Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

KOKON - nowa szansa dla talentów

Email Drukuj
Od wielu lat Wadowickie Centrum Kultury organizuje w sezonie wiosennym przegląd zespołów artystycznych. Trzydniowa impreza to doskonałe miejsce, by przed szerszą publicznością młodzież mogła zaprezentować się od najlepszej strony. Tym razem impreza się zmienia.


Highslide JSOd 19 do 21 marca Wadowickie Centrum Kultury organizuje KOKON, czyli tak zwaną artystyczną "wylęgarnię".

Idea KOKONU nie jest nowa. Przez ostatnie 14 lat organizowany był Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych, podczas którego rywalizowały zespoły taneczne, wokalne, instrumentalne i teatralne z całego powiatu wadowickiego.

15. edycja stała się okazją do odświeżenia dotychczasowej formuły i nadania jej nowej nazwy, tak właśnie narodził się „KOKON”, wydarzenie, którego myślą przewodnią jest nie tylko wytypowanie najlepszych formacji, ale przede wszystkim aktywizacja artystycznej działalności i wymiana doświadczeń w obrębie ruchu amatorskiego.

Stawka rywalizacji jest wysoka. Teatry dziecięce konkurować będą o kwalifikację do XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” w Nowym Sączu, natomiast zespoły wokalne, muzyczne i taneczne mają szansę zdobyć kwalifikację do XXVII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2014”.

Jest jeszcze czas, aby zgłosić swój zespół do udziału w konkursie. Termin zgłoszeń upływa 11 marca. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej WCK oraz bezpośrednio w sekretariacie Centrum.

Joanna Ścieszka, (kp)
(Aktualizacja (10.03)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (4)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... demik komentuje +0
ale badziew, jaka nuda!!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 02 - 2014
... monte komentuje +1
KOKON to przypomina mi nazwe druzyny z pilkarskiego pokera tylko ze zamiast Widzew nazwali ich Kokon ŁÓDŻ.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
28 - 02 - 2014
... kałakolczik komentuje +0
" Artysta " - Prawdziwy artysta cieszy się sławą dopiero po śmierci. / Nikołaj W. Gogol, 1809- 1852; dramatopisarz rosyjski / " Hej ramię do ramienia! spólnymi łańcuchy Opaszmy ziemskie kolisko! Zestrzelmy myśli w jedno ognisko I w jedno ognisko duchy !... Dalej, bryło , z posad świata ! Nowymi cię pchniemy tory, Aż opleśniałej zbywszy się kory, Zielone przypomnisz lat. / A. Mickiewicz - Oda do młodości /

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 02 - 2014
... bezimienna komentuje +4
bardziej archiwalnego zdjęcia nie mogliście dodać?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
27 - 02 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był