0606035bdffed212e8620121c516f8fc.html Żałoba do niedzieli, kabaretu nie będzie

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Żałoba do niedzieli, kabaretu nie będzie

Email Drukuj
Aż do niedzieli Wadowickie Centrum Kultury odwołało wszelkie imprezy i seanse filmowe w kinie. Marszałek sejmu Bronisław Komorowski przedłużył żałobę narodową. Kabaretu w Wadowicach nie będzie.W najbliższą sobotę w Wadowickim Centrum Kultury miał wystąpić ze swoim programem Kabaret Moralnego Niepokoju. Impreza reklamowana był od dłuższego czasu. 350 osób wykupiło bilety zanim jeszcze doszło katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku.

Śmierć prezydenckiej pary Lecha i Marii Kaczyńskiej, a także 94 pozostałych pasażerów samolotu zmieniła jednak rzeczywistość w Polsce i również w Wadowicach. Już w sobotę (10.04) w Wadowickim Centrum Kultury zdecydowano o odwołaniu wszelkich imprez do piątku (16.04) w związku z ogłoszoną przez marszałka sejmu Bronisława Komorowskiego żałobą narodową. Pojawił się jednak problem z przewidzianym na sobotę spektaklem Kabaretu Moralnego Niepokoju.

“Artyści sami zdecydowali, że w sytuacji, gdy będą uroczystości żałobne w sobotę w Warszawie, a także pogrzeb prezydenckiej pary, nie wystąpią w Wadowicach ze swoim spektaklem” - poinformował nas w środę (14.04) rano Piotr Wyrobiec, dyrektor WCK.

Kabaretu Moralnego Niepokoju będzie można
zobaczyć w centrum w piątek (21.05) o godz. 18.00. Zakupione bilety zachowują ważność. Zwroty biletów od osób, które chcą z nich zrezygnować, przyjmuje sekretariat WCK do 30 kwietnia.

Dodatkowo w środę
(14.04) marszałek sejmu Bronisław Komorowski rozstrzygnął dylemat z żałobą narodową przedłużając ją o kolejne dni czyli sobotę i niedzielę (18 i 19.04) w związku z uroczystościami żałobnymi za ofiary tragedii smoleńskiej i pogrzebem prezydenckiej pary na Wawelu w Krakowie. “Zdecydowaliśmy o odwołaniu wszelkich imprez w centrum kultury, a także seansów filmowych w kinie” - informuje Piotr Wyrobiec.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był