12ab59aa2745f7263edeefba1f709923.html OFF Plus Camera również w Wadowicach

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

OFF Plus Camera również w Wadowicach

Email Drukuj
W rozpoczynającym się Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego OFF Plus Camera w Krakowie wadowickie Centrum będzie miało również swój udział. Wadowicach będzie można śledzić wydarzenia na festiwalu za pośrednictwem transmisji, a także oglądać filmy.W dniach od 2 do 11 maja 2014 roku w Krakowie będzie się odbywał 7. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Plus Camera". W ramach festiwalu - w 13 kinach Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych w tym w wadowickim kinie Centrum realizowany będzie projekt pn. "Off Plus Camera w Twoim mieście".

W ramach projektu "Off Plus Camera w Twoim mieście" będzie można obejrzeć w Wadowicach 8 najciekawszych filmów wybranych z czterech sekcji festiwalu: Odkrycia, Nadrabianie zaległości, Raport mniejszości i Dorastając na opak.
Szczegółowy harmonogram projekcji i transmisji prezentujemy poniżej:

HARMONOGRAM FESTIWALU OFF CAMERA W TWOIM MIEŚCIE
2 - 11 maja 2014
bilety: filmy - 5 zł. transmisje - wstęp wolny!

BAD HAIR
2 maja, godz. 22:00
prod. Wenezuela/Peru/Niemcy, scen. i reż. Mariana Rondón, wyk. Samuel Lange Zambrano, Samantha Castillo, Beto Benites, Nelly Ramos, czas 93 min. od 15 l.
Nagrody: MFF w San Sebastián - Złota Muszla, Nagroda Publiczności, FF w Salonikach - Nagroda FIPRESCI, Brązowy Aleksander, FF w Hawanie - Najlepszy Film

O KROK OD SŁAWY
4 maja, godz. 22:00
prod. USA, reż. Morgan Neville, wyk. Darlene Love, Merry Clayton, Lisa Fischer, Judith, czas 91 min., od 15 l.
Nagrody: Oscar - Najlepszy Pełnometrażowy Film Dokumentalny, Independent Spirit Awards - Najlepszy Dokument, IDFA - Nagroda Publiczności dla Dokumentu Muzycznego, MFF w San Francisco - Nagroda Publiczności

BLOOD BROTHER
5 maja, godz. 22:00
prod. USA, rez. Steve Hoover, scen. Phinehas Hodges, Steve Hoover, Tyson VanSkiver, wyk. Steve Hoover, Rocky Braat, czas: 92 min., od 15 l.
Nagrody: Sundance Film Festival - Główna Nagroda Jury, Nagroda Publiczności, MFF w Mediolanie - Najlepszy Dokument, FF w Atlancie - Nagroda Publiczności

THE WE AND THE I
6 maja, godz. 22:00
prod. Wielka Brytania, USA, Francja, reż. Michel Gondry, scen. Michel Gondry, Jeffrey Grimshaw, Paul Proch, wyk. Michael Brodie, Teresa Lynn, Raymond Delgado, Jonathan Ortiz , czas 103 min, od 15 l.

TOM
8 maja, godz. 22:00
prod. Kanada, Francja, reż. Xavier Dolan, scen. Xavier Dolan, wyk. Xavier Dolan, Pierre-Yves Cardinal, Lise Roy, Evelyne Brochu, czas: 105 min., od 15 l.
Nagrody: MFF w Wenecji - Nagroda FIPRESCI

Camera-on - transmisja
SPOTKANIE Z ANDRZEJEM WAJDĄ
9 maja, godz. 15:00
szczegóły na www.offpluscamera.com
wstęp wolny

Camera-on - retransmisja
KRYTYKA FILMOWA W DOBIE NOWYCH TECHNOLOGII
9 maja, godz. 16:00
szczegóły na www.offpluscamera.com
wstęp wolny

Camera-on - transmisja
SPOTKANIE Z JERZYM STUHREM
9 maja, godz. 17:30
szczegóły na www.offpluscamera.com
wstęp wolny

CASA GRANDE
9 maja, godz. 19:00
prod. Brazylia, reż. Fellipe Barbosa, scen. Fellipe Barbosa, Karen Sztajnberg, wyk. Thales Cavalcanti, Marcello Novaes, Suzana Pires, Alice Melo, czas 107 min., od 15 l.

WAR STORY
11 maja, godz. 18:00
prod. USA, reż. Mark Jackson, scen. Kristin Gore, Mark Jackson, wyk. Catherine Keener, Hafsia Herzi, Ben Kingsley, Vincenzo Amato, czas: 88 min. od 15 l.

10.000 KM
11 maja, godz. 20:00
prod. Hiszpania, reż. Carlos Marques-Marcet, scen. Carlos Marques-Marcet, Clara Roquet, wyk. Natalia Tena, David Verdaguer, czas: 99 min. od 15 l.
Nagrody: SXSW Film Festival - Nagroda Specjalna dla Aktorskiego Duetu

(wck)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był