3d5351774f38b6bf9cae389b45894159.html Maspex najlepszym reklamodawcą roku

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Maspex najlepszym reklamodawcą roku

Email Drukuj
To dobra informacja ze świata kreacji reklamowej. Grupa Maspex Wadowice dzięki swoim kampaniom reklamowym, ich jakości i ilości, została okrzyknięta Reklamodawcą Roku. To dla nas zaszczyt - mówią przedstawiciele wadowickiej firmy.


W tegorocznym konkursie Klubu Twórców Reklamy, największym i najbardziej znanym festiwalu kreacji reklamowej w Polsce, Grupa Maspex Wadowice ogłoszona została Reklamodawcą Roku.
Nasza firma została doceniona przez ekspertów, wchodzących w skład jury, między innymi za największą i najbardziej interesującą ilość reklam w polskich mediach. To ogromny zaszczyt i uznanie ze strony profesjonalistów - mówi serwisowi Wadowice24.pl , Dorota Liszka, rzecznik prasowy Grupy Maspex.
Dodatkowo wadowicka firma otrzymała aż 9 prestiżowych nagród za ubiegłoroczną kampanię marki Tiger. Zarówno telewizyjna jak i internetowa forma kampanii otrzymała złoto w kategorii Reżyseria, złoto i srebro w kategorii: Reklama/Film – Napoje Bezalkoholowe za spoty „Dach” i „Autobus”, srebro w dwóch kategoriach: dla Najlepszej kampanii oraz w kategorii: Gry komputerowe i Web Ilustracje, a także brązowe nagrody w kategoriach: Animacja, Reklama online, Digital branded Content, Interactive Craft.
Taka duża ilość naród w tak prestiżowym konkursie to duży sukces dla naszej firmy, który potwierdza, że reklamy naszych produktów są tworzone na bardzo wysokim poziomie, są lubiane i doceniane nie tylko przez konsumentów, ale także przez specjalistów w branży. Bardzo nas ta Nagroda cieszy- dodaje przedstawicielka Maspexu.
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Nagrody przyznawane są za najlepsze, najmądrzejsze i najciekawsze prace, które budują krajobraz komunikacji i marketingu w Polsce. Wszystkie zgłoszone projekty oceniało 100-osobowe jury.

}} Poznaj Pana Pączka z reklam Paspexu

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (21)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... dd komentuje +1
do korner2912

Produkują i reklamują. Co w tym dziwnego?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 05 - 2014
... arik komentuje +0
a ludziom płaća jałmużnę, wiec niechs ie tak nie jarają ta firmą!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 05 - 2014
... korner2912 komentuje +0
To oni już nie produkują tylko reklamują ???????????????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 05 - 2014
... kajtek ,. komentuje +3
o co wy tak za tym maspeksem , normalna firma jak tysiące w tym kraju , która patrzy tylko jak wyzyskać robola i jak najmniej zapłacić

a maspikom jak sie nie podoba w wadowicach to niech zwijaja te blaszane hale i von z wadowic , nikt ich tu nie zapraszał

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 05 - 2014
... ułaa komentuje +4
Ludzie ale Wy zawsze pieprzycie w tych komentarzach o Tej firmie skąd mozecie wiedziec ile tam zarabiają no chyba ze ktos pracóje!!ciesz cie sie ze Skawa Maspex Papiernia pack plus dają ludziom prace bo tak to pewnie trzeba by było sie włoczyc po świecie!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 05 - 2014
... ignac komentuje +2
nie psiocze że prowadzenie biznesu to harówa, naucz się czytać człowieku ze zrozumieniem,
żyłem za 1200 zł i to przez długi czas, robiłem co mogłem aby było lepiej, szukałem darmowych lub tanich kursów i szkoleń, na otwarcie firmy zapożyczyłem się gdzie tylko mogłem na prawie 100 tys zł, przez rok wieczorami i po nocach harowałem na firmę a w dzień dalej za te 1200 zł, i co? szału nie ma ale jest dobrze, a gdyby sytuacja poszła nie po mojej myśli to bym już pod mostem spał i miał 100 tys do spłacenia, podał by mi rękę jeden z drugim?
na całym świecie jest tak że jeden ma więcej a drugi mniej, gdyby szef małej firmy miał 6 tys zł na miesiac a pracownik 4 tys to po co miałby szefować i brać za wszystko odpowiedzialność jeśli mógłby być pracownikiem za niewiele mniejsze pieniądze i mieć dużo mniej na głowie, tyko kto by wtedy prowadził biznes i dawał ludziom zatrudnienie?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 05 - 2014
... kałakolczik komentuje +3
W zeszłym i bieżącym roku nie zakupiłem żadnego produktu z w/w firmy ze względu na dużo wyższe ceny niż podobnych [ tych samych ] wyrobów u innych producentów. Mnie nic do tego jak poszczególne firmy kształtują swoją politykę cenową. Treść artykułu przyjąłem do wiadomości.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 05 - 2014
... iritt komentuje +4
ignac jak psioczysz że prowadzenie biznesu to taka harówa to zamknij biznes i idz na 8h do maspexu popracujesz, reszte dnia bedziesz mógł odpoczywać !!!!! prosta ZASADA!!!!! gdy pracownicy bedą wiecej zarabiać ( tak jest w prawie każdym innym państwie w UE ) bedą wiecej kupować!!!! i firmy nie będą psioczyć że nie schodzi towar a tak to jest błedne koło !!!! tylko że w Polsce góra musi mieć 1000 razy wiecej niż pracownik

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 05 - 2014
... yf8bb komentuje +5
nowoczesne myślenie zwolnij się załóż sobie firmę itd.
spróbuj bezmózgowcu przeżyć za 1200
gdyby minimalna płaca była 200 zł to bogowie by płacili 200zł
bo więcej się nie da macie ludzi za nic mało tego chcecie żeby ludzie za te grosze
tyrali jak woły i byli zawsze w pracy jak który hojniejszy to mineralną kupi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 05 - 2014
... ignac komentuje +5
nie pracuje dla maspexu i nie mam z nim nic wspólnego, po prostu mam swój biznes i wiem ile pochłaniają inwestycje aby było lepiej
Ty pewnie skończyłeś zawodówke i siedzisz na du..ie i płaczesz bo nikt Ci kierowniczego stanowiska za 4 tys nie chce zaproponować.
Nie psiocz na innych, stwórz firmę, zatrudniaj pracowników i płać im na start 2 x płacę minimalną, powodzenia. Ale nie ma na to szans bo jesteś zwykłym teoretykiem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 05 - 2014
... korektor komentuje +2
cyt. "Taka duża ilość naród w tak prestiżowym konkursie........"
Jaki znowu naród?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 05 - 2014
... lolus komentuje +8
Nie pasują zarobki w MW to się zwolnić!!!Myslę że tam nikt na siłę nikogo nie trzyma..Droga wolna ,możliwości dużo...np.otwórz sobie swoją firmę i zarabiaj kupę kasy a nie męczcie się tam za 1000zł...powodzenia

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 05 - 2014
... dd komentuje +6
Na wstępie - nie pracuje dla Maspexu

Ale się odezwali socjaliści.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać na komentarze typu :

" pracownicy zarabiają grosze w porównaniu z górą czyli cos tu nie gra "

Co nie gra? Prezesi koncerny mają zarabiać tyle co zwykły szeregowy pracownik , czy zwykły szeregowy pracownik tyle co prezes?

Co sponsorują to ich prywatna sprawa ,bo to prywatne przedsiębiorstwo.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... Dr.No komentuje +2
Komentatorzy "al cap" oraz "ignac" pewnie pracują dla maspexów. Już sam wydźwięk ich postów daje do myślenia. Nie odpisujcie, i tak mam was w ....
Cześć

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... zy komentuje +7
Tak najlepszym reklamodawcą, a szkołą ucięli wszystko kiedyś sponsorowali szkoły teraz nic , pracownicy zarabiają grosze w porównaniu z górą czyli cos tu nie gra ale do mediów poszło Maspex najlepszym reklamodawcą

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... al cap komentuje +4
zgadzam się z Ignacem całkowicie. Każdy pracuje na swój rachunek już od szkoły podstawowej. Jest takie powiedzenie- nie chciało się nosić teczki teraz trzeba dźwigać woreczki. Taka jest prawda Klekot. Do kogo masz pretensje. Kto ma ci dać dobrą pracę. ? Ty musisz sam na to zapracować. A często jest to ciężka praca i na początku za marne pieniądze.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... ignac komentuje +10
ja wiem że ludzie zawsze mieli i będą mieć pretensje o zarobki w MW, no ale cóż, jest to firma prywatna i działają po swojemu,
jak już kiedyś pisałem gdyby szastali kasą na prawo i lewo i płacili po 2,5 tys to dzisiaj firma była by pewnie 10 razy mniejsza.
wszyscy psioczą o zarobki a może by się tak zastanowić co by było gdyby tej firmy w Wadowicach nie było? dopiero byłby smutek.
Dobrze jest nie wiele robić, nie kształcić się a wymagać od kogoś kto postawił wszystko na jedną kartę i poświęcił całe życie firmie na zasadzie "bo on ma to mi może dać".

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... klekot komentuje +5
A pracownik moze z 1000zł zarobi...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... al cap komentuje +9
a dlaczego mieliby się angażować w Wadowicach. Co im dały Wadowice? Nic.Może przy innej władzy byłoby inaczej. Czy właściciele są z Wadowic? inwestują tam gdzie im się podoba. Widocznie tu im się nie podoba. A po drugie są ważniejsze rzeczy niż sport.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... nnmnmnb komentuje +7
Zarobić nie dadzą w Wadowicach nic się nie angażują mogli by chociaż swoimi działaniami podnieść poziom sportu w wadowicach ale ich tylko interesuje zysk i czołowe miejsca w rankingach.Co Wadowice mają z takiej firmy po innych miastach prezesi podobnych firm działają na lokalnym terenie i utożsamiają sie z nim

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
... ZYX komentuje +17
Jakie to ma przełożenie na sytuację materialną pracowników tej firmy ? Pytanie kieruję do jej szefostwa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 05 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był