3ddcb1a4ec95920232ad9b3d01678ef2.html Szybki PIT dobrze działa w Wadowicach

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Szybki PIT dobrze działa w Wadowicach

Email Drukuj
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wadowicach poinformował, iż od 1 stycznia 2015 roku wprowadzono dla wszystkich firm zatrudniających powyżej 5 pracowników obowiązkowe przesyłania deklaracji PIT-11 w formie elektronicznej. Szybki PIT działa już w Wadowicach.Ministerstwo Finansów postanowiło pomóc podatnikom i uruchomiło stronę szybkipit.pl, na której znajduje się wiele praktycznych wskazówek, dotyczących wypełniania PIT-ów. Poza bazą wiedzy z zakresu rozliczeń rocznych, w której znajdziemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, możemy tam również odnaleźć kalkulatory oraz formularz, dzięki któremu możemy skontaktować się z ekspertami z Ministerstwa Finansów.

Szybkipit.pl pozwala również złożyć e-deklarację przez aplikację e-Deklaracje Desktop.

Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wadowicach poinformował, iż od 1 stycznia 2015 roku wprowadzono dla wszystkich firm zatrudniających powyżej 5 pracowników obowiązkowe przesyłanie deklaracji PIT-11 w formie elektronicznej. Dla małych firm pozostanie możliwość składania papierowych PIT-11, jednak w krótszym terminie - do 31 stycznia.

Urząd zachęca też indywidualnych płatników, by już teraz składali do urzędu skarbowego informację PIT-11 za rok 2013 w formie elektronicznej. Planowane zmiany przepisów zakładają, że w przyszłym roku urzędy skarbowe na podstawie informacji przekazanych przez płatników w formie elektronicznej wstępnie wypełnią za podatników zeznania podatkowe.

Internetowa forma składania zeznań podatkowych w Wadowicach uż teraz ma się dorze.  W roku 2013 w Urzędzie Skarbowym w Wadowicach co trzeci PIT został złożony przez internet.

}] Informacje o składaniu deklaracji podatkowych przez internet:
www.e-deklaracje.gov.pl
Informacje o planowanych zmianach w przepisach:
www.is.krakow.pl/pit-11

(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... misiunia komentuje +11
Jak można było coś wprowadzić od 2015 roku jak dopiero jest 2014?????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 01 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był