8438e79b262e76b36eb0c0735ba0e450.html Bóg, kasa i media. Z Hołownią na temat

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Bóg, kasa i media. Z Hołownią na temat

Email Drukuj
Jak będzie w niebie? Jezus jako marketingowiec, pożytki płynące z noszenia habitu, Bóg, kasa i rock'n'roll. Jak brzmi prawda na temat telewizji? O tematyce religijno medialnej będzie można porozmawiać z Szymonem Hołownią, który przyjedzie do Andrychowa.


W poniedziałek (17.02) do Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie przyjedzie Szymon Hołownia, który szerszej publiczności telewizyjnej jest znany jako towarzysz Marcina Prokopa w programie TVN pt. Mam talent. To jednak nie wszystko.

Hołownia to także dziennikarz i publicysta, którego specjalnością są , ogólnie mówiąc, sprawy religijne. To także absolwent warszawskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Od roku 1997 współpracował m. in. z "Gazetą Wyborczą", "Newsweek Polska", „Rzeczpospolitą”, „Machiną”, "Wprost", "Tygodnikiem Powszechnym”, Telewizją Polską oraz Telewizją TVN. W latach 2007-2012 dyrektor programowy stacji telewizyjnej Religia.tv. W grudniu 2012 Szymon Hołownia uruchomił portal internetowy www.stacja7.pl.

Dziennikarz jest także autorem wielu książek, w których stara się poruszać bardzo trudne tematy religijne, ale w lekkiej odsłonie. Zadaje więc pytania :Co zrobić, gdy zobaczysz światełko w tunelu? Dlaczego warto uzbierać sobie czyśćcowych odpustów na zapas? Czy niebo będzie jak wieczny orgazm, a w piekle będzie ciekawsze towarzystwo?

Wspólnie z Marcinem Prokopem próbuje także odpowiadać na pytania : Jak zostać gwiazdą salonów oraz ekspertem od wszystkiego? Czy artyści mogą podpalić albo zbawić świat? Jak brzmi cała prawda na temat telewizji? Różaniec czy smartfon? Jak skutecznie modlić się o cud?

Szymon Hołownia bez trudu odnajduje się także w bardzo poruszających tematach śmierci opierając swoje historie na autentycznych przeżyciach. Tak jak w publikacji pt. Ludzie na walizkach. Nowe historie .To w niej bowiem rozmawia z ludźmi w sytuacjach granicznych - doświadczonymi przez chorobę, śmierć kogoś bliskiego lub inne trudne przejścia.

W Andrychowie poruszy te wszystkie tematy kładąc szczególny nacisk na publikacjach medialnych. Wstęp na spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18.00 jest wolny.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (5)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... olle komentuje +2
Nie lubie takich udawanych katoli

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 02 - 2014
... iritt komentuje +1
nastepny burak typu lis włączcie sobie na youtube jego dyskusje z cejrowskim

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
30 - 01 - 2014
... terapeuta komentuje +17
W niebie będę szefem wszystkich szefów i będę ciął koszty wszystkich kosztów.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 01 - 2014
... m komentuje +1
kanarek twety niech patrzy siebie a potem umoralnia innych

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 01 - 2014
... obiektywista komentuje +0
Kiedyś go lubiłem, ale gość kroczy teraz po dziwnych ścieżkach

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
29 - 01 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był