c7d78341a3e1247d74e7e3b34424c2b9.html Wadoviana ma do rozdania 370 tysięcy. Warto skorzystać z okazji

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Wadoviana ma do rozdania 370 tysięcy. Warto skorzystać z okazji

Email Drukuj
Jest szansa dla osób, które chcą zainwestować we własny biznes. Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” organizuje dla mieszkańców gminy Wadowice bezpłatne szkolenia dotyczące dofinansowania na działanie pod nazwą Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw.


Stowarzyszenie LGD „Wadoviana” ma do rozdania prawie 400 tys zł. „Wadoviana” planuje ogłosić nabór wniosków w drugiej połowie sierpnia 2014 roku w ramach Osi IV Leader, PROW na lata 2007-2013 na następujące działania: Odnowa i rozwój wsi (w wysokości ok. 170 000 zł) i Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw ( w wysokości ok. 200 000 zł).

Beneficjentami "Tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw" mogą być mikroprzedsiębiorcy oraz osoby fizyczne, które planują założyć działalność gospodarczą na obszarze LGD „Wadoviana”, to znaczy gminy Wadowice i obszarach wiejskich gminy Andrychów.

Wcześniej dla chętnych zorganizowane zostaną spotkania mające na celu pomoc w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie, a także nakierowanie na właściwy wybór dotacji.

Na szkolenia można zapisywać się w siedzibie stowarzyszenia lub pod numerem telefonu: 33 873 18 11 w. 263 lub 264 .

Pierwsze tego typu szkolenie odbędzie się w poniedziałek (4.08) od godz. 13.00- 17.00 w Urzędzie Miejskim  w Wadowicach, Pl. Jana Pawła II 23, I piętro sala nr 19 (sala sesyjna) . Drugie we wtorek (5.08) od godz. 13.00-17.00 w  Urzędzie Miejskim  w Andrychowie, Rynek 15, (sala konferencyjna).  

Przedsiębiorcy oraz osoby planujące założenie działalności gospodarczej mogą również skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie przygotowywania wniosku o dofinansowanie na operacje z zakresu „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Doradztwo związane z tym zagadnieniem odbędzie się w środę (6.08) od godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, Pl. Jana Pawła II 23 i w czwartek (7.08)  od godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15 .

Ponadto w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” (dot. gmin, instytucji kultury jednostek samorządu terytorialnego, Organizacji Pożytku Publicznego, jednostek organizacyjnych związku wyznaniowego i kościoła) będzie można skorzystać z indywidualnego doradztwa w poniedziałek (4.08) w godz. 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, Pl. Jana Pawła II 23  oraz we wtorek (5.08) w godz. 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15.

Pełna informacja o szkoleniach i doradztwie znajduje się na stronie www.wadoviana.pl.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (6)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... biznesman komentuje +0
Fajnie tez powinienem sprobowac mam plany zyciowe....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... NowaPrawica komentuje +5
dobrobyt bierze się z pracy a nie z dotacji.z dotacji to żyją dobrze tylko urzedasy którzy te dotacje dają w imieniu Unii Europejskiej a ciemny lud się cieszy ze unia taka hojna i daje nam pieniądze....a skąd wzieła?z nieba spadły?nie nie to ja ,Ty, Pan, Pani płaci jak swego czasu w pewnej reklamie.wszyscy płacimy oddajemy prawie 70% naszych dochodw.....nie socjalizmowi nie panstwu opiekunczemu. Nadzieja w Kongresie Nowej Prawicy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... do @wypienik komentuje +6
otwierając własny biznes kupuję sobie pracę?Ku.. aż mi ręce opadły jak przeczytałem ten wpis. Człowiek zapier..cza płaci górę różnych podatków, ciągle kłody pod nogi od państwa a tutaj przychodzi taki leszcz i bedzie mi mówił że kupiłem sobie pracę? Brednie maruderów tyle

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... @wypienik komentuje +4
Po pierwsze w kapitalizmie jest dokładnie odwrotnie, niż w socjalizmie, pracą się kupuje a nie daje. Po drugie, jeśli przyszłych biznesmenów należy uczyć wypełniać wnioski, to lepiej od razu wykupić im pakiet z nauką pisania włącznie. Natomiast pełna zgoda z uwagą o okradaniu, nawet bardzo ciekawy wpis powstał na stronach IWW w tym temacie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... wypienik komentuje +3
gonzo tutaj nie chodzi tylko o szkolenia. Jakbyś doczytał i rzeczywiście szukał okazji do zarobienia pieniędzy to dowiedziałbyś się, że oni najpierw wyszkolą, pokaża jak napisać wniosek o dostację na własny biznes. Niestety są cały czas na tym swiecie ludzie tacy jak ty którzy czekają aż im prace sam ktoś da a o swoim biznesie nawet nie pomyślą bo boją się odpowiedzialności i większej ilości obowiązków! To normalka postkomunistyczna... Polacy okradają sami siebie-patrz tysiące podatków, budynki ZUsów itp a do tego jeszcze te fatalne naleciałości komunistyczne. I jak ma byc w tym kraju dobrze?!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
... gonzo komentuje +13
wy przestańcie już szkolić i brać za to pieniądze dajcie ludziom normalną pracę a nie durne szkolenia

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był