Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Wadowice badały swoje zdrowie

Email Drukuj
W zdrowym ciele zdrowy duch. Taki motyw przewodni towarzyszył akcji organizowanej kolejny przez władze Wadowic w Parku Miejskim. Każdy  mógł tutaj skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów, a także wykonać niektóre badania lekarskie.


Highslide JS Highslide JS Highslide JSHighslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
W niedzielę (16.09) w Parku Miejskim burmistrz Ewa Filipiak zaprosiła mieszkańców na drugą edycję akcji bezpłatnych badań i profilaktyki m.in. chorób serca i naczyń krwionośnych, a także raka piersi.

Pod hasłem Zdrowe Wadowice, na stanowiskach rozłożonych w parku  można było przebadać m.in. poziom cholesterolu, przeprowadzić badanie w kierunku osteoporozy, badanie jaskry, czy wykonać mammografię u kobiet już od 40. roku życia. Z tych ostatnich porad skorzystało blisko 200 osób. O pomiarze ciśnienia i innych podstawowych badania nie wspominając.

Wszyscy chętni mogli się także skonsultować ze specjalistami z takich dziedzin medycyny jak kardiologia, dermatologia, alergologia, urologia, okulistyka, czy nawet logopedia. W tym roku oprócz badań i konsultacji lekarze zaoferowali pacjentom także zabiegi medyczne takie jak krioterapia i kinezyterapia.  Wszyscy chętni mogli także oddać krew. Specjalnie przygotowany do tego punkt przyjmować będzie chętnych w budynku Stowarzyszenia Victoria.

Całą akcję poświęcono szeroko pojętej promocji i profilaktyce zdrowia oraz podniesieniu świadomości społecznej na temat współczesnych zagrożeń zdrowotnych.  Nie zabraknie też innych atrakcji. Dla publiczności na scenie wystąpiły zespoły dziecięce i młodzieżowe z terenu całej gminy Wadowice.
Znamy przypadki, kiedy po poprzedniej akcji niektóre osoby nieświadome swoich chorób rozpoczęły potem regularne leczenie. Takie akcje przyczyniają się do poprawy profilaktyki zdrowotnej i gmina gotowa jest stwarzać okazję dla mieszkańców, by dbali o swoje zdrowie- powiedziała serwisowi Wadowice24.pl burmistrz Ewa Filipiak.
Jak obliczają organizatorzy, w akcji bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich wzięło udział blisko tysiąc osób. Impreza przebiegała bez zakłóceń poza jednym incydentem.

Highslide JS Z faktu iż do parku przyszło bardzo dużo ludzi, postanowił skorzystać polityk radny Mateusz Klinowski. Nie przyszedł tu jednak by się badać. Klinowski wykorzystał akcję bezpłatnych badań do swojej politycznej wojny z miastem. Przyszedł do parku z czerwonymi ulotkami, by rozdawać je ludziom. Na nich wypisał w swoim stylu wydumane zarzuty. Jego ulotki lądowały w koszu, a niektórzy pacjenci przeganiali radnego. Prowokacja Klinowskiego okazała się jego porażką, nie udało mu się upolitycznić imprezy, która poswięcona była promocji zdrowia i wykonywania regularnych badań lekarskich.
(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (61)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... O Le komentuje +3
Zgoda buduje itd.Lepiej było połączyć obie imprezy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 09 - 2012
... ciekawy komentuje +0
do krys

która to taka mila pani ola? chyba nie mówisz o tej z zóltej fotki? jesli jednak tak to kazdy inaczej interpretuje slowo mily/a

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 09 - 2012
... do@pytający komentuje +4
Dziwi cię to, przecież to zakompleksiony człowiek pochodzący z nizin społecznych bez obycia i kindersztuby, myślał iż da radę skończyć studia - nie udało się, więc "pnie się do góry" ta śpica dziennikarska na miarę swoich możliwości... aspirując do przewodniczącego tego przewodniczącego .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 09 - 2012
... barak komentuje +3
Ale tępy nie pochodzi od tempa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 09 - 2012
... barak komentuje +6
Szkoda ze ileś lat temu ukrecono sprawie łeb i ją zatuszowano chociaż smród pozostał.A tak ją lubiano w pracy....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 09 - 2012
... jestem_... komentuje +2
maka się prószy i w grubości puszy. Jej puszystość i jej pożółcona biel świadczą o kiepskiej jakości. Koza opatulona zażółconą mąką daje efekt co najmniej nie smaczny. Takich przepisów nie polecam i lepiej unikać takiej panierki. Powinna być panierka bez jaj bo jak na razie jest ich za dużo i płakać się chce na takie informacje.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 09 - 2012
... Krys komentuje +9
Pani Ola jest bardzo miłą i co ważne bardzo dobrą pielęgniarką i takie uwagi anonimowe uważam za bardzo szkodliwe i po prostu wredne. Bockozo opamiętaj się , są pewne granice, nawet głupoty.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 09 - 2012
... @ Wioletta komentuje +6
Jak kogoś pouczasz, to zacznij od siebie Savoir-vivre . Proste.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 09 - 2012
... Wiolletta komentuje +5
do BOSKOZO
Według zasad sawuar wiwru pisze się takie komentarze pod którymi można się podpisać imieniem i nazwiskiem i co odważysz się? No więc swoje frustracje wylewaj gdzie indziej!Musisz być bardzo niedowartościowanym człowiekiem skoro w podnosisz swoje ego ubliżając innym, no widocznie jesteś z tych ludzisków co się im lepiej chodzi jak sąsiad nogę złamie. Popatrz się teraz w lustro ...i co widzisz?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 09 - 2012
... Krys komentuje +3
Do Boskozo
Te osobiste uwagi do pani Oli uważam jako nie na miejscu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 09 - 2012
... terapeuta komentuje +5
P. burmistrz ma rację. Należy się badać i mierzyć ciśnienie i tego nie lekceważyć.
Jeśli mimo tego istnieją niedowiarkowie mam niezbity dowód.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 09 - 2012
... palacz komentuje +1
a jak kiedyś poprosiłem lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie na profilaktyczne prześwietlenie płuc/niestety ale palę 45 lat/ to mi odmówił i powiedział,że zdrowym ludziom nie daję skierowań .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012

Czy wiecie co klinowski w tym garbie na plecach nosi?

Papier toaletowy, rośliny zielne, pampersy, butelki puste, kamerkę do kręcenia filmików, brudne majtki...?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012
... Anetta komentuje +4
O ta Pani co mi dziś krew pobierała, bardzo miła i nie mam siniaka jak po wizycie w przychodni.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012
... O Le komentuje +13
Gmina odpowiada za podstawową opiekę zdrowotną i stomatologie , a jak to jest to wiemy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012
... soso komentuje +8
Przypomina mi to akcję humanitarną "Lekarze bez granic" w Sudanie Północnym.Cóż, tak musi być skoro służba zdrowia nie funkcjonuje na co dzień, jak przystało na kraj UE.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012
... Medykament komentuje +2
Do ćwoka poniżej, aby w końcu zrozumiał, że za służbę zdrowia odpowiada powiat i rząd. Jeżeli gmina z własnych środków pomaga mieszkańcom to robi to nie z obowiązku ustawowego tylko z troski o mieszkańców. I za to bardzo dziękuję jako pacjent, który stracił nerwy szukając specjalisty neurologa.
Nasza gmina Wadowice akurat jest bardzo pozytywnym przykładem, że jednak można, ale jest to wyręczanie rządu i powiatu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012
... aro komentuje +8
"Takie akcje przyczyniają się do poprawy profilaktyki zdrowotnej i gmina gotowa jest stwarzać okazję dla mieszkańców, by dbali o swoje zdrowie - powiedziała serwisowi Wadowice24.pl burmistrz Ewa Filipiak".
W przychodni naszej trudno uzyskać skierowanie na badania, o ile w ogóle dostanie się do lekarza specjalisty.
To propaganda w stylu jak to miło władza wychodzi naprzeciw mieszkańcom i chce ich zdrowia.
Co miesiąc, z wypłaty ściągają 1/3 na ubezpieczenie zdrowotne od pracownika i pracodawcy tego pracownika, a jak chce się człowiek zbadać to trzeba płacić prywatnie, bo limit na badania się skończył, bo specjalista ma zakontraktowane tylko kilkanaście osób…

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 09 - 2012
... widz komentuje +4
@kamik
Ta skarga ma dotyczyć czego? Konkurencji wśród dziewczynek ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... Pulpet komentuje +1
@ onan barbarzyńca
Ale jej pojechałaś-eś ,ha ha ha

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... pyta ze skaju komentuje +1
a obok niej iwona guzowska

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... BOSKOZO komentuje +5
pani olu a jak tam cisnienie u tesciowej?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... kamik komentuje +10
wzmianka o P. Klinowskim wygląda troszkę jak skarga przedszkolaka do pani nauczycielki...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... dziuniasek komentuje +6
@soso - to nie propagadnda sukcesu tylko potwierdzenie reguły, którą jest brak mozliwości przebadania sie darmoiwego w ofercie NFZ. Dobrze, ze chocciaż raz na rok robia taka impreze bo niektórzy starsi ludzie to nawet raz na rok takiej okazji nie mają. A co do Klina to aż żal się wypowiadać - ja na jego miejscu to nie mogłabym sie w lustrze spokojnie przeglądać, i to nie z okazji aparycji, ale poczucia zachwiania moralności!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... m1 komentuje +13
Bardzo dobrze ,że Pan Klinowski był i rozdawał ulotki .Nikt ulotek nie wyrzucał , a wy piszcie głupstwa dalej , zresztą to norma tutaj.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... Była koleżanka klinusia komentuje +10
Mówiłam Klinowskiemu żeby se te swoje czerwone ulotki wsadził w kieszeń, to się na mnie obraził.
Kiedy on zrozumie, że taką nachalną propagandą nic nie zyska. Ludzie się śmiali z jego stroju. Wyglądał jak myśliwy polujący w parku na wiewiórki .
Czy Klinowski chcą pogrążyć gminę zawalając ją swoimi propagandowymi smieciami i makulaturą?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... Czerwony komentuje +10
Czerwone ulotki, czerwone poglądy, ale tylko jedno liczące się srebrne auto. Czemu o tym nie było??? Towarzysze.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... kir komentuje +1
a mi badali wrastający paznokieć

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... Endriju komentuje +9
Ale ten Klinowski ma ładną opaskę na głowie. Jak dziewczynka w piaskownicy :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... Glori komentuje +5
Było całkiem fajnie ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 09 - 2012
... Vxv komentuje +6
Dzisiaj się dowiedziałem,ze brałem nieodpowiednie leki odnośnie mojej chroby. Gdyby nie ta impreza, to kto wie czym to by się skończyło. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to dla mnie znaczy...-a znaczy to MOJE ŻYCIE. Muszę przyznać,ze władze strzelily w dziesiątkę organizując "zdrowe Wadowice".

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... Michalina i Bogdan komentuje +3
Chciałabym bardzo gorąco podziękować Pani Burmistrz i wszystkim jej ludziom,którzy przyczynili się do tak wspaniałej uroczystości. Jako,ze jestem już w wieku średnim, takie bezpłatne badania bardzo mi się przydały oraz mojemu mężowi. Dzięki Wam ten dzień spędziliśmy bardzo miło i dowiedzieliśmy się dużo nowych rzeczy na temat naszego zdrowia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... pcc88 komentuje +18
dr GŁUSZEK super gość i świetny lekarz sam się u niego lecze panie doktorze 100 lat

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012

Skandaliczne zachowanie Klinowskiego zbulwersowało mieszkańców Wadowic. Proszę sobie wyobrazić że podczas akcji Zdrowe Wadowice ten polityk nahalnie wciskał ludziom czekającym w kolejkach swoja propagandę.
Czy on myśli że w te jego kłamstwa ktoś uwierzy?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... m1 komentuje +11
do@Banialuka
Jest to najlepszy lekarz i nieskorumpowany , jeden z tych , który rozumie słowa przysięgi Hipokratesa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... Ancymon komentuje +5
@ Katarzyna jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... aza komentuje +15
Znów magistrat robi na złość mieszkańcom? Dlaczego zmieniono termin tej białej niedzieli? Chyba tylko dlatego, żeby mniej osób poszło na Bieg Powsinogi. Oj nie ładnie urzędnicy, nie ładnie !. Zamiast robić takie podchody, lepiej pokażcie mieszkańcom,że naprawdę jesteście lepsi. Ale w czynie, a nie w gębie. Bo na razie to tylko szkodzić potraficie!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... Katarzynaaa komentuje +8
Cytując :"Takie akcje przyczyniają się do poprawy profilaktyki zdrowotnej i gmina gotowa jest stwarzać okazję dla mieszkańców, by dbali o swoje zdrowie- powiedziała serwisowi Wadowice24.pl burmistrz Ewa Filipiak". Gotowa stwarzać okazję.... to niech stwarza, gotowość to ma niejeden, ale jakoś tak trudno pociągnąć coś od początku do końca. Dbać o zdrowie pani Burmistrz, to dbanie głównie o kondycję fizyczną ... jak się to ma do terminu tej akcji pokrywającej się z biegiem powsinogi. Moja mama wolała dopingować wnuczki podczas biegania... ..Ktoś dobrze napisał, mogło się to odbyć na stadionie równocześnie. Zresztą z tego co widziałam, podczas Biegu Powsinogi była możliwość w jednym z namiotów zbadać poziom cukru i ciśnienie!! Nie możecie się dogadać ludzie?!Bez sensu, fochy są dobre dla przedszkolaków, a nie dla dorosłych ludzi na stanowiskach, tak uważam. Tak się uznania niestety nie zdobywa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... Banialuka komentuje +12
Nawet nie poznałem dr-a J.Głuszka,bo już trzy lata nie byłem u Niego,a trafił i dał super diagnozę mojej choroby i wysłał tam gdzie trzeba,więc jestem zdrów.
Moi lekarze wypisywali maści na zator w tętnicy dolnej,(idioci z powołaniem ).

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... soso komentuje +12
Propaganda sukcesu w stylu ... jak to nasza służba zdrowia ma się dobrze, że nawet w niedziele za darmo leczą, jaka to profilaktyka w Polsce najlepsza w UE (tak jak nasza gospodarka).Tylko nikt faktu nie zmieni , że jak poszedłem pewnego dnia powszedniego do gabinetu zabiegowego w "MEDYKU" i poprosiłem o badanie krwi i cholesterolu z paska oczywiście za odpłatą to pani pielęgniarka odpowiedziała mi , że nie ma testów bo skończyły się pieniądze (chyba że mnie zbyła bo nie chciało się jej robić badania).Skąd więc nagle są pieniądze na darmowe badania,czemu ich nie ma w normalnym trybie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... aro 50 komentuje +1
Plaga czerwonego robactwa zaatakowała pnie drzew nad brzegiem Choczenki przy promenadzie na wprost Straży Pożarnej.
Trzeba to wytruć bo się rozpleni.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
16 - 09 - 2012
... Krys komentuje +45
Dlaczego mamy się badać po krzakach w parku, bo jakoś w przychodni naszej trudno uzyskać skierowanie na badania, o ile w ogóle dostanie się do lekarza. Czy to propaganda w typie jak to miło władza wychodzi naprzeciw mieszkańcom i chce ich zdrowia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 09 - 2012
... lolo komentuje +22
niech doprowadzi do tego by do specjalisty nie czkać lata np.w marcu zapytanie w rejestracji o dostanie sie do kardiologa odpowiedz w tym roku już nie i kartka że kardiolodzy są np w Suchej Oświęcimiu itp i można tam próbować ale nie wiedzą czy są terminy i pacjent musi tam jeżdzić i pytać nonsens takich akcji bo dowiesz się że jesteś chory ale specjalista cię przyjmie za dwa lata jak dożyjesz cz to nie jest nabijanie kasy lekarzom bo musisz iść prywatnie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 09 - 2012
... barak komentuje +16
A nie można tego jakoś połączyć-Powsinogi i Bialej Niedzieli?jedni bedą biegać drudzy bedą się badać tylko to musi byc tak jak zawsze tu po wadowicku???

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2012
... do@semen komentuje +1
Nie za darmo płaci za to miasto .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2012
... Semen Korczaszko komentuje +2
Rozumiem, że lekarze pracują 'pro publico bono'? Bo jeśli nie, to jakie "za darmo"? Zapłacimy za to w składkach, podatkach itp.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2012
... Semen Korczaszko komentuje +1
Rozumiem, że lekarze pracują >>pro publico bono

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2012
... wawawi komentuje +11
Cholesterol pomiar na pasek , cukier pomiar na pasek - też mi przysługa, oczywiście stare babcie będą oblegac park tak jak było w tamtym roku na rynku bo im sie nudzi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... do@ madzixx komentuje +10
Tak ci się ta fontanna i park podoba...wybierz się psychiatra czeka.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... Sniper komentuje +14
@madzixxx
No, no, co za euforia! A nie jesteś ty przypadkiem z Pałacu?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... madzixxx komentuje +27
Super! zawsze korzystam z tych badań genialnie że to organizują
a park jest cudowny taki czysty nowe ławki i fontanna aż miło się wybrać
mnie tam bieg powsinogi nudzi wolę to bo można coś dla siebie zrobić

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... Tosiu komentuje +46
@m1
Nie ma wysmarowanych rąk klejem, jak ten co walczył dla siebie o podwyżkę , rzekomo dla dobra pacjenta , walczył o wiele innych spraw również rzekomo 'dla dobra pacjenta"

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... m1 komentuje +31
Na zdjęciu powyżej jest doktor Jacek Głuszek bardzo kulturalny i profesjonalny młody człowiek .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... axa komentuje +6
"W zdrowym ciele zdrowy duch. " zdrowe ciało to nie jest takie, które idzie do lekarza i się przebada, ale takie, które aktywnie spędza czas, np. poprzez bieganie.. a Bieg Powsinogi w tym samym terminie tylko trochę wcześniej..

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 09 - 2012
... lolo komentuje +22
todzialania pod publiczke bo za chwile wybory.wielka porazka kotarby i filipiak.czas na zmiany

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
... obserwator. komentuje +30
Dlaczego w przychodni specjaliści nie przyjmują więcej pacjentów jak tacy otwarci do ludzi?
Tylko w parku w krzakach jakieś to chore .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
... pacjent. komentuje +25
Nie masz kasy to przy dzisiejszej opiece medycznej zdychasz jak pies , mogę to powiedzieć każdemu co opowiada bajki o takich wielkich akcjach Zdrowe Wadowice.
Nawet psem szybciej się zajmą niż chorym człowiekiem !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
... pcc88 komentuje +66
po badaniu proszę zgłosić się do specjalisty termin za rok lub dłużej pani burmistrz dość tego bajania i ogłupiania ludzi

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
... hrabia komentuje +10
Bieg powsinogi jest przed badaniami rano, więc te (dzieci) które pobiegną zdążą się śmiało przebadać ... Eh byle by szukać jakiegoś haka. Biegaczu współczuje Ci, posiadasz fatalną cechę...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
... j23 komentuje +28
Hasło dobre - ale już chyba nie zdaje egzaminu tak jak akcie prowadzone o podobnych nazwach. Żeby było dobrze i zdrowo - trzeba zlikwidować kolejki do lekarza, zmienić niektórych lekarzy którzy przychodzą do pracy w ramach zajęć poza gabinetowych i mają chorych pacjentów w du......, ale jeżeli już to proszę do prywatnego gabinetu, obniżyć ceny lekarstw które miały być tańsze a są 50% i więcej droższe niż przed podwyżką, zatrudnić specjalistów a przede wszystkim wybudować ten nowy szpital. Gdzie jest OKO i Krupnik co tak usiadł na d..... i nic. Gdzie nowy szpital, dla czego remontuje się stary za grubą kasę jeżeli nie ma na nowy szpital ? Może komuś chodzi po głowie prywatyzacja - ależ skąd zarząd jest z PiS nie pozwoli na prywatyzację. Co z prosektorium? Chyba już sprywatyzowane lub idzie do prywatyzacji. A co to jest NFZ i do czego służy?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
... Biegacz komentuje +28
A to tak dla zasady na złość zawsze w dniu w którym jest Bieg Powsinogi? ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 09 - 2012
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był