8f519920d9970a6f21dbcd6668be7bda.html Kodi uciekł z domu. Czy ktoś go widział?

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Kodi uciekł z domu. Czy ktoś go widział?

Email Drukuj
Ktoś może się zdziwić, że pomagamy w szukaniu psa, ale dla wielu "panów" ich czworonogi są ważniejsze, niż najbliższy członek rodziny. Malutki Kodi rasy Yorkshire Terrier uciekł kilka dni temu z domu. Był chory, rodzina szuka go w całej okolicy.Od kilku dni w jednym z domów na ulicy Zawale w Choczni jest bardzo smutno. W nocy z soboty (5.07) na niedzielę (6.07) zaginął malutki piesek rasy Yorkshire Terrier. Czworonóg jest koloru srebrnego, wabi się Kodi, ma 6 lat i jest po kastracji.
Kodi ma widoczne strupki na całym ciele, a pod prawym okiem otarcie, które jest skutkiem choroby skóry. Ta choroba bardzo go męczyła i była prawdopodobnie skutkiem jego ucieczki. Z tego powodu w dniu zaginięcia Kodi nie miał na sobie obroży– informuje nas właścicielka pieska, Dominka Wenda.
Highslide JSOd momentu zaginięcia trwają nieustanne poszukiwania Kodiego na terenie całej Choczni, Wadowic i okolic. Po całej okolicy porozwieszane są ogłoszenia wraz ze zdjęciem pieska, na których znajdują się kontakty do właścicieli.

Tej nocy, kiedy uciekł, był widziany nieopodal marketu Stop. Natomiast w poniedziałek (7.07) prawdopodobnie poruszał się między parkiem miejskim, a osiedlem Pod Skarpą. W tym miejscu ślad za nim się urwał. Rodzina nie traci jednak nadziei na znalezienie swojego pieska.
Koduś nie jest agresywny, jest ogromnym pieszczochem przyjaznym dla dzieci. Podbił serca całej naszej rodziny, dlatego po jego zniknięciu w naszym domu zapanowała smutna atmosfera wypełniona pustką. Wierzymy, że wkrótce się odnajdzie i z utęsknieniem czekamy na powrót naszego pupilka – wyznaje ze smutkiem Dominika Wenda.
Właściciele pieska zwrócili się do portalu Wadowice24.pl z prośbą o pomoc w znalezieniu czworonoga. Ktokolwiek widział, ktokolwiek ma jakieś informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu Kodiego, proszony jest o kontakt z Dominiką, telefon: 889 710 153 oraz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

(tm)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (32)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Lubu Du Bu komentuje +0
W zasadzie to go widziałem, jest toż pod owym nagłówkiem sumując to wszystko masz odpowiedz na zadane pytanie.. i kolejny kometarz

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 08 - 2014
... czytelniczka30 komentuje +1
Do Właściciela -W takim razie zwracam honor ..i przepraszam. Szukajcie dalej, chociaż już nie wiem jakimi jeszcze sposobami . Bardzo mi żal tego psiaka . Wciąż mam nadzieję , że któregoś dnia tu przeczytam że się odnalazł.
Ps. sugeruję jeszcze zrobić wydarzenie na Facebooku. .tą drogą wiele zwierząt się odnalazło. Może ktoś zabrał Kodiego, myśląc że został porzucony .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 07 - 2014
... wlasciciel Kodiego komentuje +2
Do czytelniczka30:
Ogłoszenia są rozwieszone po całym mieście i okolicach od dnia zaginięcia pieska. Straż miejska oraz pobliskie schroniska zostały powiadomione. Za ucieczkę Kodiego nie ponosi winy właściciel, ponieważ piesek choruje od jakiegoś czasu i jego znikniecie jest spowodowane tą właśnie chorobą. Piesek był diagnozowany i leczony w najlepszych klinikach weterynaryjnych, miał zapewnioną troskliwą opiekę. Poszukiwania miały i mają wymiar dużo szerszy niż ,, jeżdzenie w kólko po wsiach w samochodzie" .
Bardzo proszę o nie dodawanie zbędnych komentarzy wyrażających opinię, ponieważ zgodnie z nagłówkiem artykułu oczekujemy tu wyłącznie odpowiedzi na pytanie czy ktoś go widział.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 07 - 2014
... czytelniczka30 komentuje +0
W Wadowicach widziałam ogłoszenia kolejnego pieska, rasowego , ma ogłoszenia na mieście . Ale żadnego ogłoszenia z Kodim nie widać . A czy właściciele obdzwonili straż miejską, i schronisko z którym urząd miasta ma umowę ?
Za "ucieczkę " piesków zawsze winę ponosi właściciel. Niestety ale tak jest. Nie dopilnowanie , nie zabezpieczenie terenu jeśli to dom...pies bez adresatki z danymi właściciela ..multum błędów ..I a i poszukiwania w tym przypadku nie wyglądają jak powinny. Pojeździć w kółko po wsiach w samochodzie...?..sorry ...ale mnie tylko pieska żal..biednego

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 07 - 2014
... Właścicieelka komentuje +0
Do ,,111"

Patrzyłam na to ogłoszenie ,lecz to nie mój Kodi. jest dosyć podobny ale ma widocznie dłuższą sierść i zero śladów choroby, a mój piesek ma strupki na uszkach , łapkach ogólnie na całym ciele oraz otarcie pod prawym oczkiem (dość widoczne)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 07 - 2014
... 111 komentuje +0
Do annonimuss
Nie goraczkuj sie niesiedze caly dzien na internecie tylko wieczorami wiec jak przeczytam to odpisze.
Do wlasciecielki
na facebooku dano ogloszenie ze znaleziono psa tej rasy napisalam do tej osoby opis psa ale mi do tej pory nieodpisalam oto to ogloszenie i dziewczyna ktora go znalazla Klaudia Mamel.
Wczoraj
Wczorajszej nocy znalazłam pieska rasy Yorkshire Terier, waży ponad 6 kilo, jest bardzo przytulny, niewiem właściwie co z tym fantem zrobić, jeśli nie znajdzie się właściciel zostanie u mnie.. Jeżeli jednak ktoś coś wie / podejrzewa prosze o kontakt ! piesek jest bardzo wdzięczny za okazaną mu troskę !
Proszę o udostępnienie tego postu w jak największej rzeszy Skawińskiej społeczności !! — bez siły w mieście Skawina.
Zdjęcie: Wczorajszej nocy znalazłam pieska rasy Yorkshire Terier, waży ponad 6 kilo, jest bardzo przytulny, niewiem właściwie co z tym fantem zrobić, jeśli nie znajdzie się właściciel zostanie u mnie.. Jeżeli jednak ktoś coś wie / podejrzewa prosze o kontakt ! piesek jest bardzo wdzięczny za okazaną mu troskę ! Proszę o udostępnienie tego postu w jak największej rzeszy Skawińskiej społeczności !!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 07 - 2014
... anonnimuss komentuje +0
do 111 , proszę odpowiedz na pytanie właścicielki psa

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 07 - 2014
... właścicielka komentuje +2
Do ,, 111"

Czy piesek ma pod prawym oczkiem rane ? I strupki na ciele ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 07 - 2014
... 111 komentuje +0
Witam w Skawinie wczoraj znaleziono psa tej rasy nie wiem czy by to bylo mozliwe ze to on.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 07 - 2014
... MSG komentuje +11
Artykuł zaistniał po to aby odnaleźć ukochanego pieszczocha.Jeśli ktoś traktuje zwierzę jak przyjaciela nie ma znaczenia dla niego cena jaką musi zapłacić za publikację.Po tym jak traktujemy zwierzęta możemy poznać jakimi jesteśmy ludźmi .Zatem kąśliwe, głupie komentarze świadczą o autorach tych tekstów.Mam nadzieję,że psiak jednak się znajdzie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 07 - 2014
... busiasz komentuje +1
Identyczny pies wpadł mi pod koła kilka dni temu . O mało co nie doszło do wypadku . Wiozłem sporo osób w tym dzieci.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 07 - 2014
... wiem co mówię komentuje +4
nic nie chcę mówić, ale jeśli piesek był chory i uciekł to prawdopodobnie czuł że niedługo może zdechnąć.. psy często tak robią. a 6 lat to jednak nie tak mało.. w dodatku psy rasowe umierają szybciej niż mieszańce..

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 07 - 2014
... czytelnik03 komentuje +3
Mój znajomy odnalazł pieska po 3 tygodniach ! więc proszę właścicieli by nie zaniechali poszukiwań. Ważne jest aby przechodzić lub przejechać na rowerze dany obszar i nawoływać . Również wieczorem. Kiedy zwierzątko jest wystraszone hałasem i obcymi ludźmi to za dnia potrafi sie ukrywać i wychodzi z kryjówki gdy zapada zmrok. Jeżdżenie autem i rozglądanie się to kiepski pomysł. Kodi musi usłyszeć znajomy głos. Auto sprawy nie załatwi. Do tego plakaty z zdjeciem , chodzę po wadowicach i ogłoszeń nie widać. Szukać ! nie przestawać !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 07 - 2014
... MAXIM komentuje +2
ciekawe ile taki artykuł kosztuje... bo na olx jest sporo psów i nie tylko z okolic Wadowic poszukiwanych, a jakoś nikt na wad24 nie kwapił się by coś napisać...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 07 - 2014
... ja! komentuje +1
słodziutki

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 07 - 2014
... właścicielka komentuje +1
Do ,, fredo "

Akurat w domu miał bardzo dobrze , gdyz mial wszystko czego piesek potrzebuje a nawet więcej. Zawsze był zadbany , a nigdy forsowany. Widzę , że wielki znawca. Głupie , błędne komentarze zachowaj dla siebie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 07 - 2014
... fredo komentuje +5
pewnie mu tak dobrze w domu było że zwiał

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 07 - 2014
... przechodzien komentuje +5
Wracałem niedawno od strony Niw w stronę parku i pewien Pan w aucie pytał czy nie widziałem przypadkiem Yorka (chyba chodziło o tego), zapadło mi to w pamieć i całą drogę do domu rozglądałem się jak głupi czy gdzieś go nie dostrzegę, niestety bez skutku. Ale mam nadzieję, że się znajdzie cały i zdrowy !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
11 - 07 - 2014
... Łukasz Konefał komentuje +6
M.;)
Jak już jesteś taki odważny i wylewny to może byś się podpisał chociaż niech wszyscy wiedzą kim jest taki bohater.. ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... czytelnik03 komentuje +6
Dlaczego osoby które go widziały gdzieś tam, nie reagują i nie złapią pieska. .nie rozumiem
Ps. czytając komentarze niektórych ludzisk tutaj, myślę sobie że w wadowicach panuje pandemia znieczulic na los zwierząt . Święte miasto papieskie, śmierdzi moralną zgnilizną..

Nastawienie do zwierząt jest probierzem człowieczeństwa ..

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... Krys komentuje +15
Wredne komentarze świadczą o braku wrażliwości, która stanowi o kulturze naszego społeczeństwa.
Pies był , jest i mam nadzieję że będzie zawsze przyjacielem człowieka, jest w swoim zachowaniu bardziej przewidywalny niż niejeden człowiek.
Pan Tadeusz cieszy się sympatią wielu Wadowiczan właśnie ze względu na swoją działalność.
Mam nadzieję że piesek Pani Dominiki się znajdzie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... caroline komentuje +9
Bardzo prosze nie dodawać idiotycznych komentarzy, jeżeli ktoś nie musi. To w jaki sposób właściciele chcą odnalezc swojego pupila, to ich sprawa. Ten artykuł to PROŚBA O POMOC, więc prosze darowac sobie zbędne, niemiłe komentarze, one nie pomogą ani w znalezieniu pieska, ani rodzinie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... renek komentuje +2
Tadek pomoże wadowicki chycel

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... Sabi komentuje +3
Bardzo wspólczuje mam nadzieje że piesek odnajdzie sie cały i zdrów a do tych co tak brzydko komentuja wspolczuje głupoty.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... właścicielka komentuje +33
Do ,, jasio"

Dla Ciebie czlowieku to TYLKO PIES dla mnie i moich rodziców byl to najwiekszy przyjaciel , ktory nam towarzyszył przez 6 lat. ! Piesek jest powaznie chory i gdybys przezyl z nim tyle co ja , mowil bys inaczej. !!! Więc prosze bez idiotycznych komentarzy.!


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... jasio komentuje +4
do dixon 12

nie przesadzaj , że rodzina teraz cierpi......., to tylko pies.....nie człowiek , który nagle zmarł z powodu jakiejś choroby......, kupią sobie nowego pieska i po problemie.....

moim zdaniem takich sensacyjnych wiadomości redaktor nie powinien wcale publikować na tej stronie.....jest wiele poważniejszych spraw , o których tu się nawet nie wspomina....., ale o psie który uciekł z domu to od razu....BARDZO POWAŻNA SPRAWA.......

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... pieskomanka komentuje +1
Jesli ktos widzial go na rynku to przeciez jest kontakt, to dlaczego nie dzwoni do właścicieli ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... dixon12 komentuje +15
ludzie ogarnijcie sie rodzina teraz cierpi a wy ich jeszcze dobijacie tymi komentarzami przestańcie takie głupoty pisać

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... tasia69 komentuje +9
Alez wy ludzie jestescie wredni.Wyszydzac i naigrywac tylko sie potraficie az sie zygac chce na wasze bezsensowne komentarze

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... poczwara komentuje +7
Pierwsze słyszę ze pies mógł uciec z powodu tego że miał chorobę skóry, cóż za niedorzeczność. Zwykłe gapiostwo właściciela moim zdaniem no ale lepiej zwalić na psa bo się nie odezwie.
Chyba dla szanownej redakcji jest to dziwne, że ktoś poszukuje psa. Po co to w ogóle pisać..ktoś zwrócił się do was z apelem i należało go opublikować bez zbędnych komentarzy z waszej strony, kompletnie nie umiecie redagować artykułów ani ogłoszeń.
By the way liczę na szczęśliwe zakończenie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... widziałem komentuje +6
goni kociacha po rynku

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
... czytelnik03 komentuje +6
Właściciele powinni wyznaczyć nagrodę i to dosyć sporą . Chyba tylko możliwość zarobienia kasy, spowoduje że ktoś go naprawdę zauważy , lub odda..bowiem mógł zostać zabrany przez kogoś .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
10 - 07 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był