Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Enion przeprasza za odsetki za prąd

Email Drukuj
Dziesiątki, a może setki klientów Enionu z naszej okolicy skarży się na spółkę, że ta nie dostarczyła im faktur za prąd na czas, a teraz nalicza odsetki za nieterminowe zapłaty. Enion przeprasza i szuka winnych.Od kilkunastu dni w kasie siedziby spółki Enion w Wadowiach przy ulicy Wojska Polskiego urzędnicy muszą wyjaśniać mieszkańcom skomplikowaną pomyłkę energetyki. Chodzi o wezwania do zapłaty za prąd, które dostali niedawno mieszkańcy Wadowic i okolic.

Wielu z nich naliczono odsetki za nieterminową zapłatę. Problem w tym, że mieszkańcy uważają, że odsteki naliczono im niesłusznie. "W grudniu nie otrzymałem faktury za prąd. Na jakiej podstawie miałem płacić rachunek. Tymczasem w połowie stycznia dostałem wezwanie do zapłaty rachunku, odsetek karnych i groźbę, że jak nie ureguluję płatności, to mi odetną prąd. Ja czuję się oszukany" - skarży się pan Jan z Wadowic.

Informacje o dantejskich scenach w siedzibie spółki w Wadowicach, gdzie o swoje walczą zdenerwowani klienci, dotarły już do centrali Enion Energia sp. zoo.

"Informację o niedostarczeniu faktur za energię elektryczną do części mieszkańców Wadowic otrzymaliśmy po wysłaniu do tej grupy klientów wezwań do zapłaty. Niezwłocznie podjęliśmy kroki zmierzające do wstrzymania wobec tej grupy klientów działań windykacyjnych mogących skutkować wstrzymaniem dostarczania energii elektrycznej. Ponadto, wobec tej grupy klientów, wstrzymaliśmy naliczanie odsetek z tytułu przekroczenia terminu płatności" - informuje Elżbieta Bukowiec, rzecznik prasowy spółki.

Jak dodaje, Enion rozpoczął również wysyłanie do grupy klientów kopii zaległych faktur, które powinny dotrzeć do nich w najbliższych dniach. "Klientów, do których skierowane zostały wezwania do zapłaty za faktury, których nie otrzymali, serdecznie przepraszamy. Informujemy również, że jesteśmy w trakcie wyjaśniania przyczyn zaistniałej sytuacji" - informuje rzecznik prasowy Enion Energia sp. zoo.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był

0.12301015853882