d9c532fcddad7349a487adce380ed0d3.html Wielu walczy o Talenty

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Wielu walczy o Talenty

Email Drukuj
W Wadowickim Centrum Kultury rozpoczął się Festiwal Artystyczny "talenty". W tym roku o statuetki "Talent 2008" walczy rekordowa liczba uczestników - 228 osób. Finałowa gala w niedzielę.W wyniku eliminacji prowadzonych przez gminne ośrodki kultury i kwalifikacji w szkołach ponadgimnazjalnych całego powiatu, w Wadowicach na tegorocznym VIII Festiwalu Artystycznym „Talenty 2008” spotyka się 228 najzdolniejszych wokalistów, tancerzy, instrumentalistów, plastyków, aktorów, fotografików i literatów wśród dzieci i młodzieży.

" To rekordowa liczba uczestników odkąd istnieje nasz festiwal "- mówi Piotr Wyrobiec, dyrektor Wadowickiego Centrum Kultury. Organizatorzy powołują sześć oddzielnych składów jurorskich, w których są specjaliści z poszczególnych dziedzin sztuki.

Na podstawie przedłożonych prac i występów (18, 19 listopada) w Wadowickim Centrum Kultury, nominują kilkadziesiąt osób do nagrody „Talent 2008”. Finaliści będą typowani w czterech kategoriach wiekowych od najmłodszych do uczniów szkół średnich. Kto spośród tych najlepszych otrzyma statuetkę „Talent” dowiemy się na koncercie galowym, w niedzielę 23 listopada (godz. 16). Galę finałową poprowadzi pochodząca z Wadowic aktorka Marta Bizoń.

Festiwal Talenty to autorski pomysł Wadowickiego Centrum Kultury. Powstał, by promować uzdolnią młodzież i stwarzać jej możliwość rozwijania swoich zainteresowań artystyczny w oparciu o profesjonalne warsztaty, kursy i zajęcia. Zwycięzcom Wadowickie Centrum Kultury zapewnia później indywidualne, darmowe kształcenie w wybranym kierunku artystycznym.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był