e482c5e66c7ca8b9a40cd32b29492124.html Na wakacje w mieście biblioteka

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Na wakacje w mieście biblioteka

Email Drukuj
Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Wystarczy skorzystać z oferty Wadowickiego Centrum Kultury , czy chociażby biblioteki publicznej, w której najmłodsi poznają m.in. życie jaskiniowców i historie średniowiecznych zamków.


Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na wakacyjne zajęcia dla dzieci, które tym razem przebiegną pod hasłem „Z książką przez wieki”. Najmłodsi nie tylko dowiedzą się jak zmieniała się książka na przestrzeni wieków, ale także udadzą się w literacką podróż tysiące lat wstecz. Poznają życie jaskiniowców, odwiedzą średniowieczne zamki, dowiedzą się o wynalazkach, które zmieniły oblicze świata.

Przed uczestnikami zajęć zostaną też odkryte trudne karty historii naszego kraju, a mianowicie okres wojny, zaborów i lata PRL-u. Jednak wszystko to zostanie przekazane najmłodszym w ciekawej i przyjaznej dla nich formie.

W trakcie bibliotecznych spotkań dzieci będą uczestniczyć w zajęciach literackich, plastycznych i ruchowych. Będą rozwiązywać zagadki i rebusy, mierzyć się z krzyżówkami i przede wszystkim dobrze się bawić, a wszystko to po to, by wykształcić u najmłodszych nawyk czytania i obcowania z książką.

Dzięki zajęciom dzieci będą miały także okazję poznać różne fakty i ciekawostki historyczne, bliżej przyjrzeć się życiu w zamierzchłych czasach i poznać losy naszego kraju. Wakacyjne zajęcia dostarczą uczestnikom dużo pozytywnych wrażeń, jak i przydatnej wiedzy.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6-12 lat i będą odbywać się w każdy poniedziałek o godz. 11:00.

Highslide JS
Jola Pasternak
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (3)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... oliwka komentuje +1
ja też czytam. Moje dzieci kochają komputer ale to nie przeszkadza im w wyczekiwaniu na wieczorną czytankę do poduchy! Codziennie czytanie być musi!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
07 - 07 - 2014
... apropos komentuje +7
Na przykład ja czytam.To najlepsza rozrywka na świecie!Trzeba zachęcać do tego najmłodszych,żeby wyrośli na ludzi myślących i nie dali się nikomu zmanipulować.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 06 - 2014
... eti komentuje +1
dajcie spokoj kto dzis w erze internetu i tv czyta jeszcze ksiazki.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był