Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Maluchy z Koziołka proszą o głosy

Email Drukuj
Przedszkolaki z Wadowic startują w konkursie, w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Potrzebują jednak pomocy internautów z naszych okolic. Dlatego zwracają się do każdego mieszkańca z regionu o głosy na swoją pracę plastyczną.


Rozpoczyna się II Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh” koncentrującym się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Program realizowany jest we wszystkich grupach wiekowych w przedszkolach w całej Polsce w roku szkolnym 2012/2013, począwszy od września br.
Ubiegłoroczna edycja zakończyła się sukcesem, dlatego zapadła decyzja o kontynuacji działań. W ubiegłym roku dotarliśmy do 3145 przedszkoli. W tym roku program jest realizowany w ponad 4000 przedszkoli, dzięki czemu wspólnie z Pastusiami ząbki uczy się myć ponad 400 000 dzieci i ok. 800 000 rodziców - informują organizatorzy akcji.
Wadowickie przedszkolaki także biorą udział w konkursie. Dzieciaki z Przedszkola nr 2 im. K. Makuszyńskiego wysłały swoją pracę i teraz proszą o pomoc wszystkich życzliwych mieszkańców Wadowic i okolic.
Kochani Wadowiczanie! Teraz wszystko w Waszych rękach. Dzieci z naszego przedszkola wykonały prace plastyczne na konkurs dla przedszkoli do Akademii Aquafresh. Codziennie na te prace będzie można głosować. Możliwe będzie oddanie maksymalnie 1 głosu w ciągu doby. Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail. Warto poprosić o wsparcie w głosowaniu wszystkich znajomych jakich tylko macie ! Jest o co walczyć, bo nagrody są super- apeluje do mieszkańców Wadowic i okolic Renata Czajecka, nauczycielka grupy Tygryski z przedszkola na os. Kopernika.
Już od poniedziałku (3.12) od godziny 16:30 przez dwa tygodnie (do 17.12) każdy może włączyć się do pomocy przedszkolakom z Wadowic.

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh” przedszkolom przekazane zostaną pakiet bezpłatnych materiałów edukacyjnych umożliwiający prowadzenie zajęć z dziećmi z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

W ich skład wchodzą: scenariusze zajęć dla nauczycieli, płyta CD z filmem edukacyjnym w formie bajki oraz kolorowankami i zgadywankami dla dzieci, plakat edukacyjny, naklejka „ABC mycia ząbków” do łazienki dla każdego przedszkola, naklejka z instrukcją mycia ząbków dla każdego dziecka do umieszczenia w domowej łazience, kolorowa ramka z miejscem na wpisanie codziennego jadłospisu.

W konkursie na prace plastyczne dla dzieci przedszkolnych można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nagrodę główną: plac zabaw o wartości 20 tys. zł. Pozostałe nagrody to mebelki przedszkolne, książeczki i zestawy do mycia ząbków. Dlatego warto wesprzeć nasze wadowickie maluchy.

Nadrzędnym celem Akademii Aquafresh jest wykształcenie w dzieciach nawyku dbania o higienę jamy ustnej, aby w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica u dzieci w Polsce.

Wszystkie informacje umieszczone są na stronie internetowej konkursu : www.akademia-aquafresh.pl .

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Renata66 komentuje +5
Dla sprostowania - z naszego przedszkola na konkurs zostały przekazane dwie prace plastyczne, ale w chwili robienia tego materiału praca grupy "Motyle" pod kierunkiem pani Magdaleny Szewc nie była wyeksponowana jeszcze w galerii prac. Na Wasze głosy czekają więc "Tygryski" i "Motyle" - GŁOSUJCIE OD JUTRA - PROSIMY !!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 12 - 2012
... mama starszaka komentuje +6
Kto tylko może niech głosuje. Nas to nic nie kosztuje, a przedszkole może wygrać cenne nagrody! ZACHĘCAM DO ODDAWANIA SWOICH GŁOSÓW :) Ja codziennie będę głosować :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
01 - 12 - 2012
... ciotka klotka komentuje +4
fajnie by było, żeby nasze dzieciaczki wygrały, ale skoro to konkurs ogólnopolski to pewnie więcej szans mają dzieciaczki z większych miast!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
01 - 12 - 2012
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był