Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Teatralna Zgraja budzi się do życia

Email Drukuj
Przygotowania do kolejnej - 41. edycji wadowickiego festiwalu Zgraja już trwają. Jeszcze tylko kilka dni można wysyłać zgłoszenia do udziału w spektaklach konkursowych. W tym roku wadowicki festiwal wspiera Teatr Ludowy z Krakowa oraz Katedra Teatru i Dramatu UJ.Wyjątkowy w swojej formie festiwal teatralny w Wadowicach „Zgraja” powoli budzi się do życia. Jeszcze tylko do 25 kwietnia grupy z całej Polski mogą wysyłać swoje zgłoszenia do konkursu, który w tym roku zaplanowano na weekend od 23 do 25maja.

Twórcy festiwalu w Wadowickim Centrum Kultury zachęcają do podjęcia wyzwania. Zgraja to spotkanie pasjonatów - teoretyków i praktyków, zawodowców i amatorów. Każdy, bez wyjątku, może wiele się nauczyć, ale też sam wiele się dowiedzieć.

Sam festiwal to czas ważnych, ciekawych doświadczeń, pozytywnych konfrontacji, konstruktywnych ocen, wzruszeń, zabawy i przede wszystkim ożywiania teatru. To też miejsce zawierania nowych przyjaźni i pielęgnowania starych relacji.

W tym roku gościem specjalnym festiwalu będzie m.in.: Teatr Groteska ze spektaklem pt. "Kandyd czyli Optymizm". W tym roku wspiera wiosnę teatralną w Wadowickim Centrum Kultury wspiera Katedra Teatru i Dramatu Uniwersytetu Jagiellońskiego, co pozwoli na podniesienie rangi festiwalu.

(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... MAGICALPERSON komentuje +2
"Zgraja" to jedno z najwspanialszych wydarzeń w ciągu całego roku w Wadowicach. Znakomite spektakle, miła atmosfera i ten "duch" teatru utrzymujący się przez 3 dni w WCK (a w pamięci znacznie dłużej). POLECAM każdemu!!! :)

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
22 - 04 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był