor Basista uspokaja jednak, że „busiarze” już pracują nad zmianą swoich kursów.
Będzie to z pewnością duże ułatwienie dla pacjentów spoza Wadowic, podróżujących busami. Natomiast pacjenci, którzy podróżują własnymi samochodami, mogą korzystać z bezpłatnego parkingu– informuje za pośrednictwem serwisu Wadowice24.pl Marek Basista.
Prowadzący poradnię doktor informuje nas, że przychodnia posiada nowoczesne standardy bezpieczeństwa.
Posiadamy monitoring, alarmy i różnego rodzaju czujniki, a pomieszczenia, z których korzystamy, są świeżo po generalnym remoncie, od obniżenia sufitu, naprawy podłóg, założenia sanitariatów oraz ogrzewania – wymienia doktor Basista.
Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na poradnię dziecięcą, której wystrój z kolorowymi rysunkami na ścianie oraz dużą maskotką na parapecie będzie z pewnością przyjazny dla najmłodszych pacjentów.

Pełny zespół przychodni Mar-Med składa się z 11 lekarzy. Wśród nich zabraknie trzech lekarzy, Jolanty Gryboś, Ewy Basisty oraz Wiesławy Kucharskiej – Cybulskiej, którzy pracując w Medyku, cieszyli się dużym zaufaniem pacjentów.

W poradni ogólnej (dla dorosłych) przyjmować będą Marek Basista, Robert Kolec, Anna Zawiła, Jadwiga Madej, Marek Stojak, Jan Zaborski i Andrzej Krupiński. Natomiast w składzie lekarzy poradni pediatrycznej znaleźli się: Ewa Stojak, Elżbieta Barczewska, Marta Jędra oraz Aneta Zemlik, która jednak swoją pracę rozpocznie dopiero 1 lutego, gdyż czeka na koniec okresu wypowiedzenia z poprzedniego miejsca zatrudnienia.

Prowadzący ośrodek doktor Basista przypomina, że przychodnia Mar-Med nie przenosi automatycznie kartotek pacjentów, należących do Medyka. Aby zapisać się w nowej poradni, należy wypełnić deklarację zaznaczając, do którego doktora chcemy przynależeć.

Jak dowiedzieliśmy się, numery do rejestracji pozostają bez zmian.
Poradnia dziecięca: 33 823-55-74.
Poradnia ogólna: 33 873-28-40.

Godziny przyjęć poszczególnych lekarzy:


Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (52)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... meme234f2fw3d komentuje +4
Popieram Ewka Ewka stare baby łażą zawracają nie powiem co , przez to te kolejki. Babska stare nie przestaną jeść kiełbach na sniadanie tylko płatki to przestaną łazić do lekarzy. Dziekuje za uwage.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 04 - 2014
... ewka ewka komentuje +6
Co wy wypisujecie / czy kiedy kolwiek sie ludziom dogodzi wypisujecie jak to cud miód jest na Wojtyłów w przychodni tez jest jedno pomieszczenie dorośli i dzieci razem jedna rejestracja dla dorosłych i dzieci , panie w rejestracji powinny przejśc szkolenie co do kultury wobec pacjentów a pani doktor? bada na sztukę dzieci wizyta w gabinecie 2-3 minuty a szczepienie tez jeden gabinet w Podhalaninie jest lepiej ale zawsze krytyka w nowej przychodnia pana Basisty jest przynajmniej jeden dobry pediatra dla którego liczy sie chore dziecko zbada dokładnie wysłucha rodzica a nie na sztukę , gabinet zabiegowy super i przynajmniej stare baby nie łażą jak na sraczkę do lekarzy bo im sie w domu nudzi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 02 - 2014
... mamuśka komentuje +3
dzisiaj byłam z dzieckiem u p.Zemlik szybko sprawnie dziecko zbadane nie na odpieprz sie jak to miało i ma miejsce u pani Kałużnej bo tam na sztuke sie przyjmuje a nie na jakość , piszecie bzdury że jakis nawiew wisi u drzwi to jest wymóg kurtyna cieplna tak samo jet u Kałużnej jestem zadowolona z tej nowej przychodni

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 02 - 2014
... mieszkanka30 komentuje +1
do rodzic 32
ja tam w nowa med przepisalam dziecko i nie narzekam przynajmniej lekarka nie wiekowa a i na diagnoze nie narzekam 2 dni i dziecku goraczka przeszła tydzien i zdrowe a nie te dinozaury ze starej przychodni co dawki lekow jak dla niemowlaka goraczka tydzien dziecko meczy a po 2 tyg leczeniu dziecko w szpitalu mi ladowalo w jeszcze gorszym stanie warunki przyjec tez przyzwoite na godziny pan masz i numerek zawsze przez tel podaja przychodnia moze mala ale i lekarz chetnie do pacjeta przyjedzie i sie prosic nie musze ale jak to ja uwazam wszystkim dogodzic sie nie da

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 01 - 2014
... Gabriela123 komentuje +5
Rejestracja dziecięca telefoniczna ok. szybko i sprawnie. Korytarz ładny ale nie przystosowany w zimie dla chorych dzieci . Drzwi otwierają się pacjenci wchodzą i jest zimno , dmuchawa chłodzi a nie grzeje . Przedsionek przed gabinetem lekarskim nie ma krzeseł - koniecznie muszą tam być ponieważ dzieci siedzą z rodzicami na ziemi . Mogą oczywiście czekać na korytarzu ,ale jak wspomniałam tam jest zimno więc chronią się w przedsionku przed gabinetem. W wyposażeniu brakuje naklejek dla dzieci zarówno w gabinetach jak i w zabiegowym. Wiem że jest to drobnostka ale bardzo ważna dla dziecka który boi się szczepień, zastrzyków, badania. Naklejka zawsze rekompensuje ból i sytach , taka pierdoła a cieszy. W gabinecie nie ma krzesełka obrotowego na którym wygodnie dziecko siada i jest badane, może również pierdoła ale dla ważna . Apel do Pana kierownika Basisty. Przychodnię zdrowia przygotował Pan dla siebie czy dla pacjentów? Jeżeli dla zadowolenia pacjentów to potrzebne są małe zmiany. Plus Panie Marku to parking i wygodny dojazd. Parking nie płatny , mam nadzieję że nie będzie Pan za chwilę wołał za postój. Rejestracja powinna być oddzielna dla dzieci i dorosłych , ale można się przyzwyczaić. Problemem jest wspólna część dla dzieci chorych i zdrowych. Tak nie może być że matka wchodzi z dzieckiem do szczepienia a w poczekalni dzieci kichające i kaszlące-ABSURD . Moim zdanie przedsionek przed zabiegowym należy wyposażyć w krzesła i przewijak dla maluszków
i oddzielić chorych od zdrowych. To taki moje dygresje , w końcu jestem pacjentem wraz z całą rodziną . Panie Basista życzę powodzenia w prowadzeniu placówki ale proszę nie zapominać że to placówka dla nas.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 01 - 2014
... kajetan komentuje +5
...byłam tam wczoraj po prostu porażka i masakra.Panie w rejestracji niemiłe ,kamery nie wiem po co...... siedziałam z dzieckiem 3 godziny zanim mnie lekarz przyjął.....Zimno(jakaś dmuchawa co nic nie daje).Żeby do lekarz w przychodni i siedzieć w kurtkach to już lekka przesada..... Jedna rejestracja dla dorosłych i dzieci-masakra! Dzieci zdrowe sa przyjmowane razem z chorymi-porażka...Jedem plus-niema parkingu płatnego(ciekawe jak długo)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 01 - 2014
... lapajs komentuje +7
Kiedy i na jakich zasadach będzie można się zarejestrować telefonicznie i dlaczego jest tylko jeden numer telefonu Dlaczego nie można zarejestrować na późniejszy termin jeżeli brak jest miejsca w danym dniu .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 01 - 2014
... lapajs komentuje +10
Panie rejestratorki do wymiany

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 01 - 2014
... Gość komentuje +7
jasny gwint wczoraj się nie dostałem do lekarza dziś tez a o rejestracji telefonicznej można zapomnieć skandal dodam ze dziś i wczoraj byłem rano na butach taki hektar

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
08 - 01 - 2014
... Renata' komentuje +4
A czemu taka nazwa Mar-med??

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 01 - 2014
... czujka ruchu komentuje +6
do cykor i ochraniacz: też byś się bał gdybyś na sumieniu tyle miał !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 01 - 2014
... Ochraniacz komentuje +5
Wszystko nic , ale te kamery , XX wiek ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 01 - 2014
... demik komentuje +7
zero kultury w rejestracji!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 01 - 2014
... greta20 komentuje +2
Brawo:) w końcu jakieś pozytywne komentarze na tym portalu:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 01 - 2014
... rodzic 32 komentuje +6
Ludzie ta przychodnia na ogrodowej to jest totalna porażka...poszedłem z 11-letnią córeczką do lekarza to musiałem czekać w progu drzwi, jak sie dostałem do lekarza to miałem wrazenie zeby tylko odbębnić pacjenta wizyta trwała ok.3min nawet dobrze jej niezbadała...powiedziała ze jest zapalenie gardła, po tyg.pojechałem prywatnie do Pani doktor. M.nad park i się okazało ze angina...Ludzie wypisujcie się z tej przychodni Nowa-Med poki jeszcze mozecie. Ja juz złożyłem deklaracje do tej nowej przychodni gdzie Podhalanin bo słyszałem że tam jest całkiem fajnie...pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 01 - 2014
... młody tata komentuje +8
@Aneta A tam jest horror gwarantuje ci to , expresowe tempo badania dziecka nie masz czasu go rozebrać do badania i ubrac po badaniu , wizyta w gabinecie 3-4 minuty z wypisaniem recepty , szczepienia porażka , wizyty domowe abstrakcja nie istnieja panie w rejestracji opryskliwe jest tam mało miejsca i wszystko na sztukę notoryczne spóżnianie sie do pracy pani doktor ,ja wypisałem syna od tej pani dziecko było chore ile razy dzwoniłem to juz nie było wolnych miejsc tak chyba ze 3 dni chciałem zamowic wizyte domowa zostałem wyśmiany że pani doktor nie ma czasu powodzenia ja mam złe doświadczenie z ta przychodnią na Wojtyłów

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 01 - 2014
... Aneta A komentuje +5
Ja współczuję dziecią, które są tam leczone.
Po dwóch razach w szpitalu przez leczenie niby anginy uciekłam do pani Kałużny.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 01 - 2014
... julek komentuje +1
Barak, jak się kogoś poucza to warto choć samemu mieć elementarne podstawy po temu. Jedynym od z górą dwudziestu lat tytułem naukowym jest profesor. Doktor to stopień naukowy i nigdy tytułem nie był.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 01 - 2014
... życzliwa komentuje +5
Gdyby nie Przychodnia doktora Basisty, musielibyśmy korzystać z usług ościennych Przychodni, czyli Przychodni Mucharz, Klecza, Chocznia itd, ponieważ nikt inny w Wadowicach tego trudu się nie podjął...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... kotka moja komentuje +3
Byłem już w nowej przychodni i mam raczej pozytywne odczucia, widać zapał do pracy zwłaszcza u pań rejestratorek które na pierwszej linii frontu przyjmują wszelkie pretensje od pacjentów, a to że tylko jedna rejestracja, a to ze dzieci mieszają się z dorosłymi, a to że za mało tablic z informacyjnych, ale myślę ze więcej jest plusów niż minusów, trzeba dać im szansę, wszyscy muszą się znaleźć w nowym miejscu, zdecydowanie lepszym niż ciasny i obskurny Medyk

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... pacjent komentuje +0
Czy dalej rejestrują na daną godzinę przyjęcia? tak jak było w Medyku

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... córkaobserwatora komentuje +9
Co tu dużo mówić Dr Basista stworzył największą przychodnię w okolicy, z dużą liczbą cenionych lekarzy, jest możliwość wyboru, lokal też niczego sobie, w porównaniu z przychodnią Nowa Med to niebo a ziemia, należy życzyć zespołowi Mar-Med sukcesu - róbcie swoje !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... gonzo komentuje +3
nino polecam szeptuchy na podlasiu

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... Zosśka komentuje +5
Na Ogrodowej wizyta trwa 3-4 minuty, dziecko ubiera się na zewnątrz, bo nie ma czasu...Wizyty domowe to fikcja, żałuję, że się przepisałam.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... zią komentuje +5
Moim zdaniem dobrze ,że poradnia się przeniosła wyjdzie to na dobre i jeszcze do tego darmowy parking , a nie tak jak przedtem ze za 5 min płaciliśmy 5 zł to było chore . pozdrawiam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... barak komentuje +0
Tytułem obowiązującym jest lekarz,ale zwyczajowo lekarzy nazywa się doktorami-przed wojna zwracano sie doktorze,po wojnie panie lekarzu .Natomiast doktor nauk medycznych (nie chorób wewnętrznych!)to tytuł naukowy!Są też doktorzy nauk o zdrowiu...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... baka komentuje +4
Ciekawe, ilu z tych LEKARZY ma tytuł doktora, że autor sam ich tak utytułował... a to bardzo ważne dla opinii publicznej

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... yeti komentuje +7
@Marinex w przychodni na Wojtyłów jest koszmar dzieci masowo sa przyjmowane a szczepienia porażka tez nie ma tam oddzielnego pomieszczenia do szczepień tylko godziny sa wyznaczone a pani doktor bada jak bada a panie w rejestracji to dopiero szelmy i wizyty domowe tylko w teorii

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... do Zadowolony komentuje +2
Zaczną chodzić babcie nie mieszkające w centrum :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 01 - 2014
... Zadowolony komentuje +9
A ja tam się bardzo cieszę, że przenieśli tą przychodnie. W końcu babcie mieszkające w pobliżu centrum przestaną przychodzić do lekarzy Z NUDÓW i blokować kolejki.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... koczo komentuje +3
Widzę że konkurencja dba o reklamę, czy w Nowa-Med są salony?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... Marinex komentuje +6
@nino

Na ul.Wojtyłów (naprzeciw Ogrodowej) jest ośrodek Now-Med i pani doktor "Regina Kałużna"-pediatra.Bierz brachu kartotekę (z Wojska Polskiego) i wiej stamtąd,bo ja tak zrobiłem !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... nino komentuje +5
no to rewelacyjna przychodnia :) pozostaje mi zmienić lekarza dziecku gdyż chyba każdy ma troche w glowie i wie ze przy szczepeniu trzeba uwazać aby dziecko nie złapało nic ... w domu wszyscy zdrowi musza byc itp a tymczasem ja musiałabym wyjsc z przychodni i przejsc innym wejsciem a i tak wyjdzie na to samo. Dr. Basista chyba nie za bardzo pomyślał o najmłodszych :)

rozgladam sie za nowym lekarzem polecacie moze kogoś ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... ivi20 komentuje +2
do nino
rejestracja jest wspólna dla wszystkich, najkrótsza droga do punktu szczepień z rejestracji prowadzi niestety przez korytarz pełen chorych ludzi, ale zawsze możesz wyjść na zewnątrz i wejść drugim wejściem bezpośrednio do przychodni dziecięcej, gdzie i tak spotkasz chore dzieci, więc w zasadzie na jedno wychodzi, niestety :(

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... nino komentuje +1
Mam pytanie czy byl może ktoś już z dzieckiem w nowej przychodni ? czy to prawda ze aby dostac sie np do szczepienia trzeba stac przy jednym okienku z doroslymi ktorzy sie rejestruja ?? i czy aby dostac sie do gabinetu szczepien trzeba przejsc z dzieckiem kolo ludzi"chorych" ktorzy czekaja do innych lekarzy ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... Marinex komentuje +5
NO,NO.......JA JUŻ WIDZĘ ZAREJESTROWANIE SIĘ NA TELEFON ,SKORO WSZYSCY,CZYLI DOROŚLI I DZIECI NA JEDNYM TELEFONIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TERAZ BYŁO CIĘŻKO SIĘ DODZWONIĆ DO STAREGO JUŻ OŚRODKA,A CO DOPIERO TERAZ .........................,CZAS POKAŻE,CZY JEST DOBRZE,A CZY DO KITU !!!


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014Ja wybrałem przychodnię NOWA-MED przy ul. Wojtyłów (dawna Ogrodowa) w Wadowicach bo mam bliżej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... cykor komentuje +16
"Posiadamy monitoring, alarmy i różnego rodzaju czujniki"- cóż za nowatorskie metody lecznicze, do tej pory taki sprzęt był charakterystyczny dla obiektów podwyższonego ryzyka czyżby korzystanie z tej przychodni było tak ryzykowne, chyba że obsługa boi się pacjentów. Osobiście wolałbym kompetentnych, przyjaznych, i wykształconych lekarzy wyposażonych w nowoczesny sprzęt - kamery, czujniki ruchu i cały ten monitoring nie uratują nikomu życia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... 9922 komentuje +8
Jest tam przyjemnie , , ale za mało miejsca w rejestracji i TYLKO JEDNA rejestracja dla dorosłych i dzieci , to trzeba zmienić !!!! i mam nadzieje ze panie w rejestracji będą odbierać telefony i będą milsze dla chorych ogólnie może być ale ta rejestracja a resztę czas pokaże

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... lisu komentuje +15
Jak dla mnie tragedia z rejestracją jedno okienko dla wszytskich powtarzam dla WSZYSTKICH już sobie wyobrażam jak idąc z dzieckiem do szczepienia muszę stanąć w ogonku za chorymi, poźniej aby dostać się do gabinetu szczepień, muszę przejść przez część korytarza w której przyjmowani są CHORZY dorośli a później niby za drzwiami przejść i czekać obok CHORYCH dzieci to jest duży minus

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... dd komentuje +1
przyznaję że przy rejestracji jest ciasno.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... piotr drob komentuje +2
dziekuje za wiadomosc o toaletach ,ale przyznaj że jednak koło rejestracji jest ciasno. Jeśli chodzi o odległość to bardzo dobrze wreszcie blokersi rozruszają nogi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... dd komentuje +4
Są toalety - W wnękach (aneksach) przy każdym z gabinetów. Całkiem całkiem to wygląda. Szeroki dogodny parking. A lokalizacja wiadomo,dla jednych gorsza dla drugich lepsza.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... piotr drob komentuje +8
korytarz bardzo ciasny, a przy rejestracji po prostu tragedia,nie zauważyłem również toalet no i znowu te same rejestratorki

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... demik komentuje +2
a jak ktos ma powazne schorzenie z pewną czescia ciała to wstyd isc!! Lepiej sie walnąc w łeb!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... Krys komentuje +9
Mi się bardzo podoba, i nie na "końcu miasta" . Dobrze że będzie się można przejść, sport jeszcze nikomu nie zaszkodził, a wprost przeciwnie.


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... wlodi komentuje +3
Mi się bardzo podoba,dużo ładniej niż w starej przychodni. Jestem pozytywnie zaskoczony.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... brawa komentuje +19
Kropidła nie było i jeszcze tęcza, toż to dla prawicy cios :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... obserwatorka komentuje +3
najpewniej numery telefonów pozostały bez zmian

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... Q komentuje +3
A nr.tel do tej nowej przychodni można prosić?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... Maciej komentuje +11
Bezsens żeby na końcu miasta??!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... m1 komentuje +31
Ło matko tęcza, aby tylko jedynie prawi nie chcieli jej zdrapać, a poważnie to przychodnia ładna gratuluję Panie dkoktorze.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był

0.52251195907593