c454b17f2183cac45fe29dcf6b54cc6d.html Zuchy zaśpiewają na wadowickim rynku

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Zuchy zaśpiewają na wadowickim rynku

Email Drukuj
Do Wadowic zjadą się zuchy z całej Małopolski, aby wspólnie świętować Zuchowy Zlot Stulecia. Hufiec Ziemi Wadowickiej będzie gościć ponad siedemset zuchów wraz z instruktorami. Nie zabranie atrakcji dla mieszkańców miasta.


W 2014 roku przypada setna rocznica powstania ruchu zuchowego – najmłodszego pionu w Związku Harcerstwa Polskiego, do którego należą dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Highslide JSZ tej okazji  w najbliższy weekend do Wadowic zjadą zuchy z terenów Chorągwi Krakowskiej ZHP. W ciągu tych dwóch dni brać będą udział w różnych zajęciach programowych rozlokowanych na terenie miasta, odwiedzą Muzeum Papieskie oraz Park Miniatur w Inwałdzie, a także wezmą udział w Festiwalu Piosenki Zuchowej, którego czterech zwycięzców wystąpi w sobotni wieczór na koncercie.

Na ten właśnie koncert organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i okolic. Rozpocznie się on o 20.00 na rynku występem zespołu „Rozśpiewana gromadka”, który właśnie wydaje swoją jubileuszową płytę z piosenkami zuchowymi. Po nich, oprócz zwycięskich gromad, wystąpi zespół Acoustic Acrobats.

W 2010 roku w Wadowicach, w roku stulecia ZHP, miał już miejsce wyjątkowy Zlot Chorągwi Krakowskiej, w czasie którego odsłonięty został pomnik w Parku Miejskim. Organizatorzy Zlotu Zuchów mają nadzieję, że sukces tamtej imprezy zostanie powtórzony, a wszyscy uczestnicy wyjadą z papieskiego miasta z szerokimi uśmiechami i bagażem wspomnień.


pwd. Marzena Bieniecka
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... nie dla ZHP komentuje +0
Naleciałość PRL ! Nic dobrego z tego nie ma

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
19 - 06 - 2014
... kałakolczik komentuje +1
Ten Rynek w Wadowicach to może być wkrótce albo trochę później tak sławny jak na przykład Plac Czerwony w Moskwie - co nie, hę ? Żeby tylko nie przedobrzyć - Mój Boże, Mój Boże.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 06 - 2014
... Chętny komentuje +1
A czy Harcerski Klub Łączności z Wadowic będzie można gdzieś spotkać w tym dniu?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
17 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był