Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Czego nie wiesz o drewnie, zapytaj Patryka. On wiedział najlepiej

Email Drukuj
Choć maturę dopiero przed nim,już dziś może cieszyć się z indeksu wyższej szkoły i to nie byle jakiej, bo Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Patryk Rusnak zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie, w którym sprawdzano wiedzę z technologii drewna.W Zespole Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu zorganizowano ogólnopolski konkurs „Sprawny w zawodzie - technik technologii drewna”.

Uczestnikami konkursu byli najlepsi uczniowie techników technologii drewna z całej Polski. Rywalizowali oni w dwóch etapach – teoretycznym i praktycznym. Zmagania uczniów obserwowali m.in. Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski oraz przedstawiciele wydziałów technologii drewna wyższych uczelni.

Najlepsi w tym konkursie okazali się nieocekiwanie uczniowie technikum technologii drewna w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Uczeń trzeciej klasy technikum Patryk Rusnak zajął pierwsze miejsce, a jego kolega z klasy Szymon Filuś miejsce drugie. Zdobywcy czołowych miejsc zostali nagrodzeni cennymi upominkami ufundowanymi m.in. przez fimy FESTOOL, HETTICH, Castorama oraz Prezydenta Miasta Oświęcimia.

Patryk Rusnak otrzymał ponadto indeks Wydziału Technologii Drewna SGGW w Warszawie. Konkurs odbywał się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

(wp)
NAPISZ DONAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Skibka komentuje +6
Nie bardzo rozumiem, dlaczego "nieoczekiwanie"? Wszak wiadomo, że uczniowie tej szkoły zdobywali już niejednokrotnie laury na różnych konkursach!
Ogromne gratulacje dla chłopaków i ich nauczycieli:)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 03 - 2014
... ZOŚKAsamośka komentuje +1
Zapraszam do mnie do tartaku, u mojego znajomego jest wonu wakat na drwala i leśniczego.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
... Chocznia Maratonczyk komentuje +3
gratulacje :-) chłopaki muszą dużo czasu zapewne poświęcać by osiągnąć taki sukces. I jestem pewien, że ta nagroda to tylko poczatek ich do dalszego rozwoju i większej pracy :-) powodzenia:-)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
18 - 03 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był