664ec6e540872852f2f0a3991c2490e6.html Napisz pamiętnik kulturalny i wygraj bilety na wszystkie imprezy w WCK

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Napisz pamiętnik kulturalny i wygraj bilety na wszystkie imprezy w WCK

Email Drukuj
Wadowickie Centrum Kultury pragnie lepiej poznać kulturalne potrzeby mieszkańców. W ramach projektu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne” ogłasza konkurs na ... pamiętnik Kulturalny. Do wygrania roczny karnet na wydarzenia  organizowane przez centrum.


W ramach projektu „Dom Kultury +” organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury Wadowickie Centrum Kultury dąży do tego, aby jak najlepiej dowiedzieć się czego potrzebują mieszkańcy naszej gminy – po to, aby działać lepiej i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wobec kultury.

WCK organizuje już „Otwarte Czwartki”, gdzie w każdy czwartek czerwca od godziny 17:00 do 20:00 przy herbacie i kawie zaprasza wszystkich do rozmowy o kulturze w Restauracji Ogrodowa.
Na pierwszym spotkaniu udało nam się zyskać wiele interesujących spostrzeżeń, opinii i kulturalnych marzeń mieszkańców. Teraz organizujemy także konkurs na „Pamiętnik Kulturalny”, czyli coś wyjątkowego – to bowiem pamiętnik służący do opisywania swojego życia w kulturze, swoich marzeń z nią związanych oraz podzielenia się radosną twórczością ­ – mówią pracownicy WCK.
Pamiętnik przeznaczony do relacjonowania wydarzeń, w których uczestniczono lub będzie się uczestniczyć. Wszystkie wypełnione i złożone w sekretariacie WCK pamiętniki wezmą potem udział w konkursie, którego nagrodą będzie roczny karnet na wszelkie wydarzenia kulturalne organizowane przez WCK (z wyłączeniem kina).

Oceniania będzie „wydajność” wypełnienia pamiętnika, kreatywność oraz szczerość wypowiedzi. Specjalny szablon pamiętnika do wypełnienia można już odebrać w sekretariacie WCK oraz w restauracji „Ogrodowa”.

Termin składania wypełnionych "Pamiętników..." mija 7 lipca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi natomiast 15 lipca.
(wck)
Aktualizacja (23.06)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (2)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... wadowiczanin jeden komentuje +4
WCK jest dobrą Instytucją.

Natomiast w Andrychowie podłożono świnię Panu Burmistrzowi Tomkowi i wstyd na całą Polskę z gry planszowej w której sami sobie "robią kupę" w swoją ziemię andrychowską.

Nie wiem kto to przygotował - ale kultura u twórcy gry jak u świnki kopytka. Nie chcemy takich "twórców"

I jeszcze za kasę podatnika ...... i jeszcze dzieci w to wciągają.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
14 - 06 - 2013
... * kałakolczik * komentuje +8
Kuriozalna i arcyniecodzienna nagroda. Przez rok ja miałbym łazić do domu kultury ? - chyba coś ktoś mnie niewłaściwie ocenił . Ja pisać pamiętnik, wygrać konkurs i jeszcze za karę przez rok na imprezy chodzić. Przeciez tam nie dadzą mi jeść ani spać i nawet żadnej gratyfikacji. Za frico na imprezy chodzić ? - ludzie !!! - opamiętajcie się i nie usiłujcie mnie rozsmieszać. Jest żywa forsa ? - to wtedy mogę pisać. Za imprezy ? niet.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
13 - 06 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był