2cad745f88293d973d1d18534f0245e3.html Dziesiątki kilometrów na rowerze z uśmiechem na twarzy

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Dziesiątki kilometrów na rowerze z uśmiechem na twarzy

Email Drukuj
Hufiec Ziemi Wadowickiej organizując rajd rowerowy harcerzy nie spodziewał się aż tak dużego zainteresowania. Liczna grupa dzieci i młodzieży przejechała prawie 40-kilometrową trasę z uśmiechem na buziach. Znowu będzie co wspominać.


Highslide JSW niedzielę ( 22.09) punktualnie o godzinie 9:00, pod siedzibą Hufca Ziemi Wadowickiej wstawiło się trzydziestu trzech harcerzy z Wadowic, Mucharza, Stanisławia Dolnego, Kalwarii Zebrzydowskiej i Frydrychowic wyposażonych w sprzęt rowerowy.
Godzina 6:30 – niebo szczelnie pokryte chmurami. Niepewność, chwila zawahania i decyzja: Jedziemy! Mniej więcej tak wyglądał początek 9 Hufcowego Rajdu Rowerowego- mówi phm. Monika Glanowska.
Jako, że uczestników rajdu było całkiem sporo trzeba było ich podzielić na dwie grupy. Trasę, którą trzeba było pokonać liczyła około 40 kilometrów i wiodła przez Wadowice, Zawadkę, Gorzeń Górny, Chobot, Koziniec, Mucharz, Zagórze, Łękawica, Klecza Górna, Wadowic.
Jadąc raz z górki, raz pod górkę można było się nieźle zmęczyć, ale satysfakcja gwarantowana. Dodatkowo radość z udziału w Rajdzie potęgowała poprawa pogody, gdyż już około godziny 10:00, prawdopodobnie specjalnie dla nas, zaświeciło słońce. Oczywiście nie zabrakło nam też czasu na dłuższy odpoczynek, który zorganizowany był niedaleko kościoła w Mucharzu- mówią harcerze z Wadowic.
Tam poza zjedzeniem kiełbasek i piciem ciepłej herbaty uczestnicy mieli szanse wygrać wspaniałe nagrody przydatne każdemu rowerzyście.

Jak podkreślają organizatorzy z każdym rokiem hufcowe rajdy rowerowe cieszą się wśród młodych członków ZHP coraz większą popularnością. Jest to świetny dowód na to, że jeszcze sporo dzieci i młodzieży lubi aktywny wypoczynek. Rajd Rowerowy był imprezą współfinansowaną przez Urząd Miejski w Wadowicach.

Monika Glanowska, (kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... matto komentuje +1
no proszę proszę, same znajome twarze :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 09 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był