13413d1c79b1def736cc3d0c5606bea2.html Nowa oferta dla seniorów z Wadowic: Klub Włóczykija

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Nowa oferta dla seniorów z Wadowic: Klub Włóczykija

Email Drukuj
Kwiecień w Wadowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku upłynie pod znakiem aktywności sportowej i kulturalnej. W ramach uniwersytetu powstał Klub Włóczykija, w którym seniorzy, ale nie tylko będą mieli okazję do fizycznej aktywności.

Uniwersytet Trzeciego Wieku, działający przy Wadowickim Centrum Kultury, planuje w kwietniu kolejne ciekawe przedsięwzięcia. Już 8 kwietnia o godz. 18.00 zaprasza na wieczór z piosenką i humoreską słowną w przebojowym wykonaniu Kabaretu Starszych Pań.

Eksperymentalna Scena Operowa ma już swoje wierne grono fanów w Krakowie, a Bożena Kiełbińska, która jest pomysłodawczynią tego projektu, przywiązuje szczególną wagę do popularyzacji dawnych, operetkowych tradycji. Muzyka na żywo i pełne energii solistki scen krakowskich, gwarantują miłe spędzenie czasu w gronie znajomych. Bilety w cenie 15 zł. można jeszcze nabyć w sekretariacie WCK.

Tych którzy z nastaniem wiosny odkryli nową pasję, jaką jest maszerowanie z kijami Nordic Walking WCK zaprasza 25 kwietnia (piątek) na instruktaż pod okiem fizjoterapeuty Kamila Kępy.

Organizatorzy proponują trening każdemu, kto chce nauczyć się poprawnie używać kijów podczas swoich spacerów i kto chce poznać innych uprawiających tę formę aktywności. Zbiórka przy Pływalni „Delfin” o godz. 17.00. Jedyne co będzie potrzebne, to sportowy strój i własne kije.

Cykl spotkań Klubu Włóczykija WUTW jest formą przygotowań do majowego rajdu Nordic Walking o którym więcej informacji już niebawem na stronie WCK w zakładce WUTW. Zupełnie wyjątkowym wydarzeniem w ramach bloku akademickiego WUTW będzie spotkanie z Władysławem Kozakiewiczem.

Mistrz olimpijski przeszedł do historii dzięki wspaniałym wynikom sportowym, ale też za sprawą słynnego „gestu”, jakim zamanifestował swoją radość po zwycięstwie w Moskwie w 1980 roku. Teraz choć już nie uprawia sportu zawodowo, nadal pozostaje aktywny i czynnie włącza się w propagowanie idei uprawiania sportu na emeryturze.

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku stanie się 29 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 miejscem rozpoczęcia ogólnopolskiego programu „Bądź w olimpijskiej formie” stanowiącego część „Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013" Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w który włącza się WUTW.

Tego dnia będzie można porozmawiać i wspólnie z mistrzem poćwiczyć,a uczestnicy spotkania otrzymają konkretne wskazówki i propozycje ćwiczeń, które będą mogli wykonywać w domu.

Instruktażowe filmiki i zestawy ćwiczeń będą dostępne na profilu Wadowickiego UTW  na www.facebook.com.Organizatorzy zapraszają do udziału nie tylko seniorów, ale każdego, kto lubi ćwiczyć i chciałby poznać bliżej kulisy olimpijskiej kariery mistrza. Udział w obu sportowych wydarzeniach jest bezpłatny.

(wck)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Elemele komentuje +1
ŻEBY TAK CHOĆ RAZ ZA DARMO, ZROBIONO COŚ DLA SENIORÓW,TO NIEEEE !!!

ZAWSZE "BULIĆ" I >BULIĆ < !!!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 04 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był