12b5a1b92439f9541cd8b046f0ef4471.html Ciężko pracowali nad filmem. Chcą wygrać i proszą o głosy

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Ciężko pracowali nad filmem. Chcą wygrać i proszą o głosy

Email Drukuj
Trzy szkoły z powiatu wadowickiego walczą o bogate wyposażenie multimedialne dzięki konkursowi Tesco. Uczniowie nakręcili krótkie filmiki na temat niemarnowania jedzenia. Włożyli w to wiele pracy i teraz każdy może im pomóc oddając na film swój głos.


Dzięki udziałowi w Tesco dla Szkół uczniowie nauczą się kreatywnego zarządzania swoimi zasobami, równocześnie zdobywając cenne umiejętności i wiedzę.W poprzednich latach tematem przewodnim konkursu Tesco dla Szkół były ekologia i kształtowanie proekologicznych postaw wśród dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej oraz edukacja w zakresie zdrowego odżywiania.

Tegoroczna edycja Tesco dla Szkół łączy te dwa nurty istotnych kwestii społecznych i aktywnie wspiera przeciwdziałanie marnowaniu żywności.
Miło nam poinformować, że każdy mieszkaniec powiatu wadowickiego może przyczynić się do wyposażenia szkoły w regionie w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wystarczy oddać głos na jedną z trzech szkół z powiatu, które biorą udział w konkursie Tesco dla Szkół: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach, Gimnazjum nr 2 w Andrychowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach, na stronie www.tescodlaszkol.pl - zachęca do głosowania Alicja Mroczkowska z Gardens of Words.
Szkoły mają szansę na wygranie jednej z 10 pracowni multimedialnych z pełnym wyposażeniem lub zestawu sprzętu do nowoczesnej szkolnej sali kinowej, która przypadnie w udziale placówce, która zdobędzie najwięcej głosów w województwie małopolskim. W konkursie Tesco dla Szkół  Talent do niemarnowania 4 zespoły uczniów z 3 szkół powiatu wadowickiego nakręciły 2-minutowe filmy zachęcające do niemarnowania żywności.
Chodzi o przekazanie ludziom za pomocą filmu jak ważne jest niemarnowanie żywności, to ma być film z przesłaniem, trzeba nim przekazać jak największej grupie społeczeństwa jak ważne jest jedzenie Przygotowywaliśmy się do tego bardzo długo, przy tworzeniu samego filmu było mnóstwo zabawy i wygłupów, co chyba każdemu z uczestników wyszło na dobre - mówi serwisowi Wadowice24.pl Filip Widlarz ze szkoły we Frydrychowicach.
Opiekunką Filipa i jego kolegów jest pani Gabriela Woźnica. W filmiku występują oprócz naszego rozmówcy także Jakub Wasztyl, Konrad Kaczor, Dawid Kaczor, Gabriela Balon oraz Przemysław Zadora.

Uczniowie walczą o głosy, które zapewnią im wygraną w regionie i nowoczesną salę kinową dla szkoły lub przejście ich filmów pod obrady Jury i szansę na zdobycie jednej z 10 pracowni multimedialnych. Głosowanie potrwa do 16 grudnia 2013r. Aby oddać swój głos należy się zarejestrować na stronie www.tescodlaszkol.pl.
Jestem bardzo wdzięczny za wszelką pomoc w imieniu naszej szkoły - dodaje na koniec Filip Widlarz.
Poszczególne filmy można zobaczyć pod linkami:
1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach, Pacynki z misją TUTAJ
2. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnowicach, Kucharskie Talenty TUTAJ
3. Gimnazjum nr w Andrychowie TUTAJ
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach TUTAJ


(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (4)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... widz komentuje +7
film z Frydrychowic naprawdę dobry. obejrzałem sporo filmów konkursowych i ten jest na wysokim poziomie. fajny pomysł, dobra jakość, dobrze zagrane=) sprzedawca w tesco - mistrz drugiego planu =) powodzenia!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 11 - 2013
... demik komentuje +2
nie dam zadnego głosu na taki badziew!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 11 - 2013
... czesiek komentuje +1
fajna chata na tym filmie z Frydrychowic. Fajne schody, kto je robił?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 11 - 2013
... ji komentuje +0
youtube i happy tree friends

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
26 - 11 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był