Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Zubilewicz: Wadowice mi się podobają

Email Drukuj
Wystarczy popatrzeć na te osoby, które tutaj przyjeżdżają, posłuchać języków, jakie słychać na rynku. Takie miasta muszą być reprezentacyjne, bo świadczą nie tylko o swoim regionie, ale o całym kraju – mówi w rozmowie z nami o Wadowicach znany prezenter pogody. Co mu się u nas podoba?


Tomasz Zubilewicz, znany widzom jako prezenter pogody w programach TVN, TVN 24 i TVN Meteo, spędza weekend w Wadowicach. Przez dwa dni, (w sobotę 22.06 i niedzielę 23.04) TVN nadaje informacje o pogodzie w Polsce właśnie z miasta nad Skawą.

Prezenter pojawił się u nas wraz ze swoją ekipą telewizyjną przy okazji zorganizowanego po raz dziewiąty przez Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski Festiwalu Smaku.

Możemy być wdzięczni redaktorowi Zubilewiczowi, bo przez dwa dni widzowie TVN z całej Polski oglądają na swoich ekranach obrazki z Wadowic. To też doskonała promocja naszego miasta.

Highslide JSW przerwach między kolejnymi wizytami „na żywo” na antenie z takich miejsc jak wadowicki rynek, czy bulwary nad Skawą, udało nam się porozmawiać z Tomaszem Zubilewiczem. Zdradził nam, że Wadowice mu się bardzo podobają.

Człowiek, który niemal codziennie pracuje w różnych miejscach Polski i już niejedno widział mówi nam, że jako miasto nie mamy się czego wstydzić. Dla niego nasz rynek to świetnie miejsce do spotkań i radzi nam, by jeszcze lepiej wykorzystać malownicze bulwary nad Skawą.
Tutaj jest bardzo ładnie. Fajnie zagospodarowane, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, widać rowerzystów, rodziny tutaj odpoczywają na słońcu. Widać, że trafiona inwestycja, skoro ludzie tutaj przyjeżdżają – mówi o bulwarach nad Skawą Tomasz Zubilewicz.
W rozmowie z reporterem Wadowice24.pl Tomasz Zubilewicz przyznał, że w przeszłości bywał w naszym mieście prywatnie i dostrzega, że Wadowice pozytywnie się zmieniają.
Dobrze, że władze miasta akurat zauważyły potrzebę inwestowania, bo miasto Wadowice związane z osobą Jana Pawła II jest bardzo mocno kojarzone nie tylko w Polsce, ale i na całe świecie. Wystarczy popatrzeć na te osoby które tutaj przyjeżdżają, posłuchać języków, jakie słychać na rynku. Takie miasta muszą być reprezentacyjne, bo świadczą nie tylko o swoim regionie, ale o całym kraju - mówi redaktor TVN.
Tomasz Zubilewicz z wykształcenia jest geografem, ukończył Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, przez 14 lat pracował w warszawskiej szkole jako geograf i katecheta. Spytaliśmy go jako specjalisty właśnie z geografii i jako warszawiaka, czy kojarzy mu się nazwa „Jeziora Mucharskiego” i „Jeziora Wadowickiego”, które w przyszłości ma być jedną z naszych wizytówek na mapie.
Mucharskie? Nie, nie wiedziałbym gdzie to jest. Jezioro wadowickie to skojarzenie lepsze. Jeżeli ja miałbym oddawać głos, to jako geograf na pewno na Jezioro Wadowickie - komentował w rozmowie z nami.
I na koniec, nie mogło oczywiście zabraknąć pytań o pogodę i o to, jakie będzie nadchodzące lato.
Lato będzie na pewno z taką pogodą nieoczekiwaną. Po tym jak ta zima była taka niesamowicie długa, że jeszcze w kwietniu leżał w Polsce śnieg, to musi się odbić na stanach pogodowych. Ja nie wiem jak będzie, czy będą właśnie wichury, czy dni deszczowe, czy być może będą upały. Ale na pewno ten rok będzie przedziwny. I to lato, i pewnie jesień przyniesie sporo niespodzianek. Uważam, że na pewno o pogodzie będziemy dużo mówić - stwierdził pogodny prezenter.

}} Posłuchaj rozmowy Wadowice24.pl z Tomaszem Zubilewiczem(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (64)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Wadowice sa skorumpowane z każdej dziedziny ,, sobacz tylko ulice Mickiewicza i wyciag wnioski , czemu do tego doszło , kto pozwolił przeprowadzac remont rynku przy pomocy podstawionych firm , tera mamy bajzel , zamknieta ulice i nowe koszty , gdzie są organy kontrolne i policja gospodarcza ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? to jet przykład wadowickiej nieruszalnej sitwy

coś wam się po,,,ło w głowach , zbiornik sztuczny nigdy nie będzie jeziorem ,, wiec nie nazywajcie tego wdowickim jeziorem

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 06 - 2013.

wystarczy popatrzeć na ulice Mickiewicza w Wadowicach i mamy przykład niegospodarności i marnotrasta kasy miejskiej , to wina ewy

to wina ewy , niech ewa wtłumaczy to co tam się dzieje na ulicy Mickiewicza

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 06 - 2013
... terapeuta komentuje +20
Jest nam potrzebne tylko Jezioro Wadowickie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 06 - 2013
... ełka komentuje +9
miesiąc temu miałam okazję odwiedzić Augustów kochani Wadowice w porównaniu do tego miasta to niebo a ziemia więc cieszmy się że mamy tak pięknie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 06 - 2013
... RIPIt ;) komentuje +5
Ludzie no jest genialnie teraz w Wadowicach trzeba to przyznać - Pani Burmistrz ma ode mnie graty i szacunek wielki, bo tak mamy miasto odnowione że szok, jak rodzina do mnie przyjechała ze środkowej Polski to powiedzieli, że Wadowice są tak piękne, że mi zazdroszczą że tu mieszkam i że tu tak ładnie jakby to miasto było z bogatego kraju;) a rynek wymiata! Kogo się człowiek nie zapyta to wiedzą gdzie są Wadowice, nie jesteśmy wiochą, a znanym pięknym miastem! hm, jak jezioro będzie Wadowickie to każdy ze świata będzie wiedział gdzie ono jest dzieki temu że wie gdzie są Wadowice

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... techwad komentuje +11
A kto to jest Zubilewicz...??

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... gorgolo komentuje +4
Rynek super sprawdza się też w upały. Można sobie usiąść na ławeczce pod drzewkiem, bądź schłodzić się wodą z pięknej fontanny. Moje dzieciaki to całe wchodzą do tej fontanny hihi :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Paweł25 komentuje +2
Wadowice są teraz naprawdę spoko ;P

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Krytek komentuje +4
Lewaki dzisiaj zbierały podpisy? hahaha, piszę ze znakiem zapytania, bo nie chodzę tam gdzie śmierdzi :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Michael komentuje +3
"Miasto rozkwitło to się podoba, każdy widzi, że jest nowy ładny rynek, miasto jest czyste, okolica ładna i w ogóle fajnie tu mamy. Wadowice przez ostatnie 20 lat z dziury zamieniły się w miasto, które każdy z Polski, a nawet ze świata kojarzy, w miasto o pięknym stylu, eleganckie i rozwijające się to też co się dziwić że się ludziom podoba, jestem dumny że tu mieszkam" i to mi się podoba! ;)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... mangos komentuje +2
Wcale się nie dziwię,że Zubilewiczowi się podoba w Wadowicach, bo ja żyje tu od 30lat i muszę przyznać,że zawsze było super ale teraz po remoncie rynku naprawdę jest rewelacja. Poza tym w Wadowicach ostatni czasy jest tyle rozrywek...ahh jest Super! :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... forti komentuje +18
Nie wiem co może się podobać w tym nudnym jak pizda mieście.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... pilgrim komentuje +14
Tiaaa... p. Zubilewicz powiedział co wiedział lub co mu wypadało. Jedyny problem widzę w tym ze p. Zubilewiczowi może się podobać czy nie, wiele to dla niego nie musi znaczyć wiele - niedługo wróci do Warszawy. To jak żyje i podoba się mieszkańcom Wadowic - o to nikt ich nie pyta - urzędnik wie lepiej!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... trzykropek komentuje +15
A'propo bulwar pewnie by ich nie było gdyby nie hotel badura...nie koniecznie radni są tacy bystrzy, zeby zrobic wadowiczanom takie udogodnienie. Tuz po kremowkach nowym ryneczku to bulwary sa wadowickim atutem....

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... bez smaku komentuje +15
Jakie puste są wasze pojęcia o smaku.Jest to promocja i zgadzam się,bo to jest wiejski i regionalny biznes zgoda, ale tak się zachwycać darmowym a zarazem darmowym jadłem.Posmakować,pochwalić i nic więcej a obiad w domu drodzy Wadowiczanie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Lewicę szlag trafia komentuje +3
Kretyński pomysł referendum wszyscy olewają, bo wiadomo, że i tak nikt nie pójdzie. No może paru nawiedzonych fanatyków i lewaków, ale to margines max 7 %.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... ac komentuje +0
nie wierzę!!! tyle pochlebnych komentarzy, jeszcze tego nie widziałam.
Czyżby te komentarze miały coś wspólnego z dzisiejszą akcją w sprawie referendum????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Lewicę szlag trafia komentuje +1
Dzisiaj lewusy i ćpuny znowu zaśmiecały swoimi fałszywkami i kłamstwami miasto.
Co za brudasy?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... zmiennik komentuje +5
Tak pięknie wypowiadacie się o Wadowickim ryneczku,nikt nie zauważa że w dni upalne wszyscy omijają go szerokim łukiem.Wiadomo żar lejący się z góry a cienia jak na lekarstwo aby usiąść na ławce chwilę odpocząć,zadumać się.Jeszcze jedna uwaga,Wadowice to nie tylko ryneczek ale inne ważne problemy mieszkańców np.osiedli gdzie brak dróg a co ważne kanalizacji,więc ci co piszą same superlatywy o P.Burmistrz troszkę spojrzeli na to wszystko krytycznym okiem dla ogółu mieszkańców,którzy również płacą podatki i nie są niższą kategorią społeczeństwa.Piszę pod rozwagę......dziękuję.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... burgunda komentuje +8
Wadowicki rynek jest teraz przepiękny. Byłam dzisiaj na tych smakach i jestem zachwycona. Mamy najlepszą władze na świecie ! Wadowiczanie są wdzięczni Wam za ten kawał dobrej roboty, bo wiemy,że było ciężko,a efekt jest rewelacyjny! !!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Yes komentuje +2
Rzeczywiście Wadowice są piękne. Rynek czyściutki zadbany i nowoczesny, piękna fontanna i w parku i na rynku, czysto spokojnie, dobre powietrze i woda - takie małe fajne miasteczko mamy, nie za duże nie za małe a w sam raz:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... EHe komentuje +1
hahaha! No proszę Cię :D jest wolność słowa i każdy ma prawo pisać co uważa. I nie strasz tu kolegi sądami, bo zaraz to ja Cię dam do sądu za głupie pisanie, o! :D:*

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... ? komentuje +15
@ Klinu oszalał...
Uważaj co piszesz bo możesz mądralo wylądować w sądzie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... terapeuta komentuje +5
Byłem w różnych miastach w Polsce l na całym świecie. Moje Wadowice są piękne.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... niebos komentuje +11
KOCHAM WADOWICE !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... You Know komentuje +10
Wadowice mają wspaniałą Burmistrz, dlatego się tak dobrze prezentują, szkoda że tu nie mieszkam:( może kiedyś się dorobię to kupię mieszkanie i przeprowadzę się do Wadowic i nie będę musiała tu dojeżdżać, żeby coś fajnego kupić czy zobaczyć

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... ? komentuje +14
Ale towarzystwo UM się upisze, biedaki muszą wpisywać gotowce pochwalne przygotowane przez obleśnego sierściucha, współczuję.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... WIEM komentuje +8
bo Wadowice są najpiękniejsze - proste :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... burzos komentuje +6
"Słuchajcie - wiadomo, że Wadowice są piękne, a nazwa jezioro Wadowickie by sprawiła jeszcze, że ludzie z innych krajów czy regionów Polski by wiedzieli gdzie jechać nad to jezioro bo oczywiste że Wadowice wszyscy znają
Jeszcze jedno: super się opala na bulwarach nad skawą jest gdzie spędzać słoneczne dni - podoba mi się że to zrobiono" !! super to ktoś napisał :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
Fajnie opozycja lewicowa będzie, jak na talerzu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... nono komentuje +12
gdzie ulotnił sie mój komentarz? zapraszam niech ten pan pomieszka trochu w naszym mieście gdzie nie ma pracy , drożyzna same cukiernie , banki , apteki i ciucholandy i żadnych perspektyw na normalne życie takie sa te ,, przepiękne święte Wadowice,,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... masza komentuje +5
Wadowice faktycznie są cudne uważam że mamy teraz najładniejszy rynek i fontannę w kraju

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Maurycy komentuje +16
Jako Wadowiczanin z krwi i kości przyznaje: miasto jest wyremontowane, rynek zachwyca i Pani Burmistrz ma u mnie duży plus

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... młoda dama komentuje +25
Słuchajcie - wiadomo, że Wadowice są piękne, a nazwa jezioro Wadowickie by sprawiła jeszcze, że ludzie z innych krajów czy regionów Polski by wiedzieli gdzie jechać nad to jezioro bo oczywiste że Wadowice wszyscy znają
Jeszcze jedno: super się opala na bulwarach nad skawą jest gdzie spędzać słoneczne dni - podoba mi się że to zrobiono

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... dojezdna komentuje +16
Wadowice mają wspaniałą Burmistrz, dlatego się tak dobrze prezentują, szkoda że tu nie mieszkam:( może kiedyś się dorobię to kupię mieszkanie i przeprowadzę się do Wadowic i nie będę musiała tu dojeżdżać, żeby coś fajnego kupić czy zobaczyć

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... tomaszko komentuje +19
Poleca stronę internetową której jestem autorem o tematyce pogoda w powiecie Wadowickim :http://tomaszko.beepworld.pl/index.htm

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... studentka dziennikarstwa komentuje +26
Miło, że Wadowice są tak znane i że tak dużo się tu dzieje. To, że Pan Zubilewicz chwali Wadowice to wielka promocja miasta. Muszę przyznać, że Wadowice są niesamowicie zadbanym miastem, widać że Pani Burmistrz dba o komfort życia mieszkańców. Wadowice to bardzo ładne, słynne i nowoczesne miasto.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... ^^ komentuje +25
Mistrz drugiego planu xD miazga :D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... dawido komentuje +33
Ludzie no jest genialnie teraz w Wadowicach trzeba to przyznać - Pani Burmistrz ma ode mnie graty i szacunek wielki, bo tak mamy miasto odnowione że szok, jak rodzina do mnie przyjechała ze środkowej Polski to powiedzieli, że Wadowice są tak piękne, że mi zazdroszczą że tu mieszkam i że tu tak ładnie jakby to miasto było z bogatego kraju;) a rynek wymiata! Kogo się człowiek nie zapyta to wiedzą gdzie są Wadowice, nie jesteśmy wiochą, a znanym pięknym miastem! hm, jak jezioro będzie Wadowickie to każdy ze świata będzie wiedział gdzie ono jest dzieki temu że wie gdzie są Wadowice

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... a to ciekawe , komentuje +13
nigdy nie patrzyłem po dachach

żeczywiscie tam jest papa ,,,


Może Klinowski to coś ugrac na tym dla miasta i siebie , faktycznie powinno się pokryc w rynku kamienice dachówką

to jest temat dla Klinowskiego


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... tegoroczny maturzysta komentuje +29
Wadowice sie wszystkim podobają bo są super!!!!!!!!
serio trzeba przyznać że miasto mamy udane rozwój i postęp jest niesamowity wszędzie widać że coś się dzieje/robi... nie no lux

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... KRÓWKA do Aliny komentuje +8
alina a co powiesz na kamienice , które są w tym miescie przy rynku pokryte papą jak za króla cwieczka , właśnie te budynki są własnoscią gminy , to jest śmieszne , że gmina nie ma kasy na to by to zmienić

może radny Klinowski się tym zainteresuje by znaleśc kase na pokrycie kamienic dachówką ,, to może być jego katra w wyborach

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... meteopata komentuje +31
Miasto rozkwitło to się podoba, każdy widzi, że jest nowy ładny rynek, miasto jest czyste, okolica ładna i w ogóle fajnie tu mamy. Wadowice przez ostatnie 20 lat z dziury zamieniły się w miasto, które każdy z Polski, a nawet ze świata kojarzy, w miasto o pięknym stylu, eleganckie i rozwijające się to też co się dziwić że się ludziom podoba, jestem dumny że tu mieszkam

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Alina33 komentuje +32
Rzeczywiście Wadowice są piękne. Rynek czyściutki zadbany i nowoczesny, piękna fontanna i w parku i na rynku, czysto spokojnie, dobre powietrze i woda - takie małe fajne miasteczko mamy, nie za duże nie za małe a w sam raz:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... ktoś mądry komentuje +37
Mi też się podobaja Wadowice:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... pogodyn komentuje +23
jego kolega też w tym miejscu stał jak mieli program,tak że gratuluję kamerzyście wyboru.w Wadowicach tylko nurt rzeki i krzoki wiklinowe chyba miał pęcherz chory.zdjęcie cud wyjątkowo artystyczne niech świat ogląda i się zachwyca.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... kingg komentuje +36
Wadowice są teraz THE BEST ! :):)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Esmeraldes komentuje +25
Gościu ma gust - jak dla mnie również WADOWICE są obecnie PIĘKNE. ;) Nie każde miasto Zubilewicz tak chwali, bo zawsze oglądam go w tv i pierwszy raz widzę,żeby chwalił któreś tak miasto. To duży sukces.:) Nie ma się co dziwić bo Wadowice, jak dla mnie dostały drugą młodość. Są przepiękne i myślę,że w tym momencie trzeba głównie podziękować Władzy, że mimo różnych przeszkód postanowili odnowić rynek - efekt jest zdumiewający!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... isztar komentuje +20
no i co ze malo kto wie gdzie jest mucharz? bedzie jezioro mucharskie to sie dowiedzą

a jak wybierali papieza to jak mowili na konklawe? "ee nie wybierajmy wojtyły bo on jest z wadowic, a nikt nie wie przeciez gdzie są wadowice"?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... F1 komentuje +18
Jednak z tymi bulwarami to lekka przesada.
Jeśli idzie o nazwę jeziora, to jednak widać, że pan Zubilewicz, to geograf. Gdyby liznął trochę historii, to by wiedział, że kiedyś kiedy jeszcze o Wadowicach nikt nie słyszał to właśnie w Mucharzu powstała jedna z najstarszych w Polsce parafia obejmująca swym zasięgiem całe dorzecze Skawy. Do mucharskiego kościoła dreptali parafianie z Wadowic, a nawet z tak odległych miejsc, jak Zator.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... dd komentuje +17
To jego praca. Nadaje wejścia telewizyjne z jakiegoś miasta ,pochwali i tyle. W każdym innym mieście zrobi tak samo.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Lewicę szlag trafia komentuje +23
Lewicę szlag trafia bo wadowiczanie są zachwyceni pięknym wyglądem rynku.
Miasto wspaniale się rozwija, Powstają nowe obiekty gastronomiczne, hotelowe i usługowe, a lewaki są coraz bardziej ogłupiałe.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... ? komentuje +20
...pracował przez 14 lat jako geograf i katecheta - no to już wiemy co to za obiektywizm.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... Gall komentuje +4
Widzicie lewaki z IWW, są ludzie w TVN którym sie Wadowice podobają. Tylko dlaczego nie powiedział, że pani burmistrz tez jest fajna. A to gbur.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
23 - 06 - 2013
... m1 komentuje +17
A co miał odpowiedzieć kulturalny człowiek, który przyjechał w gości?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... kerinas komentuje +20
Wadowice są teraz the best !! :):)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... bma komentuje +30
dwa autobusy które zablokowały dziś rynek ktoś coś wie na ten temat?
zwłaszcza że policja przejechała obok nas i skręciła obok stojących w korku i pojechała fatimską nie zauważając problemu.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... milia komentuje +12
Ja też tak uważam,że Wadowice teraz są przepiękne!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... Ks komentuje +11
Czyżby opinia Zubiego potrzebna dla podtrzymania samozadowolenia władz ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... nono komentuje +31
Niech gościu pomieszka trochu w naszym mieście to zmieni zadnie brak pracy drozyzna , zamiast rynku płtya betonowa , brak opieki medycznej na minimalnym poziomie nic w tym mieście poza kremówkami bankami ciucholandami i aptekami nie ma

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... ZBULWAROwany komentuje +18
BULWARY, hahahaha!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... Ja ich widziałem na rynku komentuje +34
W sobotę widziałem ich na rynku koło fontanny. Dzieci chciały ochlapać wodą Zubiego, ale on szybko schował się za sosną. Fajna zabawa z tą fontanną. Wiele osób prosiło go o autografy i robiło zdjęcia z gwiazdą TV Meteo.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
Ale Wadowice omijają klęski żywiołowe bo nad miastem czuwa Patron.

Wadowice bardzo zmieniły się na korzyść. Brawo tak trzymać.

Gratulacje należą się władzą miasta, które dbają o rozwój. Jedynym ciężarem dla mieszkańców miasta jest niereformowalna, postkomunistyczna opozycja lewicowa, która jest zakłamana i zepsuta do szpiku kości.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
... yrek komentuje +40
Spoko gość. Bardzo go lubię. Wolę od innych prezenterów, którzy mają muchy w nosie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 06 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był