084f063c2cc292d618abffd9bf06b308.html Ależ oni mają głosy! Uczniowie Yamahy dali popis swoich możliwości

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Ależ oni mają głosy! Uczniowie Yamahy dali popis swoich możliwości

Email Drukuj
Jak co roku Szkoła Muzyczna Yamaha zorganizowała koncert na zakończenie roku szkolnego. Zespoły, wokaliści oraz nauczyciele szkoły dali popis swoich możliwości podczas występu w restauracji Ogrodowa. To był prawdziwie muzyczny wieczór.Szkoła Muzyczna Yamaha zakończyła kolejny rok szkolny. I tym razem chce się pochwaliła przed wadowicką publicznością tym, czego przez cały okres sezonu 2013/14 nauczyli się wychowankowie szkoły. W czwartek (25.06) zorganizowany został wyjątkowy koncert, który odbył się w restauracji Ogrodowa w Wadowicach.

Podczas muzycznego wieczoru w restauracji wystąpili wokaliści, instrumentaliści, uczniowskie zespoły muzyczne.

Na scenie w gronie uczniów wokalistów prezentowali się: Iza Kasprzyk, Wojtek Gwiżdż, Olga Kalińska, Natalia Opyrchał, Dominika Talar, Karolina Kozińska. Towarzyszyli im przy akompaniamencie nayczyciele: Rafał Żur - wokal, Krzysztof Odrobina - piano, Szymon Musiał - gitara, Daniel Nicieja - bas, Wojciech Odrobina - saksofon, Kaziu Waliczek - saksofon, Michał Dziewiński - perkusja.

Organizatorzy zaprosili na występ wszystkich uczniów, rodziny, kolegów oraz osoby chcące posłuchać młodych zdolnych muzyków i jednocześnie spędzić mile czas. Wieczór upłynął we wspaniałej, muzycznej atmosferze. Koncertowi przysłuchiwał się między innymi wokalista grupy Duży Ptak - Robert Załuski.
Ależ niektórzy mają głosy! Prawdziwie talenty, świetne muzyczne przygotowanie - chwalił młodych ludzi Robert.
System Yamaha Szkoły Muzyczne jest jednym z największych systemów edukacji muzycznej na świecie, skupiającym rocznie ok. 700 tys. uczniów. W Polsce działa obecnie ponad 100 takich placówek.

Szkoła Yamaha w Wadowicach powstała kilka lat temu, założył ją muzyk i nauczyciel Krzysztof Odrobina. Uczniowie przygotowywani są do udziału w koncertach, festiwalach, konkursach oraz imprezach kulturalnych gdzie zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia. Szkoła organizuje również warsztaty muzyczne (m.in. warsztaty gitarowe, które prowadził Marek Raduli), a także współorganizuje takie imprezy jak Koncert Noworoczny w Wadowicach, Młyn Jazz Festiwal Wadowice i wiele innych.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS

}} Więcej o szkole na www.yamahawadowice.pl

(wp)
Aktualizacja (27.06)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... w srodku kobieta komentuje +2
hejka co to na zdj za kobieta??? piekna jest jesli czytasz to , to odezwij sie na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. :)))))))

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
25 - 06 - 2014
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był