Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Tyle nagród w jednym konkursie!

Email Drukuj
Taki sukces szkoły należy odnotować. To nie byle jaka placówka, bo kształci rzemieślników na wysokim poziomie. Co potwierdza w licznych konkursach, w których bierze udział. Tym razem uczniowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego pokazali swój talent w konkursie fryzjerskim na Śląsku.


W tegorocznym Pucharze Śląska szkoła fryzjerska Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Wadowicach odegrała niemałą rolę.
Po raz pierwszy zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów do prezentacji szkoły na dużej scenie festiwalu fryzjerskiego w gronie najlepszych szkół w Polsce.Nasza prezentacja wzbudziła duże zainteresowanie i podziw oglądających . Pokaz był transmitowany przez TV Pucharu - mówi Zofia Wanat, dyrektor ZDZ.
Na pokazie swoje nowe kreacje prezentowała Dominika Giermańskia uczennica ZDZ. Natomiast sam pokaz przygotowali Jacek Kania, Zuzia Stwora, Mateusz Karpierz i uczniowie klas I i II Technikum Fryzjerskiego w Wadowicach. Swój sukces odnotowała też Halina Pinkas, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Fryzjerskim w Wadowicach,została wyróżniona tytułem „Ambasadorem Fryzjerstwa”. To tytuł dla osób, które aktywnie wpływają na rozwój fryzjerstwa w Polsce.
W przypadku Haliny Pinkas podkreślano jej ogromny wysiłek w stronę kształcenia młodych fryzjerów, kształtowania ich osobowości i wpływania na rozwój indywidualnych karier zawodowych a wcześniej została nazwana Magda Gessler polskiego fryzjerstwa. To tytuł prestiżowy i bardzo zasłużony - dodają w ZDZ w Wadowicach.
W konkurencjach Pucharu najwyższą pozycje zdobyła Lena Czechowicz, uczennica klasy II Technikum fryzjerskiego, w kategorii damskiej, w konkurencji „Fryzura karnawałowa włosy spięte do góry". Stanęła na najwyższym podium Pucharu. Do konkursu przygotowywała ją Halina Pinkas.

Klaudia Wójcik, uczennica klasy I Technikum fryzjerskiego zdobyła III miejsce w kategorii męskiej „Modelowanie włosów długich” , została przygotowana przez nauczycieli Lucjana Szajbela i Barbarę Wójcik. Co ważne za całokształt swoich prac zdobyła także III miejsce w ogólnej klasyfikacji Pucharu Śląska.

Natomiast szkolny kolega nagrodzonych dziewczyn Bartek Nguyen Ngoc, uczeń klasy III Technikum Fryzjerskiego, zdobył II miejsce w kategorii męskiej „Modne strzyżenie i modelowanie”. Bartek jest uczniem wyróżnionej Haliny Pinkas , a do konkursu przygotowywał go Gabriel Głazowski.

Trzeba także wspomnieć o Izabeli Janeckiej , uczennicy klasy II Uzupełniającego Technikum Usług Fryzjerskich, która zdobyła za całokształt III miejsce w Pucharze Śląska. Jej pzygotowaniem zajmowała się Barbara wójcik.
Szczególne podziękowania i gratulacje należą się p. Barbarze Wójcik przygotowane przez nią Izabela Janecka i Katarzyna Sojka osiągnęły odpowiednio III miejsce w Pucharze Śląska –Izabela i I Miejsce w Pucharze Śląska Katarzyna. Jest to olbrzymi sukces! Gratulujemy! - dodaje na koniec dyrektor szkoły Zofia Wanat.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
(ZW), (kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Ben komentuje +0
Miesiąc temu uczniowie Technikum Fryzjerskiego w Wadowicach odnieśli kolejne sukcesy na konkursie, który odbył się w Hotelu "Łysoń" w Inwałdzie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 12 - 2012
... tak1 komentuje +2
tyle wygrać

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 12 - 2012
... kurczaki komentuje +1
w ten piątek w Łysoniu też będzie na co popatrzeć, tylko ze tym razem na poziomie ogólnopolskim. Tak więc fascynaci fryzur i czesania powinni tam się znaleźć :))

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 12 - 2012
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był