258e75ada13e146a275958af5baf0faf.html Groźny wyciek gazu na osiedlu

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Groźny wyciek gazu na osiedlu

Email Drukuj
Chwilę grozy przeżyli mieszkańcy bloku nr 5 na osiedlu XX -lecia w Wadowicach. W jednym z mieszkań doszło do groźnego wycieku gazu. Trzy osoby, w tym tygodniowe niemowlę, trafiły do szpitala.Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach, około godziny 10.30 w czwartek (15.01) pogotowie gazowe i Spółdzielnia Mieszkaniowa odebrały informację o wycieku gazu w mieszkaniu na osiedlu XX-lecia PRL. Do akcji ruszyło pogotowie gazowe z Oświęcimia, któremu podlega wadowicki rejon.

W mieszkaniu na osiedlu XX-lecia w bloku nr 5 stwierdzono obecność gazu. W mieszkaniu przebywało młode małżeństwo z tygodniowym noworodkiem. Kobieta skarżyła się na bóle głowy. Do wycieku miało dojść przy instalacji kuchenki gazowej. Pracownikom pogotowia gazowego udało się uszczelnić instalację.

Gdy opuścili już mieszkanie, kobieta nadal uskarżała się na bóle głowy. Do pogotowia gazowego znów zgłoszono alarm z tego samego mieszkania. Gaz ciągle się ulatniał. Do ekipy gazowników dołączyło pogotowie ratunkowe i straż pożarna.

W następnej kolejności do szpitala z podejrzeniem zatrucia trafiła cała rodziny, w tym tygodniowe niemowlę. Pracownicy pogotowia gazowego potwierdzili kolejny wyciek. "Z powodu zagrożenia dla całego budynku bloku zdecydowano o odcięciu gazu do mieszkania" - informuje stacja pogotowia gazowego w Oświęcimiu.

Jak potwierdza Krystyna Grzesiek, dyrektor Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II, rodzinie udzielono już pomocy medycznej. "Dziecko i matka przebywają na obserwacji. Pobrano im krew do badania toksykologicznego. Mężczyzna na własne życzenie opuścił szpital" - mówi dyrektor.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był