7808699e0eaed1d1c60c435838512c66.html Ten wieczór kawalerski to doskonała farsa. Konkurs rozstrzygnięty

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Ten wieczór kawalerski to doskonała farsa. Konkurs rozstrzygnięty

Email Drukuj
Wieczór kawalerski to lekka, niepozbawiona delikatnego erotyzmu klasyczna, angielska farsa, która zaczyna się rankiem w dniu ślubu głównego bohatera. W rolach głównych spektaklu występuje m.in. świetna Magdalena Walach. Konkurs na wejściówki jest rozstrzygnięty.


W piątek (8.11) na deskach sceny Wadowickiego Centrum Kultury zawita Teatr Bagatela z Krakowa ze swoim spektaklem pt. Wieczór Kawalerski.

Jak brzmią recenzje Wieczór Kawalerski to iskrząca dowcipnymi dialogami, lekka , niepozbawiona delikatnego erotyzmu klasyczna, angielska farsa, która zaczyna się rankiem w dniu ślubu głównego bohatera. Po mocno zakrapianym wieczorze kawalerskim, przyszły pan młody budzi się obok pięknej, ale zupełnie nieznajomej dziewczyny. Z konieczną pomocą spieszy mu zatem najlepszy przyjaciel i niczego nieświadoma, acz rezolutna pokojówka.

W spektaklu występują Ewelina Starejki, Karolina Chapko/ Justyna Schneider, Magdalena Walach/Anna Rokita, Alina Kamińska/ Ewa Mitoń, Adam Szarek/ Maurycy Popiel, Paweł Okraska/ Marek Kałużyński, Sławomir Sośnierz/ Krzysztof Bochenek.

Dla czytelników serwisu Wadowice24.pl mamy niespodziankę w postaci czterech pojedynczych wejściówek. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto wymyślił nazwę Bagatela dla krakowskiego teatru?

Liczy się kolejność prawidłowych zgłoszeń, które należy przesłać, dołączając swoje imię i nazwisko, na email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu dotyczącego spektaklu Teatru Bagatela pt. Wieczór Kawalerski wystawianego w Wadowickim Centrum Kultury zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

Pierwsze cztery osoby zostaną poinformowane o wygranej drogą emaliową. Prosimy o podanie prawdziwych danych. Bilety imienne będą do odbioru w kasie Wadowickiego Centrum Kultury w dniu spektaklu.

UWAGA!!
Konkurs został rozstrzygnięty. Osoby, które wygrały wejściówkę zostały poinformowane  o tym fakcie drogą emailową. GRATULUJEMY!


Wieczór kawalerski już w piątek (8.11) o godzinie 19.00 w sali teatralnej WCK. Rezerwacje biletów: 33 82 331 56 lub 608 587 192. Cena biletu: 70 zł.

(kp)
Aktualizacja 4.11.
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (5)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... Krs komentuje +2
Świetnie że Bagatela jest w Wadowicach.

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
04 - 11 - 2013
... exodus komentuje +1
czy Pani Walach gra pokojówkę ? : )

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
03 - 11 - 2013
... tubylec komentuje +3
A czy wejściówki już zostały wygrane ?

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 11 - 2013
... saygon_72 komentuje +1
oglądałem to w Krakowie...Polecam...

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
02 - 11 - 2013
... żołna komentuje +4
super. Słyszałam, ze Pani Walach jest rewelacyjna . Zresztą nie tylko w tym spektaklu, Byłam na kilku przedstawieniach z jej udziałem w Bagateli. Polecam gorąco!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
31 - 10 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był