9c376c74ef60738eb39673f5bb6319f9.html Nowy głos wadowickiego hip-hopu

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Nowy głos wadowickiego hip-hopu

Email Drukuj
Wadowicka scena hip-hopu wzbogaciła się o kolejny kawałek. Piosenką "Każdy z nich" Grupa PWP (Pokolenie Własnych Poglądów) promować będzie się na razie w sieci. No to posłuchajmy...Hip hop to zjawisko ogarniające na szeroką skalę młodych ludzi, również w naszym mieście. Grupa Pokolenie Własnych Poglądów zaczęła historię z muzyką w roku 2006 r. " Robimy to dla przyjemności, nie dla pieniędzy. Wszyscy członkowie grupy mają jedną pasję którą jest RAP " - mówią o sobie Don Perinio, Ventus, Whitehead, czyli grupa Pokolenie Własnych Poglądów z Wadowic.

Młodzi ludzie nagrali niedawno piosenkę "Każdy z nich". Zamieścili ją w sieci. Liczą na to, że jej brzmienie wpadnie do ucha rówieśnikom nie tylko z Wadowic. " W życiu trzeba robić to co się chce co się lubi i co sprawia satysfakcję a nie to co muszę. Piszemy teksty nagrywamy wokale i będziemy robić to dalej " - zapowiada Mateusz Kozłowski (Don Perinio).

W zespole w rolę tekściarza wcielił się Kamil Jarosz (Ventus). "Rap pozwolił mi odkryć w sobie to coś, o czym kiedyś nie wiedziałem, czyli pasję, jaką jest pisanie tekstów " - mówi o sobie Kamil Jarosz. Młodzi ludzie nie ukrywają, że Rap jest dla nich czymś więcej niż tylko muzyką i zabawą.

"Staram się jak najlepiej dotrzeć do słuchaczy poprzez pokazanie tego co naprawdę jest w życiu ważne, ponieważ wiem, że większość ludzi wybiera niestety mało wartościowe priorytety życiowe" - mówi zagadkowo Marcin Stopka (Whitehead). Jakie brzmienie ma nowa hip-hopowa odsłona w Wadowicach?

Posłuchajcie >>>
Każdy z nich

(ballac), (jp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był