06b6ca45902959f13969ea88858ac383.html Na inicjatywę społeczną 5000 zł

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Na inicjatywę społeczną 5000 zł

Email Drukuj
Organizacje pozarządowe lub grupy nieformalne mogą otrzymać nawet 5000 zł na rozwój tak zwanej inicjatywy lub organizacji. Dla wszystkich , którzy chcieliby budować aktywną społeczność lokalną, organizowane jest spotkanie w Urzędzie Miejskim w Wadowicach.


Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać od 2000 do 5000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji.

W Małopolsce obsługą konkursów grantowych Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO) zajmuje się partnerstwo czterech organizacji, w tym Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców z powiatu wadowickiego odbędzie się w piątek (8.08) o godz. 16:00 w Urzędzie Miejskim w Wadowicach (plac Jana Pawła II 23, I piętro – sala nr 19 ).

W tym roku przewidziane jest przyznanie minimum 29 mikrograntów na łączną kwotę 145 tys zł. dla organizacji z terenu powiatu nowotarskiego, suskiego, wadowickiego, tarnowskiego i tatrzańskiego.

FIO Małopolska Lokalnie wspiera różne przedsięwzięcia. Poprzez realizację programu pomagamy w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych. Nabór wniosków rozpoczął się 18 lipca i potrwa do 18 sierpnia. W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać 5 000 złotych na realizację projektów na rzecz społeczności, w których funkcjonują, lub w na rozwój własnej organizacji. Na etapie aplikowania można liczyć na pomoc doradców w przygotowaniu wniosku.
Podczas spotkania dowiesz się kto może ubiegać się o mikrodotację,na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację, jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać, jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie, czy trzeba mieć wkład własny, jak ubiegać się o mikrodotację oraz na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotację- informują w FIO.
Aktualne informacje o projekcie i przyjmowanie zgłoszeń osób chętnych znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl oraz na Facebooku.


(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (2)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... inicjator komentuje +0
Śmieszna ta kwota chyba na urządzenie darmowego grilla w mojej wsi inicjatywa przedwyborcza może pomyłka tj w EURO

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 08 - 2014
... Wadowiczanin_ komentuje +0
No i co można zrobić za 5tys. Ulotki wydrukować, tylko o czym. Za 250tys mozna by cos robic

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był