a09e6de56205f216bc40e4905847faaf.html Twórca logo szkoły zapisze się w pięknej historii gimpla

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Twórca logo szkoły zapisze się w pięknej historii gimpla

Email Drukuj
To nie jest konkurs dla kandydatów na uczniów. Do nich kierowany jest Dzień Wadowity. W konkursie na logo Liceum Ogólnokształcącego w Wadowicach mogą wziąć udział uczniowie tejże szkoły. Projekt ma być ładny, czytelny i oryginalny.


W piątek (21.03) o godzinie 15:00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Wadowity w Wadowicach organizowane są tzw. dni otwarte, tym razem pod nazwą "Dzień Wadowity".

Uczniowie klas trzecich gimnazjum mogą wraz z nauczycielami i rodzicami zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz, jak mówią organizatorzy spotkania, bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów. Dodatkową atrakcją ma być występ szkolnego koła teatralnego, mini lekcje pokazowe a także spotkania z uczniami i nauczycielami popularnego Gimpla. Swoją obecność trzeba potwierdzić do piątku (14.03).

To co ominie nowych uczniów Liceum to super okazja do zapisania się w historii tej słynnej placówki. Nie da się przecież ukryć, że to właśnie czeka twórcę logo szkoły. To dopiero gratka!

Każdy z obecnych uczniów może bowiem zaprojektować znak graficzny, który będzie służył szkole w następnych latach. Logo będzie używane w reklamie, Internecie, pismach i ulotkach zamawianych, kolportowanych lub wysyłanych przez szkołę.
Pracę należy wykonać ręcznie lub korzystając z technik komputerowych. W swej treści nie może zawierać elementów obraźliwych. Logo powinno być czytelne i łatwe do zapamiętania, być identyfikowalne ze szkołą i wzbudzać pozytywne emocje - czytamy w regulaminie konkursu.
Prace można składać do 8 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły. Jak zapewniają organizatorzy zwycięzca może liczyć na nagrodę. Zainteresowani uczniowie mogą poznać więcej szczegółów na stronie internetowej swojej szkoły.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (10)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Absolwent komentuje +5
Po I kobieta na zdjęciu to nie woźna, a p. dyrektor Turek, no ale spoko..
2. SKKT nie organizuje wycieczek drogich, najdroższa w Tatry jaką pamiętam, kosztowała 50 zł, więc przesadziłeś z kasą ponad 100zł.
3. Warunki rzeczywiście fatalne, ale nie we wszystkich klasach. Matko, to tylko szkoła. Siedzimy tam i się uczymy. Nie potrzebujemy do tego marmurowych podłóg, krzeseł ze skórzanym obiciem i kolorowych tapet na ścianach.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
06 - 03 - 2014
... tak? komentuje +4
Ta szkoła to jest rumuńska ruina, tak obskurnych sal nikt nie widział, uczy się tam wyśmienicie, można by porobic zdjęcia tych wszystkich odrapanych, popękanych, brudnych ścian, podłóg, ławek, łazienek i wysłac do telewizji by zobaczyli w jakich warunkach muszą uczyc się ludzie z ambicjami. Z resztą brakuje mi słow do opisania jak wygląda szkoła Jana Pawła II. Pozdrawiam. Jeżeli chodzi o "bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów" to jest czysta kpina, nic takiego nie funkcjonuje (oprócz skkt, wycieczka w góry raz na pol roku oczywiscie płatna ponad 100zł). Nie mówiąc już o jakimś kole teatralnym. KPINA. Nawet za kserówki z angielskiego sami musimy płacic. Pan Kosek i Potoczny jedynie są chlubą tej szkoły i jej największym plusem.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 03 - 2014
... demik komentuje +4
moze prochno i starocie jako symbol gimpla!!Rudera!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 03 - 2014
... Boda komentuje +5
Ciekawe czy zapytali panią woźna o zgodę na publikację jej wizerunku?!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 03 - 2014
... Roraima komentuje +5
Przyjacielu, ta sala to jest 50-letnia ruina. Obejrzyj ją sobie dokładnie, także od środka, a potem krytykuj pomysły innych. Takich sal nawet na zabitych dechami wsiach już nie ma. A tu chodzi, podobno, o jedną z najlepszych szkół średnich w województwie.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 03 - 2014
... @Roraima komentuje +1
następny z inteligencją godną filipiak. "Mam na myśli (...) , zburzenie starej i wybudowanie nowej, pięknej hali sportowej". Burzyć coś, co zupełnie dobrze spełnia swoje zadanie i budowa w tym miejscu tego samego, byle nowego - to domena obecnej burmistrz, która lubi nowe otwarcia i komisje wyborcze w nowych lokalach. Zamiast budować tam, gdzie nie ma, by skutecznie poprawić dostęp młodzieży do urządzeń sportowych, na miejscu starych, funkcjonalnych obiektów buduje nowe, których utrzymanie jest ponad siły szkoły. Ale skoro w perspektywie ma być zaproszenie "najwyższych władz państwowych" to pomysł właśnie jest godny. Nawet filipiak.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 03 - 2014
... Roraima komentuje +8
A ja mam pytanie z nieco innej beczki (zarówno do dyrekcji LO, jak i do Starostwa). Czy podejmowane są już jakieś działania w celu uświetnienia 150 rocznicy utworzenia liceum (2016 rok) ? Mam na myśli np. generalny remont szkoły, zburzenie starej i wybudowanie nowej, pięknej hali sportowej, zatrudnienie normalnych nauczycieli z odpowiednią wiedzą. Jestem pewien, że najwyższe władze państwowe są już zaproszone na okolicznościowe uroczystości. Myślę, że obchody nie ograniczą się do głupiutkiej akademii.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 03 - 2014
... Ciekawy byłu uczeń komentuje +5
A ta Pani na zdjęciu to woźna??

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 03 - 2014
... Bilobil komentuje +2
Ciekawe kto jest w Komisji konkursowej oprócz p. Gębali
Skąd przeświadczenie autora tekstu, że "Prace można składać aż do dnia ogłoszenia wyników czyli do 8 kwietnia" skoro w regulaminie jasno stoi napisane ;P że:
"3. Wyniki zostaną zamieszczone we właściwym terminie na stronie szkoły. " Właściwy termin czyli nie określony...
Swoja droga jestem ciekawa, czy jak będą to kiepskie prace to czy i tak najlepsza praca zostanie logiem szkoły? Ciekawe...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 03 - 2014
... Bik komentuje +23
Nagrodą będzie... uścisk prezesa.... Cmunta :)
A tak poza tym, to chyba nikt nie odważy się złożyć swojej pracy u Pani bibliotekarki... wiadomo, że to grozi sponiewieraniem...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 03 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był