63bc398f8258e90f0540fea86978bdae.html Jak zrobić fajną imprezę? Darmowy obóz dla młodych

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Jak zrobić fajną imprezę? Darmowy obóz dla młodych

Email Drukuj
Można połączyć przyjemne z pożytecznym. W Kalwarii Zebrzydowskiej samorząd organizuje obóz dla młodzieży, podczas którego uczestnicy poznają tajniki organizowania imprez, a także nauczą się udzielania pierwszej pomocy. Obóz jest bezpłatny, płaci Unia Europejska.

Jest pomysł, by młodzież w Kalwarii Zebrzydowskiej nauczyć, jak organizuje się zajęcia sportowo-rekreacyjne, a także przy okazji wyszkolić z udzielania pomocy przedmedycznej. Urząd Miasta przystąpił do projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i dzięki temu uzyskał pieniądze na zorganizowane trzydniowego obozu dla młodych ludzi w wieku 13 – 16 lat.

Obóz szkoleniowy obejmuje kilka bloków tematycznych, w tym szkolenie z organizacji imprez sportowych oraz bezpieczeństwa uczestników i kibiców podczas ich trwania; organizację różnego rodzaju wycieczek oraz bezpieczeństwa uczestników w trakcie ich trwania, przewidziano zajęcia z instruktorem harcerskim, a także ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy.

Zajęcia zorganizowano w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym „Caritas” w Zakrzowie, gdzie oprócz doskonałej bazy noclegowej znajdują się wspaniale wyposażone sale i boiska sportowe. Obóz odbędzie się w w pierwszy weekend września od 5 do 7 września.

Organizator przewidział oczywiście też oprócz zajęć czysto szkoleniowych wiele innych atrakcji których jednak nie zdradza, aby były miłym zaskoczeniem. Dla młodzieży ufundowano też wiele upominków.

Szkolenia są bezpłatne i w tej chwili prowadzony jest nabór kandydatów. Zgłoszenia można składać w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej do 25 sierpnia lub wysłać drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Tak więc do dzieła.

(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... binek komentuje +1
moge dziewczynom stopy masowac

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 08 - 2014
... krzyswqtqwetwe komentuje +2
Darmowy? Płaci podatnik czyli my, nie urzednicy samorządu a napewno juz nie unia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 08 - 2014
... a.n. komentuje +1
Niezły pomysł, tylko żeby nastolatkowie chcieli z niego skorzystać. Córka z koleżankami już zapisane.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 08 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był