Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Nagraj policję i wygraj kamerę

Email Drukuj
Prawo na drodze obowiązuje każdego, także policjanta, który ma go strzec. Niestety nie zawsze się to udaje. Internet aż puchnie od filmików ukazujących "ciemną stronę" drogówki. Teraz za "złapanie" funkcjonariusza na gorącym uczynku można wygrać kamerę samochodową.


W Internecie trwa akcja "Daj mandat Policji" , której celem jest zwrócenie uwagi na to, że każdy w ruchu drogowym powinien być traktowany na tych samych warunkach.
Codziennie tysiące funkcjonariuszy przekraczając prędkość i naruszając inne zasady ruchu drogowego, naraża na niebezpieczeństwo innych użytkowników dróg. I nic nie można z tym zrobić. Zawiadomienia o popełnieniu wykroczeń przez funkcjonariuszy są ignorowane. Komendanci Powiatowi Policji chronią swoich - mówią organizatorzy akcji z CarVideo.pl.
Pomysłodawcy kierowani bezradnością wpadli na pomysł połączenia sił wszystkich uczestników ruchu drogowego, który przybrał formę konkursu.
Wyznaczamy nagrodę za materiał przedstawiający łamanie przepisów ruchu drogowego przez pojazdy należące do służb realizujących „polowanie” na kierowców w celu wypełnienia założeń budżetowych na 2013 rok w postaci 1,5MLD zł wpływów z mandatów. Autor najciekawszego filmu (zgłoszenie które zbierze najwięcej głosów internautów - „lajki” na naszej stronie pod materiałem ) zostanie nagrodzony markowym rejestratorem jazdy - zachęcają organizatorzy akcji, która trwać ma do końca maja.
Na razie wielu zgłoszonych filmów nie ma, ale wśród nich najlepszą "produkcją" wydaje się film nakręcony przez internautę w bliskim Zatorze, który ma już ponad 400 "polubień" i ponad 70 "udostępnień". Policjanci, którzy orientują się, że są nagrywani wychodzą z radiowozu i podchodzą do kierowcy, który ujawnia łamanie przez nich prawa.
Radiowóz zaparkowany na przejściu dla pieszych, na skrzyżowaniu ulic, na powierzchni wyłączonej z ruchu .Policjant powołuje się na stan wyższej konieczności (kontratyp), na który powoływać się nie może, ponieważ istnieje zasada subsydiarności - polega na tym, że powołać się na stan wyższej konieczności można wyłącznie wówczas, gdy niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć - informuje autor konkursowego filmu.
Na filmie konkursowym można nagrać "łamanie przepisów ruchu drogowego" przez: Policję, Straż Miejską lub Inspekcję Transportu Drogowego. Do wygrania jest kamera samochodowa.

}} Zobacz filmik z Zatora

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (48)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... seba1234567 komentuje +1
Żaden policjant nie przekracza prędkości jesli nie musi, tego robic. W ciągu 8 h pracy nalezaloby co najmniej kilka razy włączac sygnay uprzywilejowania ale nie robi sie tego zeby niedzielni kierowcy nie powodowali kolizji lub zagrozenia na drodze. Dlatego czasami lepiej przyspieszyc niez wlaczac swiatla i jechac z taka sama predkoscia. Jesli naprawde ludziom tak to przeszkadza to mozemy jezdzic nawet 30 km na h ale czas reakcji bedzie zatrwazajacy i pomoc dla ludzi ktorzy na nia czekaja bedzie zbyt pozno niesiona... drogi ludu i podatniku

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
12 - 09 - 2013
... Obywatel Polski komentuje +3
Drodzy Państwo z Waszych wypowiedzi wynika że macie pretensje o to, że ktoś wam wypisał mandat i o to, że ktoś coś może a Nam tego robić nie wolno. Niestety dla dobra każdego z nas muszą być przywileje.
Możemy napiętnować Policjanta, Kierowcę Straży Pożarnej czy Pogotowia, który zaparkował na pasach, przekroczył prędkość, Możemy nagrywać i może nawet rzucać kamieniami w ich poniżać i opluwać. Tylko pamiętajmy o tym,że kiedyś Ci ludzie będą jechać nam z pomocą i nie zdążą nam pomóc bo będą szukać w zatłoczonym mieście parkingu, czy jechać z dozwoloną prędkością z obawy na nieprzyjemności w pracy zapomną o stanie wyższej konieczności.
Może Straż Pożarna wie, że jedzie do pożaru ale Policjant, Strażak, Lekarz nie zawsze wie czy to wezwanie jest pilne. Ale jak nie przyjdą nam na czas z pomocą to w tedy kogo oskarżymy?
Osobiście Wolałbym, żeby te służby nie bały się konsekwencji zaparkowania w niewłaściwy sposób przekroczyć dozwoloną prędkości itp.
Proszę sobie wyobrazić wezwanie do przadku w który nie jest zagrożone życie ale osoba mocno cierpi z powodu bólu. Dyspozytor nie wyda zgody na użycie sygnałów pojazdy uprzywilejowanego pojeździe. Kierowca karetki przekracza prędkość nie stosuje się do innych przepisów, by na miejsce jak najszybciej dojechać, ale za nim jedzie pan z kamerą i nagrywa. Nagranie wysyła do przełożonych czy na Policę. Zgodnie z prawem nie miał prawa popełnić wykroczeń bo wezwanie nie było jako pilne więc powinien zostać ukarany przez Policję, pracodawcę i/lub Sąd. Jednym słowem poniesie konsekwencje swojego czynu. Czy kiedyś będzie nadgorliwy i zrobi to jeszcze raz? A kto będzie cierpiał ból może ten co właśnie wygra ten konkurs.

Z poważaniem pozdrawiam Tych którzy ratują i będą ratowani.
Kierowca
Ps jestem pewien, że jedni i drudzy pisali posty.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 08 - 2013
... imię komentuje +1
Myślę, że konkurs ma szansę wygrać pan "Kocicho".

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 04 - 2013
... imię komentuje +1
Zrobię zdjęcie kiedy nagrodą będzie samochód.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
24 - 04 - 2013
... perszing12 komentuje +0
SKOPAĆ IM BUŁY!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 04 - 2013
... magister komentuje +2
policje nalezy nagrywac nie tylko na drodze lecz za kazdym razem kiedy popelnia czyn niegodny .PATALOGIA w wadowickiej policji jest zmora mieszkancow ,nalezalo by wreszcie cos z tym zrobic.Tych paru policjantow ktorzy dopuszczaja sie do przemocy ,lamaniu prawa i dobrych obyczajow nalezy ujawnic i wyeliminowac.a wraz z nimi ich przelozonych!!!ktorzy na to pozwalaja. bedzie wtedy szansa na to ze policja bedzie nas bronic a nie cwaniakowac i bic.pochwalam takie akcje!!!dosc znieczulicy spolecznej.!!!!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 04 - 2013
... HAHA komentuje +0
hah już nie powiem kto to bo go znam:D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 04 - 2013
... Zatorzanin komentuje +4
Jak czytam co po niektórych to myślę że żyją za 1000zł miesięcznie pod mostem nie ogarniając niczego, 0 mózgu! Policja w tym kraju działa jak legalna mafia.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 04 - 2013
... hah komentuje +2
brawa dla naszych Funkcjonariuszy Policji , są już na wykop.pl nie lada wyczyn ,oby więcej tego było bo jest się czym chwalić:D

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 04 - 2013
... gosc4 komentuje +0
jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o tej robocie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 04 - 2013
... Dawny komentuje +0
Czy jest już decyzja o równym traktowaniu wszystkich ,bez prawa zasłanianie się immunitetem ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 04 - 2013
... babunia komentuje +1
A dziadunio co ma do powiedzenia w tej kwestii..?????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 04 - 2013
... haha komentuje +3
do cichy
Tyś chyba na zachodzie nie był. Tam to dopiero spasieni są policjanci. zobacz anglików czy amerykanów. na zachodzie nagrywać ich to by ci się zaraz odechciało jakby cię wzięli w obroty z uśmiechem na twarzy.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 04 - 2013
... Michał87 komentuje +3
Mam ladny filmik jak przez kraków oznaczona alfą jechali ze 140 na 70 bez sygnałow :) chyba wrzuce

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
15 - 04 - 2013
... MMW komentuje +5
ostatnio przez chocznie zapieprzali ze 150 jak nic a w kozińcu jak zatrzymali gości i stali na wyłaczonej powiechrzni z ruchu albo jeżdzą bez pasów i gadają przez tel

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... do marekm komentuje +4
łapać to sobie możesz ale PCHŁY !

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... ORMO komentuje +5
Jedziecie tak po drogówce ,to ja mam pytanie następujące :po co dzwonicie po nich jak dojdzie do jakiejś kolizji ?Wtedy obskakujecie koło pieczarek jak dzieci we mgle !!
Ja mam taka propozycję do drogówki : kazde wykroczenie z górnej półki ,na radarze nie dawać zapasu 20 km tylko 5 km,karać wszystkich i za wszystko,każda kolizja 500 zł ,To społeczeństwo siadnie na dupach i nauczy się szacunku do munduru .
Za komuny jak by ktoś fiknął ,to by już liczył gumy na plecach ,i szczał krwią przez tydzień.
Komuno wróć !!!!!!!!!!!!!!!!!! .

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... do MarekM komentuje +3
licz się ze słowami ponieważ na to jest paragraf.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... MarekM komentuje +105
Wszyscy z tego filmiku na fb co pisali komentarze jeśli tylko jeżdżą samochodami będą łapani przynajmniej w Wadowicach żeby był remis heheh powodzenia kto wygra ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... @mojeoko komentuje +13
Zgadzam się . Program telewizyjny POLSKA W POLSCE pokazuje obraz polskiej prokuratury i sądów. Sądy nie bronią słabych, pokrzywdzonych, tylko bogatych, spryciarzy i oszustów, itp. Doświadczyłem tego. :(

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... ja1111 komentuje +6
Popularność kamerek w Rosji wynika z innego powodu....nagminnego wyłudzania odszkodowań przez pojedynczych ludzi jak i całe zorganizowane grupy. Przykładowo był filmik, gdzie stoi gość z kamerką na skrzyżowaniu, nagle ten co był przed nim wrzuca wsteczny i uderza w niego i wyskakuje z pretensjami że niby w niego wjechano. A ten mu pokazuje , że ma kamerę. W polsce też w ubiegłym tygodniu był przykład z okolic jakiegoś marketu gdzie dwóch głąbów w jakiejś calibrze polowało na stłuczkę...... Podejrzewam oglądając rosnące chamstwo na naszych drogach, że tego typu urządzenia będą coraz bardziej powszechne tylko dlatego, żeby w razie czego udowodnić swoją niewinność...a nie po to , zeby celowo polować na tych którzy łamią przepisy...to już tylko skutek uboczny pierwszego problemu. Tyle moim zdaniem,

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... WC komentuje +14
A policjanci w ramach rewanżu przestaną stosować pouczenia a za wykroczenia będą kasować na "maxa". W majestacie prawa i z uśmiechem na ustach.
I kto na tym lepiej wyjdzie?????

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... hehehehe komentuje +2
a ja wam powiem ze niedlugo w polsce nie beda potrzebne zadne fotoradary ani drogówka

policja bedzie siedziec na youtube ustalac sprawcow i karac bo ludzie sami sie beda nagrywać tak jak dzieje sie teraz w rosji. Popatrzcie ile w internecie jest ruskich filmików nagrywanych z samochodu. Ale ta moda wkracza tez do polski.

Wiec niedlugo przecietny kowalski nie bedzie sie bal ze gdzies stoi policja ale bedzie sie bal tego kto jedzie za nim z kamerką.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... autor komentuje +4
@...: polecam Tobie poczytać ze wolno udostępniać wizerunek osób piastujacych funkcje publiczne. Nawet jeśli się sprzeciwiają.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... cichy komentuje +2
"Pytanie tylko czemu ma to służyć? "

Tobie za takie wykroczenie wcisneli by pare stów mandatu plus punkty... dlaczego policjant który powinien dawac wzór z usmiechem na ustach łamie przepisy w samym centrum miasta? Jak najbardziej jestem ZA takimi akcjami i piętnowaniem mundurowych.
Pojedz na zachód i zobacz jacy sa policjanci. Mili i przyjazni a nie chamscy, spasieni koksami i kebabami jak nasi.Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... jam komentuje +3
@autor Bez urazy ale myślę, że przełożeni będą go mieli głęboko w d...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... .... komentuje +5
i co cwaniaku? myslisz ze teraz jestes taki zajebisty jak cos takiego opublikowales? lepiej poczytaj sobie o konsekwencjach rozpowszechniania wizerunku innych bez ich zgody zobaczymy jak wtedy bedziesz kozaczyl!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... autor komentuje +2
@jam: jestem twórca tego filmiku - oprócz umieszczenia go w Internecie, został on wysłany do przełożonych tego policjanta :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... j23 komentuje +10
Jaki ma cel takie działanie? Czy wszyscy i wszystko będzie nagrywane i podsłuchiwane w Naszym Kraju? Czy jedni drugich będą na wzajem obrzucać błotem? Czemu ma służyć taka akcja dziś pod ostrzałem są ci jutro będą inny i to ma być demokracja czy też Państwo tz. policyjne? Wszyscy jesteśmy ,,równi" wobec prawa a ci co ustalają to prawo są ponad nim - immunitety. Dlaczego maja cierpieć zwykli ludzie a nie ci co odpowiadają za bałagan i rabowanie i tak już rozkradzionego Państwa? Jak zwykle temat zastępczy z którego ma być zadowolone pospólstwo.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... LL, komentuje +13
dziwny jest ten serwis ,połowe tekstu poszło się paść ,dopisuje to czego zabrakło ;kilkaset metrów dalej na rondzie koło wylęgarni jakiś gówniarz starą astrą kombi poobwieszaną antenani CB wyprzedzał mnie,tak na rondzie nie przejęzyczyłem się a zaraz za nim następny nawiedzony na ryczącym motocyklu jak szajbusy,też jeżdżę na motocyklu ale takie rzeczy by mi nie przyszły do głowy.pozdrawiam wszystkich pozytywnie myślących

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... rainbow komentuje +12
Policja stosunkowo jest mniej denerwująca niż te (...) ze straży miejskiej

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... LL, komentuje +2
w sobote około południa panowie policjanci maglowali goscia w seicento na moscie w choczni .z jednej strony drogi radiowóz a na drugim całym pasie,na przejsciu dla pieszych!!! w kierunku wadowic otwarte drzwi od seicenta ,tylko tyłek pana policjanta było widać ,natomiast drugi pan policjant stał oparty o radiowóz bawiąc się lizakiem,stali tam panowie dość chwile.czy to jest normalne ?chyba tak ,jaka policja tacy kierowcy ,na dodatek kilkaset metrów dalej na rondzie w więcej dopowiedzcie sobie państwo sami,jak na mongolskim westernie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... mojeoko komentuje +21
Policja to pikuś.
Prawda jest taka, że sędziowie porobili sobie w Polskim systemie prawnym rodzinne klany i kasty - są po prostu bezkarni i nietykalni - są sędziami we własnych sprawach.
Po fikcyjnym odpolitycznieniu prokuratury przez PO, nikt za nic nie odpowiada, PO zrzuciła z siebie odpowiedzialność za wymiar sprawiedliwości w Polsce !
Często używane przez polityków PO hasło "ŻYJEMY W PAŃSTWIE PRAWA" to fikcja, ten kto miał kiedykolwiek do czynienia z sądem, lub prokuraturą dobrze o tym wie.
Na przykład na pomorzu PO rządzi już od 20 lat, pod różnymi szyldami partyjnymi, mają w kieszeni wszystkie urzędy, sędziowie w Gdańsku co ostatnio ujawniono, także są w pełni dyspozycyjni wobec polityków PO.
Niestety takie praktyki są we wszystkich sądach w Polsce i nikt nie ma nad tym kontroli. ( polecam "Państwo w Państwie" w Niedziele na Polsacie ).
Rodzinne kasty sędziów i prokuratorów są najbardziej skorumpowanymi grupami zawodowymi w Polsce.
Przez ich zepsucie moralne i karierowiczostwo prawo jest tylko dla ubogich, którzy są dotkliwie karani za najdrobniejsze przewinienia.
Co chwile opinia społeczna jest bulwersowana inercją drugiej władzy w stosunku do polityków wybranych opcji i osób dobrze ustosunkowanych z wyżej wymienionymi.
Tylko ten wierzy w "państwo prawa" w Polsce, kto nie miał doczynienia z tą sitwą.
Obecnie w Polsce karze się sądownie osoby z opozycji za prawie każde słowo , natomiast za takie same przewinienia osoby z partii rządzącej się uniewinnia!
Wyroki są w miarę sprawiedliwe, tylko wtedy gdy w sprawę nie są zmieszani politycy i urzędnicy oraz ich kolesie.
To przez chory system sprawiedliwości nasze Państwo toczy gangrena.
To przeciw nim powinien zostać skierowany sprzeciw i gniew obywateli.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... tanatos komentuje +5
A kUBASINSKIEJ SMIERDZI Z BUZI

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... Kubasińska komentuje +0
@jam - takie coś zawsze działa, od takich inicjatyw powinno się zaczynać. Moim zdanie to bardzo ważne!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... mleczo komentuje +8
haha wreszcie odpłacę im z moje 200 zł i 6 pt ;]

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... jam komentuje +4
Pytanie tylko czemu ma to służyć? Chyba tylko popularyzacji pomysłodawców. Myślicie, że te filmiki coś zmienią? Dopóki w Polsce są równi i równiejsi wobec prawa nic się nie zmieni. Czy ktoś słyszał żeby policjant, urzędnik czy lekarz dostał mandat....może lekarz ale przecież dowody wdzięczności pacjentów to zrekompensują ...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... Młody z Wadowic komentuje +2
Trzeba nagrywać też tych policjantów którzy patrolują z buta Wadowickie ulice, wystarczy zapis audio.
Wadowiccy policjanci są bardzo chamscy w stosunku do młodzieży, jak kogoś legitymują wieczorem , to straszą spałowaniem i używają przy tym mega wulgarnych słów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... Nie doinformowany!!! komentuje +6
Cgciałem zapytać czy policjanci jak stoją to mogą mieć zaparkowany samochód że go nie widać????Np.równo z przystankiem?Czy też powinno ich być widać-tzn samochód?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... /// komentuje +4
Długi film z BP

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... Misiek22 komentuje +19
Moim zdaniem to każdy kto jest w pracy powinien ją wykonywać rzetelnie a nie zbijać bąki.....Panowie nie siedźcie w samochodach jak pada deszcz tylko pilnować bezpieczeństwa.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... Songoku komentuje +8
A co z policjantami po cywilu, których cywilne samochody nie powinny być dopuszczone do ruchu???!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... Bjbjkolpolkiolkokj komentuje +5
O tot to to dak trzymac panowie i panie

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 04 - 2013
... do abdulwisimilaga komentuje +16
oklepac to tobie można, buraku :*

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 04 - 2013
... abdulwisimilaga komentuje +27
Trzeba było tego szmaciarza co filmuje wyciągnąć z auta przez szybe w drzwiach i blondyną tak oklepać żeby zapomniał jak się nazywa !!Tyle w temacie !!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 04 - 2013
... r-wool komentuje +2
Jasne..każdy z nas (kierowców) ma jakieś drobne przewinienia na koncie...Tak czy owak...nagrywajmy się wszyscy, ja ciebie ty mnie, my policję, policja nas...pakujmy kamery do naszych samochodów.. i zobaczymy co z tego wyjdzie...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 04 - 2013
... Masakrowiec komentuje +16
JEAAAAAA WKONCU COS RUSZYŁO SAM BEDE PRUBOWAŁ NAGRAC BRAWO TAK DALEJ NIECH SIE IM NIE WYDAJE ZE SA BEZKARNI WIDZIAŁEM RAZ JAK W WADOWICACH ZACIAGNELI RECZNY SKRECILI KOLA W LEWO I PALILI GUMY A JACY BYLI SZCZESLIWI HEH

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 04 - 2013
... :) komentuje +23
no trzeba się za nich wziąć, nie będą wiecznie ponad prawem

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 04 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był