d62bc45bdd748cb282a87983dcbb6ff1.html Spotkanie na luzie z Hatbreakers

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Spotkanie na luzie z Hatbreakers

Email Drukuj
Ci, którzy oglądali programy Must Be The Music i X-Factor na pewno ich znają. Zespół Hatbreakers, w którym grają bracia Sarapata ze Stanisławia Dolnego, zyskał sobie ogromną sympatię widzów. Muzycy odwiedzą Kalwarię Zebrzydowską  i zapraszają na spotkanie.


Spora część widzów telewizji zna zespół Hatbreakers z udziału w programie X-FACTOR. Co skłoniło ich do wzięcia udziału tym show? Skąd ich nietuzinkowe pomysły muzyczne?
Odpowiedź na każde dręczące Was pytanie możecie poznać już 6 czerwca, o godzinie 18:00. Spotkanie z artystami odbędzie się w pawilonie „Kalwarianka” przy ulicy Mickiewicza 16 w Kalwarii Zebrzydowskiej - zachęcają  członkowie Stowarzyszenia Kalwaria ART, którzy organizują spotkanie.
Muzycy podzielą się swoją muzyczną miłością i przygodą, opowiedzą o swojej historii i najbliższych planach. Nie zabraknie też kilku sekretów z kulisów programu X-FACTOR.

Zaczęło się od trio, które miało być duetem, a dziś jest kwintetem. Paweł Bergel, wokalista, zapoczątkował historię zespołu Hatbreakers. Początkowo miał to być duet, Paweł i akompaniament gitary akustycznej - Andrzej. Dzięki saksofoniście Sebastianowi, duet zmienił się w trio.

Początkowo zagrali kilkadziesiąt kameralnych koncertów i zaistnieli w Internecie. Miłość do muzyki i pragnienie tworzenia własnej, doprowadziło do powiększenia zespołu o kolejnych dwóch muzyków: basistę Władka Flotyńskiego i perkusistę Mateusza "Majstra" Sarapatę. W takim składzie nagrali płytę, którą zapowiedziały dwa single " Maybe I should" i "Hey man".

Kiedy zespół opuścił basista, jego miejsce zajął "Mamut", Michał Sarapata. Zmiana muzyka przyniosła także zmianę koncepcji grania, nowe utwory wyparły część nagranych wcześniej. Obecnie zespół koncertuje, eksperymentuje z brzmieniem i zdobywa coraz większą popularność.

O co chodzi z nazwą? Neologizm wymyślił Paweł, nie trudno zauważyć, że jest on wielkim fanem czapek.
Oryginalnie brzmiąca nazwa, która łączy w sobie kilka znaczeń oraz fakt jej nieobecności w sieci , skłoniły nas do takiego wyboru- mówią o swoim wyborze artyści.

Karolina Knapczyk, (kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był