Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Medyk w likwidacji. Czas wybrać lekarza

Email Drukuj
Jeszcze tylko kilka dni zostało pacjentom likwidowanej przychodni Medyk na wybór lekarza rodzinnego. Przychodnia zamyka swoją działalność 31 grudnia. Po Nowym Roku większość pacjentów przejmie nowo powstała przychodnia Mar-Med w ośrodku Podhalanin.

Przyjmują chorych w gabinetach tylko do 31 grudnia
Największa przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej w Wadowicach, jeśli chodzi o ilość pacjentów, przechodzi już do historii. Lekarze NZOZ Medyk będą przyjmowali chorych w dotychczasowej siedzibie na ulicy Karmelickiej (przy szpitalu) tylko do końca tego roku.

Spółka jawna Medyk zamierza wykonać kontrakt z NFZ na 2013, a następnie zamknąć swoją działalność. Wypowiedziano już umowę na wynajem pomieszczeń w budynku należącym do ZZOZ w Wadowicach.

Highslide JSZamknięcie tej przychodni, to mimo wszystko duża zmiana na naszym rynku medycznym.

Tysiące pacjentów z Wadowic i okolic przyzwyczaiło się, że od 15 lat korzystali z gabinetów lekarzy rodzinnych przy ulicy Karmelickiej.

Jak informuje spółka, obowiązki związane z dalszym prowadzeniem działalności leczniczej przejmuje nowo powstała Przychodnia Lekarza Rodzinnego Mar-Med. Będzie miała ona swoją siedzibę przy ulicy Wojska Polskiego, w budynku dawnego Wojskowego Domu Wypoczynkowego Podhalanin. Przychodnia rozpocznie przyjmowanie pacjentów od 1 stycznia 2014.

Mar-Med zamierza podpisać umowę na świadczenie usług medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach powszechnego systemu ubezpieczeń zdrowotnych. W tym celu musi jednak spełnić warunki konkursowe na 2014 rok.

Pacjenci zaskoczeni, niektórzy się martwią

Jednocześnie osoby, które leczyły się do tej pory w Medyku, nie kryją zaskoczenia nową sytuacją. Tym bardziej, że dowiadują się o tym przypadkowo.
To dla mnie niespodzianka. Pozostaje mieć nadzieję, że zmiana będzie na lepsze, a nie na gorsze. Tutaj było zawsze ciasno, a w Podhalaninie jest przecież dużo miejsca. Poza tym będę miał bliżej - mówi pan Jan, który o zmianach dowiedział się z ogłoszenia na drzwiach przychodni na Karmelickiej.
Większość osób o nowych porządkach dowiaduje się w trakcie wizyty w gabinetach lekarskich. Spółka wywiesiła też ogłoszenia w budynku przy ulicy Karmelickiej.  Ale są one lakoniczne i nie odpowiadają na wiele pytań. Zdezorientowani chorzy nierzadko pytają o szczegóły w rejestracji. Chcą przede wszystkim wiedzieć,  kto ich teraz będzie leczył.
Nie ukrywam, że to dla mnie duże zaskoczenie. Na liście lekarzy nowej przychodni nie ma mojej pani doktor, do której chodzę od 20 lat i ona zna moją historię chorób. Teraz będę musiała wybrać nowego lekarza i jak na razie wcale z tego powodu nie jestem zadowolona. Jestem pełna obaw, bo boję się eksperymentować - mówi z kolei nam pani Władysława z Wadowic, którą spotkaliśmy pod gabinetem lekarskim.
Przedstawiciele nowej przychodni uspokajają pacjentów, którzy martwią się o przyszłość.
Nie należy składać rezygnacji w dotychczasowej przychodni Medyk, gdyż jej obowiązki przejmuje w całości Przychodnia Mar-Med w Wadowicach - informuje w swoim komunikacie Marek Basista, kierownik nowej przychodni.
Z komunikatu wynikałoby zatem, że spółka Medyk przekaże dokumentację i kartoteki wraz z deklaracjami pacjentów nowemu podmiotowi, a ci powinni spać spokojnie.

Można sobie wybrać nowego lekarza

Tymczasem jak dowiadujemy się w Małopolskim Oddziale NFZ w Krakowie, wobec likwidacji dotychczasowej przychodni jej pacjenci mają teraz wolną rękę i na nowo mogą dokonać wyboru lekarzy.

NFZ stoi na stanowisku, że nowa przychodnia powinna też odebrać deklaracje od wszystkich pacjentów, którzy przejdą do niej z Medyka.

NFZ podkreśla, że pacjenci nie muszą się czuć zobowiązani i mają możliwość złożyć swoje deklaracje w całkiem innej przychodni niekoniecznie tej proponowanej. Mogą również wystąpić do Medyka o wydanie im dokumentacji medycznej.

W tej chwili trudno ocenić, ilu dawnych pacjentów Medyka skorzysta lub nie z oferty Mar-Medu. Ale nowa przyhodnia o dwóch miesięcy prowadzi zapisy i duża część pacjentów z Wadowic wybiera właśnie jej ofertę.

Kto będzie leczył w nowej przychodni?

Nowa przychodnia w Podhalaninie będzie prowadziła  poradnię pediatryczną oraz ogólną. Warto podkreślić, że przyjmować w niej będzie część dotychczasowych lekarzy, pojawią się również nowi, ale zabraknie kilku doświadczonych medyków.

W składzie lekarzy poradni pediatrycznej Mar-Med znaleźli się lekarze: Ewa Stojak, Elżbieta Barczewska, Marta Jędra oraz Aneta Zemlik.

Z kolei w poradni ogólnej (dla dorosłych) przyjmować będą Marek Basista, Robert Kolec, Anna Zawiła, Jadwiga Madej, Marek Stojak, Jan Zaborski i Andrzej Krupiński.

W przychodni w Podhalaninie zabraknie trzech lekarzy, którzy przyjmowali w poradni dla dorosłych. W składzie nowej przychodni nie ma cieszących się dużym zaufaniem pacjentów lekarzy Jolanty Gryboś, Ewy Basisty oraz Wiesławy Kucharskiej – Cybulskiej.

Pacjenci, którzy do tej pory korzystali z ich opieki, powinni skontaktować się ze swoimi lekarzami w celu wyboru dla siebie najkorzystniejszej alternatywy. Warto dowiedzieć się przy wyborze nowego lekarza o jego dodatkowe specjalizacje, opinię, a także sprawdzić, czy będzie dyżurował od poniedziałku do piątku na pełen etat, czy tylko w wybrane dni oraz czy będzie miał wizyty domowe.

Osobną rzeczą są również wizyty u lekarza w trakcie dni wolnych i świąt, a także w nocy. W tej chwili pacjenci są przyjmowani w Przychodni Rejonowej przy ZZOZ w Wadowicach (ul. Karmelicka). I tak pozostanie. Na razie bowiem nie wiadomo, czy Mar-Med będzie w przyszłości występować do NFZ o kontrakt na lecznictwo podstawowe w trakcie dni wolnych, świąt i opiekę nocną.

Przypomnijmy, że przychodnia Medyk działała w Wadowicach jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej od 1999 roku. Prowadziła ją spółka jawna sześciu lekarzy (Marek Basista, Jerzy Gryboś, Robert Kolec, Wiesława Kucharska-Cybulska, Ewa Stojak, Marek Stojak).  Nowa przychodnia Mar-Med w Podhalaninie prowadzona będzie jako jednoosobowa działalność przez doktora chorób wewnętrznych Marka Basistę.

(mp)
Aktualizacja (27.12)

NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (54)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... koczo komentuje +2
Następny światły umysł : Marta N "Dlaczego nie uderzy się Pan w pierś i przyzna, że nowa przychodnia to iście komercyjny projekt - powstały nie dla ludzi a dla pieniędzy? My, mieszkańcy Wadowic potrzebujemy świeżości - w przychodni ciągle te same twarze, rządzi tam kumoterstwo i nepotyzm. " Sam sobie zaprzeczasz i co ty człowieku bredzisz, płacisz grosze na służbę zdrowia a chcesz być obsługiwany jak król i to najlepiej przez Dr Judyma a w rejestracji najlepiej żeby cię obsłużyła Doda

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... Marta N. komentuje +10
Szanowny Panie Doktorze, czytając Pana wypowiedzi włos jeży mi się na głowie. Szczególnie jedna z nich brzmi jak orędzie. Dobra pacjentów - wszystko dla ludu, pełne poświęcenie - prawie w to uwierzyłam. Dlaczego nie uderzy się Pan w pierś i przyzna, że nowa przychodnia to iście komercyjny projekt - powstały nie dla ludzi a dla pieniędzy? My, mieszkańcy Wadowic potrzebujemy świeżości - w przychodni ciągle te same twarze, rządzi tam kumoterstwo i nepotyzm. Dlaczego nie da Pan szansy zarobić młodym,ambitnym ludziom po studiach, tylko przenosi Pan zgorzkniałą i wypaloną kadrę? Nowe miejsce nic nie zmieni. Nieważne jest miejsce - ważni są ludzie. Nie respektuje Pan naszego zdania - nie dały Panu do myślenia komentarze, prośby, więc niech Pan nie obiecuje rzeczy niewykonalnych - od tego mamy rząd.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 01 - 2014
... piotrrrrrr komentuje +0
pisze wam ze nic nie musicie robic bo wszystkie obowiazki starej przychodni przejmuje nowa przychodnia, nie trzeba skladac rezygnacji, a skoro nie trzeba skladac rezygnacji to i nie trzeba sie rejestrowac

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 01 - 2014
... egon komentuje +2
@MAREK BASISTA
Panie doktorze jutro będzie test najważniejszy nowej przychodni,mam nadzieje że nie zostana potraktowane jak po brzytwie przez panie w rejestracji że lekarze pracujący tam będą wnikliwie i z sercem leczyć pacjentów , i jeszcze jedno leki będą wypisywane nie na 100%, bo jakoś w Medyku wszystkie leki były wypisywane na 100 % antybiotyki itd.a na opiece całodobowej na zniżkę i jak to jest?? ja wiem że jest grupa leków ktora jest płatna na 100 % ale nie wszystkie , co z laboratorium medycznym??Fryda jest tania ale nic po za tym, i że pediatrzy będą też dokładnie badać dzieci kierować na badania i wizyty domowe będą nie tylko na papierze tylko w realu , jutro będzie wielki dzień dla nowej przychodni

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
01 - 01 - 2014
... ivi20 komentuje +1
Czy ktoś się orientuje co z osobami które nie zdążyły złożyć deklaracji,a zamierzają zostać u swoich lekarzy?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
31 - 12 - 2013
... dżołk komentuje +0
z jednej strony szkoda bo w zasadzie w centrum było, z drugiej może przyjezdnym będzie lepiej bo z tymi płatnymi parkingami pod przychodnią dla przyjezdnych to była jakaś paranoja -może w podhalaninie się to zmieni i będą za free.

A właśnie ... wie ktoś coś na temat tych podszpitalnych parkingów? Słyszałem że za parking kasę kosi ktoś prywatny (dzierżawca) a nie szpital. Jeśli byłaby to prawda to byłby absurd a raczej niegospodarność dyrekcji szpitala. Ale tak jak napisałem wcześniej - nie wiem czy to plotka czy fakt, więc może by się ktoś wypowiedział.

Jakiego lekarza wybieracie? Szkoda że nie ma sondy ...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 12 - 2013
... demik komentuje +7
panie w rejestracji musza sie kultury nauczyc bo brak im szacunku do pacjenta!!! a tu ja mam problem z palcem u stopy ale nigdzie nie ide wole uciac!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 12 - 2013
... Pacjent komentuje +5
Panie Marku, wielki szacun dla Pana...Stworzył Pan wspaniałą przychodnie rodzinną, wszyscy sie o tym przekonamy w niedługim czasie...Życze Panu sukcesów w nadchodzącym roku na które Pan zasługuje w 100% ale przedewszystkim zdrowia.
To dla nas pacjentów zaszczyt miec tak nowoczesną przychodnie i bardzo dobrych lekarzy.
Jeszcze raz życzę powodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 12 - 2013
... doZZ komentuje +0
Byc moze lek ,ktory zapisuje lekarz nie jest refundowany w danej chorobie. proste . to nie jest wina lekarza , bo to nie on wymysla przepisy. na przyklad lek moze byc czesto uzywany, zalecany w jakims schorzeniu,ale nfz tego nie wpisal na liste,ktora mowi kiedy mozna wypisac lek z refundacja i pacjent wtedy nie moze otrzymac znizki.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 12 - 2013
... zdrowa jeszcze komentuje +3
witam
nie jestem pacjentka doktora Basisty,nie byłam u lekarza chyba z 15 lat, ale miałam ostatnio kilkakrotnie z nim do czynienia w zwiazku z choroba członka rodziny i mimo złej opini o lekarzach wadowickiej przychodni stwierdzam ze ten lekarz był bardzo miły,uprzejmy i co najwazniejsze podszedł do problemów bardzo rzetelnie ,mozna powiedziec z sercem az byłam milo zaskoczona,mysle wiec ze przychodnia pod jego kierownictwem bedzie naprawde dbała o pacjentów,jestem dobrej mysli i życze doktorowi powodzenia

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 12 - 2013
... ......... komentuje +5
szkoda ze pani doktor Gryboś odchodzi to jest bardzo dobry lekarz miła zawsze pomorze doradzi bardzo przykro ze jej niebedzie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 12 - 2013
... sdsdd komentuje +1
a kto jest najmłodszym lekarzen ?ile m

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 12 - 2013
... Marta22 komentuje +3
No to co... jak bylam do doktor Zawiły, to tam automatycznie dalej jestem??
Czy mam isc uzupelnic deklaracje? jak tak to gdzie? do podhalanina?
jak zwykle na najprostsze pytania nie ma odpowiedzi!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 12 - 2013
... omom komentuje +25
wszystko super , ale panie w rejestracji powinny przejść szkolenie względem obsługi pacjentów, bo na razie brak im jakiej kolwiek kultury,jak tak będą odbierać telefony aby zarejestrować to gratulacje byłem świadkiem jak punkt 7 odłożyły słuchawkę że niby zajęte, przecież nikt nie bedzie zapieprzał rano żeby na popołudnie się zarejestrować, kolejna sprawa to laboratorium tylko nie FRYDA!!!!już w żadnym gabinecie specjalistycznym i żadnej klinice nie chca przyjmować wyników z tego laboratorium Może pan Basista weżmie sobie do serca uwagi pacjentów, bardzo dobrze że jego żona nie będzie przyjmować bo naprawdę zero życzliwości kompetencji i kultury wobec pacjentów, mam nadzieję że wizyty domowe w szczególności chodzi o pediatrów nie okażą sie fikcją tylko one będą.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 12 - 2013
... Maryena Mrowiec komentuje +19
Ja sie ciesze z nowej zmiany:)Panie doktorze prosze tylko aby Panie na recepcji byly milsze bo są na prawde okropne -oschłe, nie miłe, nie życzliwe:(

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 12 - 2013
... bon jovi komentuje +4
nareszcie doczekamy się przychodni z prawdziwego zdarzenia; przestronna, wygodna, czysta,lekarzy będzie do wyboru nowi pediatrzy, no to się dobrze zapowiada , bo dlaczego wszystkie mamy z dziećmi muszą korzystać z gabinetów prywatnych i płacić słono za wizytę, 100 % za recepty i wszystko inne odpłatnie , teraz wybiorę dla dziecka nową panią doktor i będę leczyć dziecko na ubezpieczenie .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 11 - 2013
... pacjent komentuje +3
@barak
nierozumisz miał na myśli sprawdzone od lat -niosace pomoc a nie przyspieszajace smierc.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 11 - 2013
... barak komentuje +3
@OMC doktor
Rozwiń te swoje swietlane pomysly bo ten monitoring mnie zainteresowal.Co pod tym rozumiesz ,pojęcie stare leki tez budzi mój niepokój,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 11 - 2013
... OMC doktor komentuje +5
@joli
cyt:
CO Z LABOLATORIUM??BYLE NIE FRYDA !!!!!!!!!!!mam nadzieje że lekarze od dzieci się postarają wizyty domowe nie będą fikcją tak jak to u pani Kałużnej mam miejsce dzieci chore nie będą przyjmowane ze zdrowymi , że dzieci będą badane a nie stetoskop w powietrzu i to samo dorosłych się tyczy , nie ignorować chorych i mam nadzieje że panie w rejestracji będą bardziej miłe dla chorych a nie opryskliwe i to samo w gabinecie zabiegowym i godziny przyjęć chorych będą dla pacjentów a nie...

Mili pacjenci:

>panie w rejestracjj musza być miłe - beda monitorowane i nie bedzie odłożona słuchawka na stole!!!!
>panie w zabiegowym bedą dla pacjenta - bedą monitorowane!!! -godziny przyjęć
będą dla pacjentów!!!
>lekarze bedą do badań używać stetoskopu i nie będa obsłuchiwac przez ubranie a
nawet kożuch bedzie monitorowane!!!!
> wizyty beda wykonywane solidnie pełna kontrola-monitoring!!!-- nie będa fikcją!!!
>lekarze od dzieci bedą zlecać więcej badań przed postawienim diagnozy!!!
>Pani dr Kałuzna mysle że wezmie to do serca--słuchajmy pacjentów Pani DR.
>leki beda przepisywane stare sprawdzone - pacjent nie jest królikiem doswiadczalnym!!!

Z poważaniem omc doktor.

oby nie było tak:
@Alik nie kot:
cyt:
Powiem tak. Żadna przychodnia,która przenosiła się do Podhalanina dobrze nie kończyła. A były tam już chyba trzy. Obym nie był złym prorokiem. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 11 - 2013
... +++____------ komentuje +5
TO TERAZ RAJ Dla BUSÓW uruchomić dodatkowe kursy specjalnie dla pacjentów nowej przychodni

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 11 - 2013
... demik komentuje +7
wadowice to miasto syfu!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 11 - 2013
... gonzo komentuje +7
została jeszcze babka z RANCZA ona nas wyleczy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 11 - 2013
... rafik komentuje +27
Powinni 80% tych lekarzyn wymienić. Madejowa wyjątkowo niesympatyczna, Stojak bez badania wystawia diagnoze a Grybosiowa to nadęta służbistka bez uśmiechu. ZERO PODEJŚCIA I SYMPATII DLA CHOREGO PACJENTA.
Zachowują się jakby robili nam wielką łaske, że nas raczą przyjąć.
A przecież ściągają nam z wypłaty spore kwoty na leczenie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 11 - 2013
... roman jagoda komentuje +7
w bydgoskiej przychodni,w ktorej byłem przejazdem ,przyjęto mnie bez trudności i bez długiego oczekiwania w kolejce,ale co najważniejsze,o czym chcę napisać było cos dla mnie szokującego,a był to napis przy wejściu-prosimy nie dawać nam żadnych prezentów w żadnej postaci za nasze usługi lekarskie,szanujcie naszą godność!!!.Czy nie można cenić tych lekarzy?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 11 - 2013
... wopek komentuje +7
Od conajmniej kilku miesięcy było wiadomo ze to nastąpi.Natomiast ciekawe kiedy zostanie ogłoszona inna radosna informacja ze kontrakt dla szpitala jest znacznie niższy ,bo ktoś kiedyś pocoś polikwidował łóżka szpitalne.To NFZ dał niższy kontrakt.I w ten sposób Titanic zmienił sie w Costa Concordie.....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 11 - 2013
... jest ok komentuje +11
Dr Kolec jest OK. Przynajmniej umie leczyć i naprawde zna się na tym co robi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 11 - 2013
... demik komentuje +1
a co sadzicie o dr Kolec>?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 11 - 2013
... Pacjentka komentuje +4
Sor, zgadzam się z Tobą, bo lekarz to nie tylko wiedza, ale też serce otwarte na potrzeby ludzi cierpiących.Takie ma Pani Anna Zawiła.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 11 - 2013
... sor komentuje +9
Najlepsza jest pani Ania Zawiła i super, że zostaje ; ) Konkretny, sympatyczny lekarz, który zawsze znajduje czas dla pacjentów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 11 - 2013
... ANIA S komentuje +6
Byłam zobaczyć tą nową przychodnie tak z ciekawosci 2 dni temu...powiem wam ze byłam w szoku wszystko jest odremontowane pachniało nowoscią miejsca duzo...byłam w pozytywnym szoku :)) niewiem co za firma to robiła ale odwalili kupe dobrej roboty...szkoda ze tam jeszcze niewolno nikomu chodzić, trawają jeszcze prace:/ pozdraiwam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 11 - 2013
... Stefek Burczymucha komentuje +1
Gratulacje Staszku.

Gratulacje Staszku, ładnie to ująłeś.Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... franio komentuje +21
Same kłamstwa i obłuda.
Nic dobrego się nie dzieje,
świat zachodni z nas się śmieje.
Gospodarka nam się wali,
bieda rośnie Tusk się chwali.
Naiwniakom cuda wciska,
bo naiwni są ludziska.
Postkomuna mu wtóruje,
taki premier im pasuje.
W Polsce obcym tworzą raj,
bo to bardzo dziwny kraj.
Polskę dawno rozsprzedali,
służbę zdrowia zrujnowali.
I nauka także leży,
nikt Tuskowi już nie wierzy.
Na kryzysie rząd nie traci,
bo za wszystko naród płaci.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... Brunon komentuje +2
A kto z lekarzy ogólnych przyjmuje w tej nowej przychodni na Wojtyłów ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... joli komentuje +6
Dziecko moje było już pacjentem dr.Zelmik jak pracowała w przychodni pani Adamczyk-Warchał i byłam zadowolona , ta druga nowa pani pediatra tez jest dobra a na pewno lepsza od Barczewskiej i Stojakowej , ale nikomu się nie dogodzi ,najważniejsze aby dzieci były badane dobrze dobierano leki i oby badania wykonywało inne labolatorium nie FRYDA

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... g komentuje +2
Dr Zemilk masakra, ostatnio doszłam do wniosku ze powiinna ze spokojem sekcje zwłok przepowadzac bo podczas dyżurów na całodobówce- byłam kilka razy niestety u niej- jest masakrycznie niemiła i zero podejścia do dzieci

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... smyko komentuje +0
@bambina Właśnie to miałem na myśli

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... Zofia tercjarka komentuje +7
Najlepiej przenieść do klasztoru karmelitów tak jak komisje poborową.Niech sobie wielebni zarobią.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... ech komentuje +1
I biznes szlak trafił...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... mocherowy Thuj komentuje +2
a nos ludzi z głur tys bedo tam pzyjmowac cy momy sie lecyć ziołami na chalach hej

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... joli komentuje +9
do koksa byłam świadkiem w tej nowej przychodni pani Kałużnej jak dzieci zdrowe były przyjmowane chore dzieci do szczepienia nie badane i pomiędzy tym dorośli to raczej warunki karygodne !!i to przyjmowanie ekspresowe a panie w rejestracji horror , zgadzam się Barczewska nie powinna już przyjmować ale dobrze że dwóch nowych pediatrów będzie bardzo dobra jest doktor Zelmik przynajmniej bada dzieci wysłucha rodzica

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... bambina komentuje +18
cyt: "Czy w Podhalaninie są odpowiednie warunki do leczenia???" hahahaha, a czy w tym Medyku były? Obrażone paniusie pseudo pielęgniarki i olewaccy lekarzyny. I bardzo dobrze że to zamykają. Szkoda tylko że nie będzie nowej kadry. Przydałby sie ktoś kto naprawde przejmuje sie pacjentem. Szkoda że nie zamknęli tego syfu wcześniej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... koksa komentuje +21
Doktor Barczewska???? to Ta pani którą pamiętam jako starszą panią z 20 - lat temu gdy byłam dzieckiem? Ona jeszcze leczy? I to dzieci :D. Jestem w lekkim szoku.

JOLI - z tą doktor Kałużną to racja.. szczęście że teraz w nowej przychodni (na Wojtyłów) jest ciut więcej miejsca. Z dwojga złego już wolę Kałużną niż p. Barczewską..

Drodzy kierownicy przychodni - dobierajcie miłe osoby do rejestracji i pielęgniarki jakieś sympatyczniejsze. Przecież my pacjenci mamy wybór, może niezbyt duży ale zawsze możemy zrezygnować z waszych "co łaska" usług. Liczy się profesjonalizm i podejście do pacjenta.

PozdrawiamZgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... franio komentuje +10
Szkoda że pani doktor Gryboś odchodzi,bo to doktor z powołania tak jak i pani doktor Anna Zawiła .Najlepsze w tej przychodni.Dobrze że pani Zawiła zostaje

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 11 - 2013
... ja, mieszkaniec komentuje +7
Ależ oczywiste, żeby się leczyć teraz to przecież trzeba mieć KOŃSKIE zdrowie:D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... Magik z M .Wadowity komentuje +9
@ smyko.Oczywiscie ze sa tam najlepsze warunki ...ale do leczenia KONI...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... ja, mieszkaniec komentuje +8
no co za syf, czlowiek sie dowiaduje o tym na 6 tygodnie przed faktem, dosc tak ze wogole poifnformowali!! a malo tego, dostanie sie skierowanie i trzeba bedzie dymac na drugi koniec miasta do przychodni by zrobic badania u specjalisty? no przeciez to jest jakas nieprawda!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... Furjat. komentuje +8
W medyku można było leczyć tylko katar , pozostałe choroby skierowanie do śpitola .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... Piłsudczyk komentuje +6
Kochani moi!
Przyzwyczajajcie się powoli. Za 10 lat będzie rynkowa ochrona zdrowia niezależnie od głośności zaprzeczeń i uspokajających zaklęć władców naszej Ojczyzny... To smutne ale kształćcie swoje dzieci... Kształćcie swoje dzieci powiadam wam... I wiem co mówię... Niech żyje Polska!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... smyko komentuje +1
Czy w Podhalaninie są odpowiednie warunki do leczenia???

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... Zbigniew65 komentuje +32
Nie zależy mi, gdzie będzie przychodnia i tak będę pacjentem pani doktor Anny Zawiły.Mam do niej zaufanie, rozumie człowieka, wysłucha, doradzi.Jest lekarzem z powołania.Serdecznie pozdrawiam moją rodzinną lekarkę.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... shiza91xx komentuje +8
"mamo" tam sa podani przeciez pediatrzy. a pediatra z tego co mi wiadomo leczy dzieci -.- :P

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... joli komentuje +29
CO Z LABOLATORIUM??BYLE NIE FRYDA !!!!!!!!!!!mam nadzieje że lekarze od dzieci się postarają wizyty domowe nie będą fikcją tak jak to u pani Kałużnej mam miejsce dzieci chore nie będą przyjmowane ze zdrowymi , że dzieci będą badane a nie stetoskop w powietrzu i to samo dorosłych się tyczy , nie ignorować chorych i mam nadzieje że panie w rejestracji będą bardziej miłe dla chorych a nie opryskliwe i to samo w gabinecie zabiegowym i godziny przyjęć chorych będą dla pacjentów a nie...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... mama komentuje +0
A co z dziećmi??? Kto będzie leczył dzieci???

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
... Alik nie kot. komentuje +21
Powiem tak. Żadna przychodnia,która przenosiła się do Podhalanina dobrze nie kończyła. A były tam już chyba trzy. Obym nie był złym prorokiem. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 11 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był

0.53301906585693