5b3d78f8521a7d4104305be5dec0b9b6.html Babskie tkanie i bajanie. Warownia w Inwałdzie zaprasza na warsztaty

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Babskie tkanie i bajanie. Warownia w Inwałdzie zaprasza na warsztaty

Email Drukuj
To nie będą zwykłe warsztaty. Chętne do oddania się wytchnieniu i odprężeniu uczestniczki będą mogły na chwilę zapomnieć o codzienności dzięki spotkaniu z dobrym duchem Warowni w Inwałdzie. Zapisy już trwają.


Artykuł sponsorowany

Warownia w Inwałdzie ma wspaniałą propozycję dla wszystkich Pań, które zmęczone codziennością i nawałem obowiązków marzą o chwili wytchnienia i odprężenia.

W piątek, 11 kwietnia, o godz. 17.00 w karczmie Warowni Inwałd odbędą się specjalne warsztaty, dzięki którym uczestniczy zapomną na chwilę o trudach codzienności. Babskie tkanie i bajanie to warsztaty, które poprowadzi „dobry duch” Warowni – Honorata – osoba niezwykle entuzjastyczna, która całą swa duszę oddała tradycji i epoce średniowiecza.
Wszystko co robię, robię z pasją. Średniowiecze jest szczególnie bliskie memu sercu, dlatego z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą. Opowiem ciekawostki o codziennym życiu w osadzie średniowiecznej – o kuchni, strojach, zajęciach domowych – mówi Honorata.
W średniowiecznym klimacie zamku uczestnicy nauczą się wykonywania krajek z wełny przy użyciu bardka, czyli prostej ramki wykonanej z cienkich listewek służącej do tworzenia splotów z wełny.

Warsztaty te nie będą tylko nauką. W luźnej atmosferze przy lampce wina i filiżance kawy uczestniczki warsztatów będą miały sposobność do towarzyskich pogaduszek. Własnoręcznie wykonane krajki będzie można zabrać ze sobą do domu i wykorzystać je w codziennym użytkowaniu: do zdobienia ubrań, włosów, w kuchni, w ogrodzie.
Serdecznie zapraszamy na nasze pierwsze zamkowe spotkania. Jestem przekonana, że wszyscy uczestnicy wyjdą z niego zrelaksowani, zadowoleni i z nową umiejętnością tkania na bardku – zachęca Honorata.
Zapisy do dnia 10 kwietnia
tel. 33 875 73 20,
tel. kom. 696 080 944,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Koszt warsztatów – 25 zł/ osoby
W cenie:
- 2 godzinne warsztaty tkania na bardku
- lampka wina
- kawa

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był