9c03f754eebd67baaa7ddac810b24105.html Super okazja na ferie z przygodą

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Super okazja na ferie z przygodą

Email Drukuj
Nie masz pomysłu na ferie? Chciałbyś zapewnić dzieciom wspaniały wypoczynek, w godnych warunkach i za przyzwoitą cenę? Połącz przyjemne z pożytecznym i wyślij pociechę na zimowisko sportowo- edukacyjne z Centrum Korepetycji i Kursów EWART w Wadowicach.


Artykuł sponsorowany

Przygotowaliśmy bogatą ofertę wypoczynku zimowego zarówno dla dzieci , młodzieży jak i dorosłych. Jeżeli Chcecie Państwo, aby Wasze pociechy przeżyły niezapomniane ferie lub chcecie wypoczywać razem z Nimi - ZAPRASZAMY do zapoznania się z ofertą Centrum Korepetycji i Kursów EWART.

Najbliższy wyjazd to obóz sportowo-pamięciowy w Małym Cichym (1-9.02.2014r) a w nim wiele atrakcji m.in. Nauka jazdy na nartach i snowbordzie pod okiem instruktorów, trening pamieci, warsztaty taneczne z gwiazdą programu you can dance -tito oraz wiele innych atrakcji. Są jeszcze wolne miejsca.

EWART jest już od kilku lat bardzo cenionym i lubianym przez dzieci i rodziców organizatorem wypoczynku zarówno letniego, jak i zimowego. Nowoczesne rozwiązania organizacyjne pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług w jak najlepszej cenie.

Miarą naszego sukcesu jest wzrastająca liczba uczestników i ciągła potrzeba wzbogacania oferty o nowe kierunki wycieczek i obozów. Głównym atutem wyjazdów dzieci i młodzieży z EWARTem jest profesjonalna opieka podczas ich wypoczynku; zapewniają ją doświadczona, sprawdzona i zaangażowana kadra wychowawców z należytym przygotowaniem pedagogicznym, mająca doskonały kontakt z dziećmi, zwracająca szczególną uwagę na bezpieczeństwo uczestników i atrakcyjność prowadzonych zajęć.

Wszystkie placówki, w których organizujemy wypoczynek są zgłoszone do Kuratorium i podlegają nadzorowi miejscowej władzy oświatowej. Naszym celem jest uczciwość, rzetelność i bezpieczeństwo uczestników, a także zapewnienie im niebagatelnej i niezapomnianej zabawy.

Ponadto realizujemy naukę jazdy na łyżwach i kursy pływania, języka norweskiego, angielskiego, korepetycje z wszystkich przedmiotów szkolnych oraz cieszący się dużym zainteresowaniem trening pamięci niezawodną metodą Wojakowskich.

Centrum Korepetycji EWART oraz Lodowisko w Wadowicach bierze udział w programie Wadowice Przyjazne Rodzinie. Każdy posiadacz karty członkowskiej tego programu może liczyć na zniżki oferowane przez EWART i Lodowisko w Wadowicach.

Szczegóły na naszej stronie : www.ewart-kursy.pl i pod numerem tel. 791224510 lub 663484667.

Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był