Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Ależ w tej szkole mają fantazję

Email Drukuj
Uczniowie ZDZ w Wadowicach przyzwyczaili nas do tego, że potrafią pokazać się od jak najlepszej strony. Tym razem dali z siebie wszystko podczas konkursu - Mam zawód, mam fantazję. W ten sposób sprawdzili się w fachu fryzjerskim i kosmetycznym. Zobaczcie co wymyślili?


To była impreza, która miała sprawdzić ich umiejętności i chyba się udało. W Niepublicznym Technikum w Wadowicach - ZDZ Katowice odbył się konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.

Zgodnie z założeniami projektu w całym województwie wybrano najlepsze szkoły, w których przeprowadzono konkursy w różnych branżach zawodowych. W Wadowicach stanęło na tym, że uczniowie ZDZ zorganizują konkurs z branży usługowej, czyli fryzjersko-kosmetyczny. Konkurs nosił tytuł - "Mam zawód, mam fantazję - Stylista XXI wieku - Techno- Trendy".

W zabawie uczestniczyły drużyny czteroosobowe, których zadaniem było wykreować wizerunek postaci wykorzystując m.in trze techniki ondulacji wodnej oraz stylizację XXI wieku na wzór "techno" i "trendy".

Efekty pracy oceniało czterech sędziów, specjalistów w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Zdaniem jurorów efekty pracy uczennic były imponujące. W zawodach szkolnych wzięło udział łącznie 27 osób. Ponadto uczennica ZDZ Dominika Giermańska przygotowała własną kolekcję oraz pokaz mody "Z nutką rocka".

Tymczasem pierwsze miejsce w konkursie zajęła ekipa Niepublicznego Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice w składzie: Aleksandra Kurosad, Marta Homel, Karolina Piętoń, Beata Bodzioch. Drugie miejsce zdobyła również drużyna ZDZ w składzie: Klaudia Cycoń Lena Czechowicz, Małgorzata Matys, natomiast trzecie przypadło ekipie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie w składzie: Natalia Ptasińska, Natalia Kurczab, Justyna Łątka, Angelika Radoch.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (21)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... misia1996 komentuje +3
Ludzie dajcie spokój nic nie wiecie o naszej szkole , tak płacimy za tą szkołę ale to nie znaczy , ze my się nie uczymy ! nikt nie odpuszcza nam lekcji , żebyś my mogły trenować do konkursów , musimy potrafić połączyć naukę i pasję . mamy normalnie po 8 / 9 lekcji dziennie jednak dziewczyny są w stanie zostawać po godzinach i trenować i trenować , łatwo wam się wydaje a tak na prawdę nigdy nie potrafilibyście wygrać ze zmęczeniem i osiągnąć tyle rzeczy , których my już dokonaliśmy . To tylko MY tworzymy tą szkołę więc zbędne negatywne komentarze są nie na miejscu , pasji nam tym nie odbierzecie i tak wiemy , że jesteśmy najlepsi ; ))

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
01 - 12 - 2012
... iso komentuje +2
szkoła daje możliwości ,uczyc też się trezba ale nie jest to zamordyzm w stylu LO czy innych szkół gdzie kładzie się materiał i tylko wymaga.Nauczyciele maja fajne podejscie do przedmotu i potrafią z nami rozmawiac ,traktuja nas fair .... wiem jak to oznie niestety jest w innych tzw.publicznych szkołach

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 11 - 2012
... beniamin komentuje +1
ta fryzura i stylizacja są typowo konkursowe!
i do tego mega zgodne z tematem :)
to nie jest zeby wyjsc na miasto, tylko konkurs liczy sie to zeby wygrać i zeby trafić w gust Jury.
miało to być techno trendy? udało sie ! w 100% ;)
i tylko te 2 dziewczyny to ZDZ reszta to inne szkoly z Małopolski

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 11 - 2012
... rock and roll komentuje +3
Te zdjecia to nie nakaz ,że macie sie tak ubierac lub czesać , pokazana jest sztuka łaczenia kolorów w makijazu oraz umiejetnośc czesania poprzez tapir itp,Jak oglądacie pokazy mody z Mediolanu lub Paryża to zwrócie uwage na ich stroje i makijaże też nie nadaja sie na wyjścia na miasto a zwłaszcza u nas w Polsce odrazu mieli by taką osobe za dziwaka.Więc jezeli nie wiecie na czym polega taki pokaz to gęby w kubeł.A jeżeli musicie sie wygadac to do psychologa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 11 - 2012
... euphoria komentuje +2
może i fantazja może i kreatywność ale dzisiejsze kobiety potrzebują makijażu i fryzury na co dzień a nie tego typu ... gdzie wyjdzie tak umalowana czy uczesana? chyba nigdzie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 11 - 2012
... Julia911 komentuje +3
Mam zamiar w przyszłym roku zapisać się do szkoły policealnej-technik usług kosmetycznych w tej szkole. Bardzo bym była wdzięczna jakby któraś z was (dziewczyn które uczą się w tej szkole i w tym kierunku) napisała mi czy jest ciężko i jak wygląda nauka w tej szkole. Od niedawna właśnie dowiedziałam się o niej i mało jak na razie nabyłam informacji na jej temat.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
09 - 11 - 2012
... TECHO komentuje +7
Witam jestem uczennicą tej szkoły . Wiele czasu poświęciłyśmy temu konkursowi . Trud jaki trzeba było włożyć żeby modelka wyglądała w stylu TECHNO TRENDY był ogromy. Szkoła daje nam wiele możliwości rozwoju swoich pasji i umiejętności nie tylko w zakresie fryzjerstwa. Sukces jaki osiągnęłyśmy jest chyba no to idealnym przykładem .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
08 - 11 - 2012
... @@@#@@ komentuje +7
chodzę do tej szkoły i niewiem kto wam nagadał że sie tu nie uczymy, musimy zdac mature i egzamin zawodowy jak w każej szkole i co roku zdaje 100% wiec nie wiem skąd macie dziwne informacje, szkoła jest na poziomie, a najlepsze jest to że uczą nas nauczyciele z lo, budowlanki i gorzenia wiec pewnie tamte szkoły też nic nie ucza...????
A na konkursie wiadomo że fryzury i stylizacją sa przerysowane bo taki jest urok konkursów, to nie są konkursy na zwykłe fryzury!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak sie nie rozumie idei konkursów to po co to komentować!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 11 - 2012
... myszak komentuje +2
same "lejdi gagi":)) A gdzie fryzury dla normalnych, bez fantazji, nudnych, starszych wiekiem, dzieci, kobiet i starców, ja się pytam?:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 11 - 2012
... realistka komentuje +6
myślę , że nie jednemu fantazji nie brakuje , gorzej jednak z jej realizacją . a tutaj jest kasa , są możliwości . taka prawda .
bo co może ci zaoferować publiczna szkoła ? chyba nie rozwój twoich pasji ...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... abcd komentuje +8
FANTAZJA TO ICH CHYBA POPUŚCIŁA

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... Znajomy komentuje +6
Do podziwiacz

Znam ale bez takiej ilości farby na twarzy :) ale PIERSI mniam :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... ktośX komentuje +6
to je moda , tego nje ogarniesz ; D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... miko komentuje +3
szkola podobno spoko, chociaz nic sie nie ucza, ale te fryzury.. zal

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... podziwiacz komentuje +4
koleżanka po lewej ma nie tylko fajną fantazję :-) :p

wie ktoś jak ma na imię ??

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... no komentuje +7
hahaha :D no coz... to Wy sie chyba nie znacie na modzie co tu piszecie :D Medlojan juz sie interesuje ZDZ :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... Zdz;D komentuje +4
Moja przyjaciółka chodzi do tej szkoły masakra jakaś ;D niezłe jazdy tam mają

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... @@@ komentuje +7
super że w tej szkole mają takie wyposażenie i sprzęty. mają się dziewczyny na czym uczyć nie tak jak w innych szkołach gdzie wszystko trzeba mieć swoje a niejednokrotnie jak sie nie ma to pracodawcy nie chcą wypożyczyć no ale do sedna-konkursy jak dla mnie to jedna wielka ściema. niech sie pracodawcy postarają przygotować uczniów do egzaminu bo z tym jest dużo słabiej. nie twierdze że wszystkie ale dużo dziewczyn na egzaminie dostaje 3 i skaczą z radości:) tym tutaj gratuluje zakręconej pomysłowości-no w sumie i taki był temat pracy

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... ajjajaj komentuje +11
Niezłe piersi, mmmm :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... Walpurgia komentuje +3
No, jakby to określić, mają dziewczyny fantazję. To fajnie, że są jeszcze osoby, które robią to co lubią. Interesująca dupcia na 8 fotce.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
... tenis22 komentuje +7
HAHAHAHAHAH!! Śmiech na sali jak te dziewczyny wyglądają jak z UFO z kosmosu hahahah !! 10 i 9 zdjęcie od końca to już leżałem jak to widziałem a potem jeszcze 3 od końca z bombkami na choinke hahaha!!!!!!!!!!! JAK WAM NIE WSTYD??

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 11 - 2012
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był