7c8307862c648067a7b690575fd54e98.html Nowe mieszkania w pobliżu Wadowic

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Nowe mieszkania w pobliżu Wadowic

Email Drukuj
Spółka Stalbau wybuduje apartamentowiec w pobliżu Wadowic. Mieszkania znacznie przekraczające standardowe wykończenie, w nowoczesnym budynku, z dobrym dojazdem i w spokojnej okolicy będą dostępne jeszcze w tym roku.Artykuł sponsorowany

Highslide JS Highslide JS
Jak zapowiada spółka Stalbau, powstający w Tomicach dom wielomieszkaniowy ma być wyjątkowy i dotychczas taki projekt nigdy nie był realizowany w naszych okolicach. Mieszkania powstaną jeszcze w tym roku na działce w pobliżu szkoły podstawowej w Tomicach. To około 1,5 km od centrum Wadowic.

Do działki prowadzi chodnik od ulicy Wojska Polskiego. Spółka zapewnia, że teren na którym stanie dom z apartamentami będzie ogrodzony i dostępny wyłącznie dla mieszkańców budynku. W ten sposób właściciele apartamentów będą mogli czuć się w swoich domach bezpiecznie. Oferta Stalbau skierowana jest zresztą do osób ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo.

Highslide JS Na początek w apartamentowcu powstanie 12 mieszkań. Najmniejsze będzie miało 65 metrów kwadratowych, największe z nich liczyć będzie 103 metry kwadratowe. Wewnątrz lokale są dobrze rozplanowane tak, by właściciele mieli swobodny dostęp do każdego metra kwadratowego powierzchni swojego mieszkania. To pozwoli im na komfortowe urządzenie mieszkań według własnych potrzeb.

W ofercie Stalbau są też lokale dwupoziomowe z antresolą. Każde z mieszkań będzie miało dodatkowo duży taras (ok. 14 m. kw) po południowej stronie budynku. Architektura domu, zaprojektowana przez najlepszych specjalistów jest unikatowa i korzysta z nowoczesnych styli. Apartamentowiec ma być nie tylko ładny z zewnątrz, ale i funkcjonalny wewnątrz.

Highslide JS "W budynku zastosowano ekologiczne i jednocześnie ekonomiczne technologie. Między innymi w standardzie będą dostępne wydajne piece kondensacyjne, dwufunkcyjne. Pozwolą na utrzymanie wysokiej temperatury wewnątrz mieszkania przy niskich kosztach eksploatacji " - zaznacza Piotr Frączek, wiceprezes Stalbau.

Spółka chce zakończyć budowę apartamentowca w czwartym kwartale 2009 roku. W tej chwili trwają prace budowlane przy ostatniej kondygnacji oraz przygotowanie do rozpoczęcia prac dekarskich. Podczas budowy domu wykorzystano wysoką jakość materiałów i technologii, co gwarantować ma trwałość konstrukcji i zastosowanych rozwiązań przez wiele lat.

Każdy z zainteresowanych inwestycją, jeśli chce może wybrać się w okolicę placu budowy i zobaczyć zarys okazałego domu. Jak zapowiada spółka, do kwietnia apartamentowiec powinien znajdować się już w stanie surowym otwartym.

Zainteresowani kupnem mieszkań bezczynszowych w okolicy Wadowic mogą zapoznać się z ofertą w biurze PPHU Stalbau przy ulicy Łazówka 43a w Wadowicach (Tel:  033 823 54 54 lub 033 823 44 17).


Artykuł sponsorowany

 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był