5548735746bac30d95b95603b5ebc483.html LGD Wadoviana rusza z kolejnym naborem na unijne dotacje

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

LGD Wadoviana rusza z kolejnym naborem na unijne dotacje

Email Drukuj
Około trzech milionów złotych będzie miało w tym roku do rozdysponowania Stowarzyszenie LGD Wadoviana na rozwój małych firm. Stowarzyszenie pod koniec maja zamierza ogłosić nabór wniosków w oparciu w cztery różne programy. W najbliższych dniach zaprasza na szkolenia.Stowarzyszenie LGD Wadoviana organizuje dla mieszkańców gminy Wadowice bezpłatne szkolenie z przygotowywania wniosków o dofinansowanie na działania: "Małe projekty", "Odnowa i rozwój wsi”, "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”.

Podczas szkolenia zainteresowani będą mogli dowiedzieć się o zasadach przyznawania pomocy, a także jak wypełniać wnioski. Beneficjentami „małych projektów” mogą być osoby fizyczne, które są obywatelami państwa członkowskiego UE, są pełnoletnie oraz mają miejsce zamieszkania na obszarze gminy Wadowice lub wykonują działalność gospodarczą na jej obszarze.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Wadoviana planuje ogłosić nabór pod koniec maja 2014 roku w ramach Osi IV Leader, PROW na lata 2007-2013 na następujące działania:
- Odnowa i rozwój wsi (w wysokości ok. 1 700 000 zł)
- Małe projekty ( w wysokości ok. 700 000 zł)
-Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw ( w wysokości ok. 400 000zł)
- Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej ( w wysokości ok. 200 000 zł)

Na szkolenia można zapisywać się w siedzibie stowarzyszenia lub pod numerem telefonu: 33 873 18 11 w. 263 lub 264

TERMINY SZKOLEŃ:
27.05.2014 r. godz. 8:30 – 16:30 Szkolenie w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie na "Małe projekty" ( JST, NGO, OPP, instytucje kultury JST, os. fizyczne, os. fizyczne prowadzące działalność gosp., jednostki organizacyjne związku wyznaniowego i kościoła) oraz "Odnowę i rozwój wsi"( JST, instytucje kultury JST, OPP, jednostki organizacyjne związku wyznaniowego i kościoła) .

28.05.2014 r. godz. 13:00 – 17:00 Szkolenie w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" ( przedsiębiorcy i osoby planujące założenie działalności gospodarczej) oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”( rolnicy ) .

Szkolenia odbędą się w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, Pl. Jana Pawła II 23,   I piętro sala nr 19 (sala sesyjna).

(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był