23a351a6a70422721c2b51b54717ee45.html Kicek zaprasza do zabawy, a zebrane datki przekaże potrzebującym

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Kicek zaprasza do zabawy, a zebrane datki przekaże potrzebującym

Email Drukuj
Okazuje się, że Kicek to takie stworzenie, które lubi się bawić. I to dobrze i głośno, najlepiej na Kickonaliach, które po raz kolejny odbędą się na terenie zamku w Suchej Beskidzkiej. Już teraz studenci tamtejszej uczelni zapraszają do siebie. Impreza ma charakter charytatywny.


Już w sobotę (10.05) na dziedzińcu zamku w Suchej Beskidzkiej odbędą się studenckie juwenalia, zwane Kickonaliami. To już kolejna z cyklu impreza, która ściąga do ościennego powiatu także młodych mieszkańców Wadowic. Tegoroczna impreza będzie wyjątkowa, ponieważ będzie ona miała charakter charytatywny.

Jak zapowiadają organizatorzy imprezy wszystkie pieniądze zebrane podczas Kickonaliów, przekazane zostaną na rzecz państwa Klosków, podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Jest to rodzina wychowująca dwóch niepełnosprawnych synów, chorych na porażenie mózgowe, Encefalopatię, padaczkę oraz chorobę Pelizeusa-Marzbachera, nie chodzą i nie siedzą. Wszyscy zamieszkują dom, w którym panuje ogromna wilgoć, przez którą chłopcy często chorują, a ich leczenie jest długotrwałe i pochłania ogromną sumę pieniędzy. Dlatego też studenci Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii zebrane podczas Kickonaliów pieniądze przekażą na pomoc w przystosowaniu domu do potrzeb rodziny.
Razem z Kickiem dajmy światu najlepsze, co posiadamy- zachęcają do imprezy studenci.
Kickonalia oficjalnie rozpoczną się już w piątek (9.05) od turnieju piłki nożnej. Natomiast w sobotę (10.05) na dziedzińcu Zamku Suskiego od godziny 14.30 na zebranych czekać będą atrakcje sportowo-rekreacyjne, także dla dzieci i młodzieży, a już od 17:30 swoje występy zaprezentują kabaret Dno, zespoły muzyczne i gwiazda wieczoru - zespół Pokahontaz.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był