1eea84cb0f2a64c80fc1d9a5da691c7e.html Śmierć Kliniczna Jacka Jarosza w gronie najlepszych obrazów

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Śmierć Kliniczna Jacka Jarosza w gronie najlepszych obrazów

Email Drukuj
Jacek Jarosz, wadowicki artysta współpracujący z galerią sztuki R7 w Andrychowie został wyróżniony na prestiżowym 20. Konkursie Malarstwa Nieprofesjonalnego w Bielsku Białej. Jury doceniło prace artysty – Śmierć Kliniczna II.W Domu Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej miało miejsce rozdanie nagród i wyróżnień w 20. Konkursie Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka.

Wyróżnienie powędrowało również do Jacka Jarosza - wadowickiego artysty, współpracującego z galerią sztuki R7 w Andrychowie,  za obraz " Śmierć kliniczna II" ufundowane przez Centrum Handlowo – Rozrywkowe GEMINI PARK w Bielsku-Białej.

Na tegoroczną 20-tą Jubileuszową edycję Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka 146 autorów zgłosiło 365 prac. Jury zwróciło uwagę na wyrównany poziom i wielość stylistyk w nadesłanych pracach.

Doceniono różnorodność konwencji – od malarstwa bliskiego sztuce naiwnej , poprzez typowe studia kolorystyczne, po autorskie i bardzo zaawansowane warsztatowo rozwiązania malarskie.

Wyróżnione i nagrodzone prace w ramach prezentowanych nurtów odznaczają się świeżością ujęcia , którą doceniono w werdykcie jury.

(wp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był