b6463aab3e88cdce1c43656aa0915c8a.html Przegląd filmów górskich. Broad Peak, ścianka wspinaczkowa i konkursy

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Przegląd filmów górskich. Broad Peak, ścianka wspinaczkowa i konkursy

Email Drukuj
Przegląd Filmów Górskich organizowany przez centrum kultury będzie tym razem okraszony kilkoma niespodziankami. Osoby biorące udział w Przeglądzie będą mogły porozmawiać z Arturem Małkiem, zdobywcą Broad Peak, a nawet skorzystać ze ścianki wspinaczkowej.


Już po raz piąty w niedzielę (16.03) Kinie Centrum w Wadowicach odbędzie się Przegląd Filmów Górskich. Od godziny 19.00 prezentowane będą wyjątkowe, nagradzane i wyróżnione polskie oraz zagraniczne filmy.

Podczas kilkugodzinnego maratonu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zadowoleni będą zarówno zwolennicy wspinaczki górskiej, jak i kajakarstwa czy narciarstwa, a nawet osoby zainteresowane historią legendarnej kolejki na Kasprowy Wierch.

Gwoździem programu będzie niewątpliwie spotkanie z pierwszym zimowym zdobywcą Broad Peak – Arturem Małkiem, który m.in. w ramach programu Polski Himalaizm Zimowy ,pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego, wraz z Adamem Bieleckim, Maćkiem Berbeką oraz Tomaszem Kowalskim dokonali pierwszego zimowego wejścia na Broad Peak.

Całości dopełni wystawa zdjęć Renaty Małek oraz mniej i bardziej znanych fotografów z Wadowic i okolicy.

Lecz przegląd to nie tylko filmy i spotkania. W niedzielne przedpołudnie w godzinach od 11 do 14 wszyscy chętni będą mogli spróbować swych sił na ścianie wspinaczkowej Boulder.com.pl (obok basenu), na którą wstęp będzie bezpłatny. Bouldering to wspinaczka rodem z czasów dzieciństwa.
Wystarczy kawałek skałki, niepotrzebne są żadne szkolenia, nie potrzeba lin, karabinków i tym podobnych. Zgrana paczka, ciasne buty i miękka mata – to wszystko- informują organizatorzy tej niespodzianki.
Ponadto podczas Przeglądu przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami od sponsorów. Cena biletu na Przegląd Filmów Górskich to 12 zł.

Joanna Ścieszka, (kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był