3c5c9fdaababc344608b3e13eb1e088f.html Wadowice – wyjątkowy zbiór codziennych zdjęć w jednym albumie

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Wadowice – wyjątkowy zbiór codziennych zdjęć w jednym albumie

Email Drukuj
Przed świętami do księgarni trafił album fotograficzny - Wadowice. To wyjątkowa publikacja przygotowana dla czytelników przez zespół wydawniczy Grafikon. Album to opowieść o codziennych Wadowicach.Niewątpliwie warto mieć coś takiego na półce i niewątpliwie jest to też dobry prezent pod choinkę. Przed świętami do księgarni trafiła najnowsza publikacja wydawnictwa Grafikon.

To album fotograficzny pt. „Wadowice”. Na 176 kratach znajdziemy zdjęcia naszego miasta i okolic wykonane w ostatnich miesiącach przez 14 rodzimych fotografów, są też zdjęcia pochodzące ze zbiorów Dinolandii oraz Parku Miniatur, a także ze zbiorów wydawnictwa Grafikon.

W albumie znajdziemy zdjęcia Dawida Zająca, ks. Piotra Zioło, Tamary Wiecheć, Krzysztofa Sarapaty, Jacka Kubienia, Jacka Krupnika, Piotra Kowalczka, Tomasza Kotasia, Klaudii Kosek, Krzysztofa Kopacza, Roberta Kadeli, Janusza Jędrygasa, Janusza Gawrona i Krzysztofa Cabaka.

Publikacja zawiera fotografie zarówno krajobrazu, jak i przestrzeni architektonicznej miasta, ale także zdjęcia z wydarzeń codziennych imprez i koncertów, które odbywały się w Wadowicach w ostatnich latach.
Zależało nam na pokazaniu miasta takim, jakie ono jest na co dzień. Dokonaliśmy wyboru zdjęć, które naszym zdaniem oddają specyfikę Wadowic i klimat tego miejsca - mówią nam przedstawiciele wydawnictwa Grafikon.
Prace nad albumem trwały kilka miesięcy. Wydawcy chiał, by ukazał się on na rynku w terminie przedświątecznym.
Nie ukrywamy, że chcieliśmy, aby nasza publikacja stanowiła również propozycję upominku, który można podarować komuś między innymi na gwiazdkę - dodaje wydawca.
Album „Wadowice” to jedyna jak do tej pory próba wydawnicza ukazani miasta w nieco innym świetle. Fotografie zostały wydrukowane na wysokiej jakości papierze, wydawnictwo opatrzono twardą okładką.

W publikacji próżno szukać dużych tekstów do czytania. Są jednie krótkie słowo wstępne, charakterystyka Wadowic i historii miasta. Same prezentacje zdjęć zawierają jedynie lakoniczne podpisy. Autorzy przyjęli zasadę, że najlepszą opowieścią o mieście będzie właśnie obraz.

Album można kupić we wszystkich wadowickich księgarniach.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (5)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Franio komentuje +0
kosztuje 61zł.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 12 - 2013
... eldorado komentuje +1
TY bookshop nie mądruj,bo komentarz się pisze rz.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 12 - 2013
... Krys komentuje +0
Czy ktoś wie ile kosztuje ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 12 - 2013
... bookshop komentuje +2
Wydawcy i autorom życzę dużej sprzedaży! Zaznaczm jednak, że komentaż Maciusia oddaje stan polskiego rynku księgarskiego.
Czyli: widziałe(a)m w księgarni, fajne.
O sprzedaży/kupnie nie ma mowy.


Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 12 - 2013
... Maciuś komentuje +6
Fajna publikacja, widziałem w księgarni. Super.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
20 - 12 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był