Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
 • Powiększ czcionkę
 • Przywróć standardową
 • Pomniejsz czcionkę

Wadowice fundują badania za darmo

Email Drukuj
Burmistrz Ewa Filipiak we współpracy z Agencją Artystyczną S'Art oraz grupą znanych kardiologów organizują kolejną edycję bezpłatnych badań dla mieszkańców. W niedzielę (11.09) Park Miejski zamieni się w polową przychodnię, do której każdy będzie miał dostęp.Po sukcesie ubiegłorocznego Światowego Dnia Serca zorganizowanego na wadowickim rynku, burmistrz Wadowic Ewa Filipiak, zaprosiła ponownie do współpracy krakowskich profesorów z kardiologii i kardiochirurgii oraz artystów.

W niedzielę (11.09) w Parku Miejskim burmistrz Ewa Filipiak oraz krakowska Agencja Artystyczna S'Art organizują drugą edycję akcji bezpłatnych badań i profilaktyki chorób serca i naczyń krwionośnych. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „Zdrowe Wadowice”.
Będzie ona poświęcona szeroko pojętej promocji i profilaktyce zdrowia oraz podniesieniu świadomości społecznej na temat współczesnych zagrożeń zdrowotnych. Do współpracy zaprosiliśmy wybitnych krakowskich kardiologów, kardiochirurgów, chirurgów, hemodynamistów, alergologów i wielu innych lekarzy reprezentujących różne dyscypliny medyczne, a także artystów - informuje Sylwia Salwińska z Agencji Artystyczej S'Art z Krakowa.
W niedzielę (11.09) na terenie wadowickiego parku prowadzone będą bezpłatne konsultacje medyczne, będzie można całkowicie za darmo wykonać sobie badania EKG, echo serca, spirometrię, dermatoskopię, jaskry, a także zmierzyć poziom cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi.

Nie zabraknie też innych atrakcji. Dla publiczności, na scenie wystąpią m.in. artyści z Krakowa: Krzysztof Piasecki, Marta Bizoń, Konrad Mastyło, Aldona Jankowska.

Ze strony lekarzy zaproszenie do udziału w imprezie przyjęli już:
 • prof. Jerzy Sadowski – kardiochirurg, dyrektor Instytutu Kardiologii w Krakowie,
 • prof.Piotr Podolec – kardiolog, konsultant Wojewódzki w dziedzinie kardiologii,
 • prof. Jacek Lelakowski – kardiolog, Kierownik Kliniki Elektrokardiologii KSS im. Jana Pawła II,
 • dr Andrzej Gackowski – kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych,
 • dr Wojciech Zajdel, kardiolog, z-ca Kierownika Centrum Interwencyjnego Leczenia Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Kardiologii Interwencyjnej KSS im. Jana Pawła II,
 • dr Marcin Wroński – alergolog, kierownik Poradni Alergologicznej dla Dzieci i Młodzieży 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego,
 • dr Tomasz Drążkiewicz, chirurg naczyniowy, flebolog, angiolog, KSS im. Jana Pawła II, dr Beata Markiewicz – dermatolog, wenerolog, Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie,
 • dr Piotr Maciukiewicz – urolog, chirurg, Ordynator Oddziału Urologii Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. w Krakowie.

Akcja bezpłatnych badań w Parku Miejskim  rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 16.00. Imprezę artystyczną poprowadzi Krzysztof Piasecki.
Zapraszamy wszystkim mieszkańców na to spotkanie. Warto skorzystać z kontaktu ze specjalistami światowej sławy. Znamy przypadki, kiedy po ubiegłorocznej akcji niektóre osoby nieświadome swoich chorób rozpoczęły potem regularne leczenie. Takie akcje przyczyniają się do poprawy profilaktyki zdrowotnej i gmina gotowa jest stwarzać okazję dla mieszkańców, by dbali o swoje zdrowie - powiedziała serwisowi Wadowice24.pl burmistrz Ewa Filipiak.
W tym roku miasto rozszerza ofertę badań oraz konsultacji o diagnozowanie chorób płuc, w tym astmy alergicznej u dzieci. Podczas spotkań w parku miejskim będzie też o tym mowa, a rodzice maluchów mogą skorzystać z kontaktu oraz porad specjalistów z Wojskowego Szpitala Klinicznego.

}} Zobacz, jak to wyglądało w zeszłym roku


(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (52)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
to dziwne ze ewa zamkneła to muzeum pozoracja komentuje +1
czemu tak zrobiła , niech mi to ktos wyjasni , nie lubi amerykanów czy co ???

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 09 - 2011
NIE PAJACUJ analfabeto @do analfabety komentuje +1
muzeum lotników amerykanskich jest okazałe wewnątrz , warto zobaczyć , eksponaty sa zajebiste

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 09 - 2011
@ anka ale analfabetyzm komentuje +1
Muzeum było przy ul.Koscielnej a, nie NA ULICY KOSCIELNEJ. Ty tez nie mieszkasz na ulicy tylko przy ulicy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 09 - 2011
do Jancia ale analfabetyzm! komentuje +0
Burmistrzową moze zostanie ale z pewnoscia nie burmistrzem.A to jest zasadnicza różnica!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 09 - 2011
Muzeum pana Krausa anka_223 komentuje +1
cytat: "Patriota podaj adres gdzie to muzeum jest , slyszałem ze to muzeum lotnikow co było na ulicy koscielnej w Wadowicach zostało zamkniete przez Filipiakową kilka lat temu i z ostalo przeniesione gdzieś za skawe , kto wie gdzie to jest ???"
Odpowiedź: około 200 metrów za skrzyżowaniem drogi nr 52 (ulica Konstytucji 3 Maja) z drogą prowadzącą w kierunku Przytkowic w kierunku Kopca w Kleczy. Niedaleko warsztatu samochodowego. Należy skręcić w wąską dróżkę między drzewami. Około 50 metrów od głównej drogi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 09 - 2011
@ bredzicie mówisz- masz mądry komentuje +4
"Ciekawe jak byscie rządzili siedząc na jej stołku. Niech się który mądry wypowie!!! "

Odpowiedź jest bardzo prosta.

ZDECYDOWANIE L E P I E J I Z SZACUNKIEM DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 09 - 2011
muzeum spadochroniarz komentuje +2
muzeum jest wyjatkowe , byłem tam w zeszłym miesiacu , ciekawi mnie czemu gmina milczy na ten temat , pewnie Filipiakowa nawet nie wie ze cos takiego jest w Wadowicach

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 09 - 2011
... anka_223 komentuje +12
cytat: "W porównaniu z gminami Małopolski wypadamy fatalnie (ranking gospodarczy) Bezdyskusyjnym liderem są wspomniane Krzeszowice, Wadowice lokują się na odległym 51 miejscu. Wyżej znalazły się: Skawina (3. miejsce!!!), Maków Podhalański (13), Oświęcim (15.), Sucha Beskidzka (26.), Kęty (38.)" - kochane władze - tutaj jest pole do popisu.... nie zastępujcie lekarzy robiąc przychodnię w parku. Róbcie to za co wam płacimy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 09 - 2011
... ..... komentuje +2
Nie Krauzego a Krausa a muzeum teraz chyba jest w tym budynku za mostem Skawy - taki w oddaleniu po lewej.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 09 - 2011
muzeum sagan @ do patrioty komentuje +6
Patriota podaj adres gdzie to muzeum jest , slyszałem ze to muzeum lotnikow co było na ulicy koscielnej w Wadowicach zostało zamkniete przez Filipiakową kilka lat temu i z ostalo przeniesione gdzieś za skawe , kto wie gdzie to jest ???

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 09 - 2011
klapa ...... komentuje +12
to była kompletna klapa te badania oraz całe te występy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2011
SPOTKANIE W PRYWATNYM MUZEUM U PANA KRAUZEGO patriota komentuje +9
jutro 13 wrzesnia jest spotkanie w prywatnym muzeum lotnikow amerykanskich w wadowicach .u Pna Krauzego oczywiscie jak co roku przyjadą władze konsulatu amerykanskiego z konsulem na czele i bedzie tez starosta wadowicki ,z ratusza nikt nie przybedzie , mają zakaz wjazdu na tą impreze i dobrze

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2011
@kałakołczik witia komentuje +6
Jak Czopek obniży cenę za usługi medyczne to za nim pójdą następni.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2011
A był nasz kandydat Staszek? xxxmen komentuje +9
?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
Zaapelujcie przy okazji do tych dobrodusznych medyków [ Wy - władza samorządowa ] kałakolczik komentuje +16
, żeby obniżyli opłaty za prywatne wizyty . Starczy Wam odwagi to publicznnie powiedzieć ? - dzisiaj jest ku temu szczególna okazja . Usłyszy to być może cała Polska . Badanie zrobią mi za 2 złote a za wizytę prywatną skasują co najmniej 100 złotych . Lekarska i samorządowa dobroduszność , otwartość serca !!! . Bóg zapłać Wam za to .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
z godz 12.00 Władek D. komentuje +24
Zero ludzi , Filipiak mowi do 7 osób zgromadzonych , reszta (sami staruszkowie) stoi w kolejkach tak po 7 osób max na badania , które im nic nie powiedzą , kto ma wiedzę wie dlaczego , pytanie dlaczego marnotrawi się nasze wspólne pieniadze na taki PIC na wode ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
@ kałakolcznik Jancia komentuje +8
aleś się nakręcił. przecież ta impreza już w zeszłym roku była zaplanowana, a ,że może odbywac się raz w roku, mniej więcej w tym samy czasie to wypadło akurat teraz! Matko! Cokolwiek bo filipiakowa nie zrobiła to jest "beee". Takie insynuacje są obrzydliwe i świadczą tylko o jej oponentach! Wtydźcie się i drżyjcie w gatkach bo on na pewno znowu zostanie burmistrzową!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
Co powinniście zrobić dzisiaj w tym parku ? kałakolczik komentuje +10
Ogłosić wycofanie się z podwyżek za przedszkola . Ja tego oczekuję . Namacalnych i materialnych rzeczy . Ja nie chcę być kłutym po tylku igłą . Ja chcę tanich przdszkoli . Będziecie mieć odwagę cofnąć te podwyżki ? - to może zagłosuję na Was [ PO ] , może nawet na PiS . Na pewno jednak na SLD .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
Przed wyborami kałakolczik komentuje +10
Gdyby ta zabawa z tymi badaniami odbywała się nie bezpośrednio przed wyborami , to ja uwierzyłbym w szczere intencje ludzi robiących tę imprezę . Nie mam zaufania i wiary w te całe badania . Innych ludzi nie odstręczam jednak od tego przedsięwzięcia . Nie wolno . Prawo tego zakazuje .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
Jednak nie przyjdę kałakolczik komentuje +10
- ponieważ z nieoficjalnych źródeł jest mi wiadomym , że tam ma się pojawić Ewa Filipiak i inne osoby kandydujące do sejmu . Ja jestem apolityczny i w takich grach nie uczestniczę . Ja nie mam ochoty jeszcze patrzeć w parku na tych ludzi , którzy nieszczerze krzyczą do mnie z plakatów . Załatwcie te swoje badania i swoje zabawy we własnym gronie . Bawcie się dobrze i bądźcie zdrowi . Serwus !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
nie za darmo m komentuje +14
to tak ł adnie się nazywa za darmo nic nie jest za darmo sponsorzy zobaczcie Państwo kto wszystko pokrywaja i wilk syty i owca cała a zdjęcie Salachny i Kotarby w dodatku Krakowskiej pewne prosilli Spisaka,aby zrobił

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
@opizsowo, @Medyceusz, @misiekpudelek Miśka komentuje +2
Teraz mam pewność, że F.ilipiakowa i K.otarba tych doktorów dla was tu sprowadzili. I dobrze, bo tak wam we łbach buzuje, że jeszcze chwila i mogło by wam dekiel wyrwać, a to gorzej by było jakby granat do toytoy'a rzucił!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2011
Jak nie zaśpię kałakolczik komentuje +7
- to przyjdę ze swoim psem .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2011
do @ opizsowo m komentuje +9
cóz to za ryzykowne zachowania seksualne ,które prowadzą do ciężkich chorób?Twój post świadczy o ciężkiej chorobie umysłu -za torami czkają.Co to są podkultury ja znam subkultury,pozdrawiam psychiatra

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 09 - 2011
polityka i sport! anka_223 komentuje +16
Cytat: "Czy badania w Parku Miejskim rozpoczną się punktualnie o 11.07? Tak samo jak Bieg Powsinogi Beskidzkiego?"
To jest możliwe tylko w Waszym grajdołku! Jak można robić akcję wkluczającą z badań sportowców? Czy nie można było zrobić w innym terminie parkowych badań?: Chyba, że chodzi o politykę - wówczas wszystko jasne!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
08 - 09 - 2011
Ludzie śmieją się ze mnie kałakolczik komentuje +16
- jak im mówię , żem z Wadowic . Dzisiaj w Zakopanem śmiał się ze mnie taksówkarz jak powiedziałem mu żem z Wadowic . Co mam począć , no co ? - nie mówić żem z Wadowic , czy co ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
... sarkazy komentuje +24
A czy będzie tam dr staś kotyrba i dr ewka?.
Są tacy dobrzy ,muszą sprawdzić sie w tym fachu,jak ich wywalą z urzędów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
dobra i bezpłatna reklama m komentuje +25
Koledzy lubią brać udział w takich przdsięwzięciach bo bardzo się to opłaca reklama za darmo to i potem pacjenów prywatnie węcej

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
Brawo be-rtil komentuje +24
A co? Wy tam szpitala nie macie że musicie po Parkach łazić.Podziwiam Was Wadowiczanie jak długo można tolerować takie władze!Ronda budowane po parę razy,zamykanie kilku mostów równocześnie,przebudowa 200mb. drogi kilka lat.Gratuluję takiej władzy!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
dajcie już spokój z krytykowaniem zigizag komentuje +8
rany ludzie o co wam chodzi, narzekacie na wszystko. komu się uda to zostanie w pewnym stopniu przebadany, zasięgnie rady specjalistów a może komuś to życie uratuję. popieram tą akcję w 100% dajcie już spokój i nie krytykujcie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
... dexter komentuje +17
Inicjatywa jest fantastyczna, ale niektórym to nic nie dogodzi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
... zdziwiona komentuje +11
Nic dziwnego, że zadeklarowała pani Ewa pomoc panu Jackowi. On kiedyś też pomógł.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
Świetna inicjatywa, warto się przebadać opizsowo komentuje +21
Takie białe niedziele przyczyniają się do poprawy zdrowotności społeczeństwa.
Jest to tym bardziej że coraz więcej lewackiej młodzieży uzalenia się od narkotyków lub ryzykownych zachowań seksualnych, które prowadzą do ciężkich chorób.
Epidemia różnego rodzaju patologii i moda na nienormalność prowadzi do rozwoju podkultur lewacko-anarchostycznych. Jest to tym bardziej niebezpieczne, że już nawet wielu libertyńskich polityków lansuje lewactwo i anarchizm.
W naszym mieście też pojawiają się rozwydrzone ćpuny z czerwonymi oczami i brudnymi myślami.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 09 - 2011
Ćpunom to się nic nie podoba. Zbdajcie sobie THC Medyceusz komentuje +15
Guziczarnia wciąż zalewa jadem miasto. Ćpunom nic nie będzie się podobać. Nie bójcie się tych badań. Może się okazać, że nosicie w sobie poważną chorobę, a Wasza żółć wynika z problemów metabolicznych.
Wszystkim ćpunom, którym nic w tym mieście się nie podoba, polecam jednak zrobić sobie badania na THC. W szpitalu w Wadowicach już takie wykonują. Jedynie 55 zł.
Apel do Pani burmistrz jest taki, by w przyszłym roku wprowadzić darmowe badania na THC dla wszystkich, a obowiązkowe dla radnych.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
@ miśka misiekpudelek komentuje +6
weź że się lepiej do snu, polityki nie uprawiaj , my tutaj o poważnych sprawach gadamy, a ty cały czas pierniczysz to samo. Weź meliski sie napij i spij spokojnie!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
A ja Wam mówię terapeuta komentuje +2
....że warto się przebadać i ewentualnie leczyć, bo licho nie śpi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
Przykro mi, ale kandydat Korba, nawet za wycieraczke się nie nadaje. Miśka komentuje +26
Przyszłam po pracy do domu i patrzę, a tu pod drzwiami wąsy, za wąsami nochal, a za tym wszystkim Stanisław zwany Korbą. Więc z szacukiem wytarłam obuwie, otworzyłam drzwi i naniosłam śmieci do domu, które na Korbie nie zostały! No to myślę, że jak on ma nam posłować, jak nawet za wycieraczkę się nie nadaje? Ale pewnie za to w niedzielę w parku będzie trzymał miseczkę któremuś z panów psorów, żeby miał w czym rączki opłukać?
Był odźwiernym, był parasolkowym, będzie miseczkowym. No ale przecież już tyle lat za sługusa robi to ma wprawę!


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
cały Szczęście w nieszczęściu komentuje +3
ja dzięki tym badaniom w zeszłym roku, zupełnie niechcący, dowiedziałem się , że jestem cukrzykiem. Z głupa poszedłem ze znajomymi się przebadać. Chcielismy mieć ubaw... dobra okazja , żeby z pigułami zagadać i pośmiać się, często są na serio ekstra babeczki ;)) Jak powiedziała mi o wynikach pomyslałem, że to pewnie bujda. Ale cos mnie pstryknęło i poszłem do swojego lekarza poadał mnie i okazało się, że powinienem się zacząć leczyć. A ja myślalaem , że po prostu jestem przemęczony po robocie. heh.. takie szczęście w nieszczęsciu troszke.. dlatego teraz kumplom polecam te "zabawe" bo nigdy nic nie wiadomo!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
do ..... Pasqd@ komentuje +4
tak chcesz rozumieć tak to rozumiesz. A ja to rozumiem tak, że Wadowice jako miasto robi impreze dla ludu. Komuś coś można sfundować nie płacąc za to to taka potoczna mowa i nie ma nic wspólnego z pieniędzmi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
jak zwykle narzekanie Bredzicie komentuje +9
tak jesteście nakręceni nienawiścią do swoich włodarzy, że nawet dobre i pożyteczne imprezy są dla was niepotrzebne i są bardzo dobrym pretekstem, żeby dowalić. A poza tym co ma burmistrzowa do szpitala? Przecież to zadania własne starostwa, a jak już jesteście tacy bardzo zorientowani w działalności filipiakowej to powinniscie też wiedzieć, że zdeklarowała pomoc staroście przy budowie w formie jakiejś dotacji. Już dawno temu o tym można było przeczytać. Ale z tego co widzę to większość z komentujących potrafi widzieć tylko te złe rzeczy, albo jest to tylko kilka osób które mają jakieś takie swoje wredne przesłanie, żeby dopierniczyć burmistrzyni... żeby załatwić jakies własne sprawy przy tej okazji! To jest dopiero wredne! Ciekawe jak byscie rządzili siedząc na jej stołku. Niech się który mądry wypowie!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
Coś podobnego Udzielacz komentuje +25
Cholesterol?!? Cukier?!? W parku?!? A gdzie osoby pobierające badania będą myły ręce między pacjentami? A gdzie będą myli ręce lekarze?!? Pani Ewo, szpitala z prawdziwego zdarzenia potrzeba, a nie "akcji" raz na rok. Ubiegłoroczny sukces...Żenada!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
godziny policzone znachur komentuje +13
Przyjadą lekarze i nastraszą społeczeństwo aby biegało prywatnie i się leczyło zostawiając ponad 100zł za wizytę.
Taka prawda, że bez specjalistycznego sprzętu nie są w stanie nic wykryć.
Już lepiej dla serca jak każdy pobiegnie w Biegu Powisinogi.
Szczytne hasło" Przed zawałem uciekaj na własnych nogach"
Nie dajcie sobie wmówić chorób serca ! Oni was będą ściemniać i doszukiwać się jakiś wad.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
... mieszkaniec stanisławia komentuje +7
Sz.P.Prof. P.P. co nowego w Stanisławiu?.Inni m ieszkańcy chyba wiedza,o co chodzi.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
boże jak trzeba płacic to zle.................. nowa komentuje +10
JAK TRZEBA PŁACIĆ TO ŹLE JAK ZA DARMO TO ZŁE,KOCHANI KTO CHCE TO IDZIE KTO BĘDZIE MIAŁ ZŁE SKOJARZENIA TO W DOMU NIECH SIEDZI,CI KTÓRZY ROBIĄ NAJWIĘCEJ PROBLEMÓW TO I TAK BĘDĄ LECZYĆ KACYKA ..................

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
poczatek imprezy o 11.07? alibbaba komentuje +19
Czy badania w Parku Miejskim rozpoczną się punktualnie o 11.07? Tak samo jak Bieg Powsinogi Beskidzkiego?
Cóż za zbieg okoliczności, że ci wszyscy profesorowie mieli wolny czas akurat wówczas, gdy w Wadowicach odbywa się Bieg organizowany przez przeciwników politycznych naszego magistratu!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
... marceli komentuje +20
Piękna propaganda sukcesu! Przypisując sobie czyjeś zasługi można spać spokojnie? To takie towarzystwo specyficzne, że pewnie jeszcze duma je rozpiera!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
... xcdscd komentuje +2
trzeba mieć ubezpieczenie czy tak można przyjść??

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
... zorro komentuje +31
Panie Stanisławie-Wojtku jak przesyłacie materiały informacyjne to troszkę kultury, zapukać dać mieszkańcowi ,a nie rzucać na wycieraczki tak jak zrobiliście to w sobotę na OSIEDLU KOPERNIKA, i my mamy na pana głosować żadnej kultury u Was nie ma .Wstyd i poniżanie mieszkańców.OJ STASKU STASKU.Ale traktujesz mieszkańców, co boicie się zapukać i ukłonić się mieszkańcom i wręczyć .WSTYD MI ZA WAS.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
... ...... komentuje +27
Nie Wadowice fundują tylko 8 prywatnych sponsorów i kilka organizacji, które z Wadowicami nie mają nic wspólnego. Wadowice dają tylko miejsce i chwytliwą - rozpoznawalną nazwę miasta. I nie jest to działalnośc UM tylko kontynuacja światowego dnia serca obchodzonego po raz 12-sty.

Ale mimo tej propagandy proponuję wszystkich iśc się i przebadać. Bo na podstawową opiekę zdrowotną ( za którą akurat jest odpowiedzialna Filipiak dla mieny i miasta Wadowice) nie ma co liczyć.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
... Krysia z Makowa komentuje +22
Rozliczyć ją i Ko...bę z zaniechania rozbudowy szpitala.Za co forsa?.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
badanie pcc88 komentuje +12
łaske robi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
Czy będzie Staszek ? xxxmen komentuje +9
?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
05 - 09 - 2011
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był

0.5421040058136