Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Przetarg na hale FUMiS-bumar i działkę

Email Drukuj
Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn „FUMiS-bumar" z Wadowic wystawiła na sprzedaż dwie hale produkcyjne oraz budynek socjalni wraz z magazynem. Ogłoszono już w tej sprawie przetarg. U nas szczegóły.

FUMiS-bumar

Artykuł sponsorowany

Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Dwie duże hale produkcyjne, budynek socjalny oraz magazyn i do tego prawo wieczystego użytkowania działki wystawia na sprzedaż w przetargu ustnym nieograniczonym wadowicka Fabryka FUMiS-bumar.

Nieruchomość położona jest we wschodniej części miasta, około 800 m od centrum Wadowic, graniczy z obwodnicą śródmiejską, posiada atrakcyjną lokalizację w strefie działalności przemysłowej. Wszystkie media znajdują się na działce lub w jej sąsiedztwie.

Cena wywoławcza wynosi 3 900 000 zł. Wadium przy przetargu wynosi 10 procent ceny wywoławczej. Przetarg odbędzie się w siedzibie sprzedającego o godz. 11.00, 26 listopada 2009 r.Oferta przetargowa
  • Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn „FUMiS-bumar" Sp. z o.o.
    ul. Legionów 22, 34-100 Wadowice
ogłasza nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż
nieruchomości położonej w Wadowicach przy ul. Legionów 22
Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania do dnia 5 grudnia 2089 r. działek nr 3621/3 i 3622 o łącznej powierzchni 0,9805 ha (KW 45.556 Sądu Rejonowego w Wadowicach) oraz prawo własności następujących obiektów na tym gruncie:

  1. Hala produkcyjna 3-nawowa o pow. 2400m kw., wys. 7,8m, kubaturze 18600m sześc., nr inw. 02-1010-005.
  2. Hala produkcyjna 3 nawowa o pow. 2160m kw., wys. 7,8m, kubaturze 16901 m sześc., nr inw. 02-1010-006.
  3. Budynek socjalny 2-kondygnacyjny o pow. 881m kw., wys. 5,3m, kubaturze 4667m sześc., nr inw. 02-1090-001.
  4. Budynek magazynowy parterowy pow. 603,7m kw., wys. 4,2-3,3m, kubaturze 2263,8m sześc. nr inw. 02-1040-002.
Nieruchomość położona jest we wschodniej części miasta Wadowice, około 800 m od centrum, graniczy z obwodnicą śródmiejską, atrakcyjna lokalizacja w strefie działalności przemysłowej. Wszystkie media znajdują się na działce lub w jej sąsiedztwie.
Cena wywoławcza wynosi 3 900 000 zł netto.
Słownie: trzy miliony dziewięćset tysięcy  zł.

Nie przewiduje się sprzedaży częściowej.

Do ceny ustalonej w wyniku przetargu zostanie doliczony podatek VAT według przepisów obowiązujących w dacie sprzedaży, uwzględniający różnorodność podstaw opodatkowania oraz stawek lub zwolnień podatkowych.

Postąpienie w licytacji wynosi 40.000,00 zł

Przetarg odbędzie się w siedzibie sprzedającego o godz. 11.00 w dniu 6 października 2009r.
W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, które wniosą wadium w pieniądzu.
W przetargu można uczestniczyć osobiście lub na podstawie pełnomocnictwa notarialnego. W celu ustalenia listy uczestników przetargu, osoby, które wniosły wadium zobowiązane są złożyć pisemne zgłoszenie udziału w przetargu w sekretariacie Fabryki w zamkniętych kopertach opatrzonych dopiskiem „kupno nieruchomości FUMiS-bumar" najpóźniej do godz. 14.00 dnia poprzedzającego przetarg.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie na rachunek bankowy nr 76 8111 1019 2002 2002 5124 0001 w banku spółdzielczym o/Wadowice wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej najpóźniej do godz. 14.00 dnia poprzedzającego przetarg z dopiskiem „wadium na sprzedaż nieruchomości FUMiS-bumar" - decyduje wpływ gotówki na konto. Wadium ulega przepadkowi na rzecz sprzedającego, jeżeli oferent, którego oferta zostanie przyjęta, uchyli się od zawarcia umowy w określonym terminie. Wadium przepada na rzecz sprzedającego, jeżeli żaden z uczestników przetargu nie zaoferuje ceny wywoławczej. Wadia wpłacone przez oferentów, których oferta nie zostanie przyjęta, zostaną zwrócone bezpośrednio po dokonaniu wyboru na rachunek bankowy wskazany w ofercie, a oferenta, którego oferta zostanie przyjęta, zaliczone na poczet ceny. Cena nieruchomości ustalona w wyniku przetargu oraz naliczony od niej podatek VAT (pomniejszona o kwotę wadium) podlega zapłacie nie później niż w dniu zawarcia umowy notarialnej. Termin podpisania aktu notarialnego zostanie podany w terminie do 7 dni od dnia przetargu. Przekazanie nieruchomości nastąpi w terminie uzgodnionym przez strony, jednak nie dalej niż 2 miesiące po podpisaniu aktu notarialnego.

Nabywca ponosi koszty związane z przeniesieniem własności, tj. notarialne, skarbowe i inne. Obiekty można oglądać w dni robocze od godz. 8.00-14.00 po telefonicznym uzgodnieniu (tel.0.33 8233081 wew. 297). Sprzedający zastrzega sobie prawo do odwołania lub unieważnienia oraz przerwania przetargu na każdym etapie bez podania przyczyn i bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych i finansowych.


Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był