e164d28c7f2ac15aa8f67d266fc142b2.html Trwa rekrutacja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Trwa rekrutacja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu

Email Drukuj
20 stycznia ruszyła rekrutacja na pierwsze w historii uczelni 3,5-letnie stacjonarne i niestacjonarne studia inżynierskie: Zarządzanie i inżynieria produkcji. Tego samego dnia rozpoczyna się również kolejny nabór na studia pomostowe na kierunku Pielęgniarstwo. Rekrutacja potrwa do 16 lutego.


Artykuł sponsorowany

Na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia stacjonarne i niestacjonarne) kandydaci mają do wyboru trzy specjalności:

INŻYNIER JAKOŚCI

Możliwość uzyskania międzynarodowego CERTYFIKATU – Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością . Absolwent tej specjalności jest przygotowany do podjęcia pracy w dziedzinie zarządzania jakością na stanowiskach samodzielnych lub pomocniczych. W ramach zajęć studenci biorą udział w wizytach studyjnych, które pozwalają zobaczyć jak w praktyce wygląda rozwiązywanie problemów jakościowych.

LOGISTYKA I TRANSPORT W ZARZĄDZANIU PRODUKCJĄ
Możliwość uzyskania międzynarodowego Certyfikatu – Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością w transporcie wg ISO 900. Absolwent tej specjalności jest przygotowany do pracy: w przedsiębiorstwach produkcyjnych - zajmując się koordynacją zaopatrzenia i dystrybucji towarów, logistyczną organizacją procesów produkcyjnych, w firmach logistycznych. W ramach zajęć studenci biorą udział w wizytach studyjnych, które pozwalają zobaczyć jak w praktyce wygląda rozwiązywanie problemów logistycznych w konkretnym zakładzie pracy.

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PROCESÓW CHEMICZNYCH
Absolwent tej specjalności jest przygotowany do pracy jako towaroznawca, konsultant i menadżer średniego szczebla w firmach produkujących i dystrybuujących wyroby chemiczne, jak również w firmach pośrednio związanych z branżą chemiczną. W ramach zajęć studenci biorą udział w wizytach studyjnych, które pozwalają zobaczyć jak w praktyce wygląda organizacja produkcji chemicznej. Mogą zaobserwować zastosowanie konkretnych rozwiązań technologicznych. 

Kryteria Rekrutacji na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji dla starej i nowej matury: liczba punktów uzyskanych z egzaminu z matematyki i dowolnie wybranego przez kandydata przedmiotu zdawanego na egzaminie pisemnym.

Studia stacjonarne na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji są nieodpłatne. Semestr na studiach niestacjonarnych kosztuje 2000 zł. Istnieje możliwość wniesienia opłaty w ratach.

Kandydatów na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu obowiązuje ELEKTRONICZNA REJESTRACJA . Warunkiem koniecznym, by rejestracja przebiegła pomyślnie, jest wniesienie opłaty rekrutacyjnej - która wynosi obniżeniu do 70 zł  - i dokonanie przelewu na konto PWSZ w terminie 2 dni od daty wypełnienia elektronicznego formularza rejestracyjnego. Osoby, które nie dokonają wpłaty będą usuwane z bazy danych.

Dodatkowe informacje o rekrutacji na kierunek „Zarządzanie i inżynieria produkcji”:
tel. (33)  843-06-17, 
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


KIERUNEK PIELĘGNIARSTWO
Studenci tego kierunku zdobywają wiedzę i umiejętności  gwarantujące wysoką jakość świadczonej opieki pielęgniarskiej w zakresie profilaktyki chorób i całościowej opieki nad człowiekiem zdrowym, chorym, niepełnosprawnym i umierającym. Podejmują także działania w celu promocji zdrowia, wspierania inicjatyw społeczności lokalnej na rzecz umacniania zdrowia, rozwijania umiejętności doskonalenia się oraz prowadzenia badań w celu podniesienia jakości opieki i rozwoju zawodu pielęgniarki. Ukończenie studiów pozwala uzyskać  tytuł licencjata pielęgniarstwa uznawanego w krajach Unii Europejskiej. Umożliwia również: zdobycie atrakcyjnej i stabilnej pracy w Polsce i krajach Unii Europejskiej; kontynuowanie kształcenia w ramach studiów magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo i Zdrowie Publiczne, a także studiów doktoranckich; założenie własnej praktyki pielęgniarskiej a także rozwój zawodowy  w ramach różnych specjalizacji. 

Kryteria rekrutacji do wyboru:
Konkurs świadectw maturalnych- biologia lub chemia lub fizyka lub historia lub wiedza o społeczeństwie lub matematyka plus język polski lub język obcy nowożytny. Wskazane przedmioty powinny być zdane przez kandydata na egzaminie maturalnym.

Od kandydatów na kierunek Pielęgniarstwo wymagane jest ponadto zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do studiowania na tym kierunku potwierdzone przez lekarza medycyny pracy.

Dodatkowe informacje o rekrutacji na kierunek pielęgniarstwo:
tel. (33)  843-07-14,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Dodatkowe informacje i elektroniczna rejestracja
www.pwsz-oswiecim.edu.pl

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był