7625196e712ed70bdd428d5631d493e1.html Talenty, gwiazdy muzyki. Czas zacząć Piostur Gorol Song

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

Talenty, gwiazdy muzyki. Czas zacząć Piostur Gorol Song

Email Drukuj
35. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej Piostur Gorol Song już od piątku (22.11). W tym roku, na tym prestiżowym festiwalu, oprócz wielu wspaniałych wykonawców, gościem specjalnym będzie duet Anita Lipnicka i John Porter.


W Andrychowie od piątku do niedzieli (22-24.11) odbywać się będzie 35. odsłona Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej Piostur Gorol Song. Jest to impreza kwalifikująca do udziału w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Corocznie w konkursie bierze udział około 30. solistów i zespołów z całego kraju. W tym roku na deskach Domu Kultury w Andrychowie swój talent pokażą m.in. Dagmara Czechura, laureatka I nagrody Piosturu z 2012 roku, Mela Koteluk, Daniej Gałązka z zespołem, a także Paulina Bisztyga, zespół LemOn, który powstał tuż po zakwalifikowaniu się do programu talent show Must Be the Music na precastingu we Wrocławiu. Wśród gwiazd nie zabraknie też duetu Anita Lipnicka i John Porter.

Uczestnicy przeszli już kwalifikacje. W konkursie można prezentować utwory mieszczące się w nurcie piosenki turystycznej i poetyckiej, bardzo mile widziane są piosenki autorskie. Uczestnicy prezentują dwa utwory (trzeci na życzenie jurorów) z akompaniamentem własnym lub zespołu.

Więcej informacji: TUTAJ!

Program XXXV Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej PIOSTUR GOROL SONG (22-24 listopada 2012  Miejski Dom Kultury w Andrychowie):

22 listopada (piątek)
godz. 17.00 przesłuchania konkursowe (część I)
gościnnie: DAGMARA CZECHURA - I nagroda PIOSTURU 2012
MELA KOTELUK DUET

23 listopada (sobota)
godz. 12.00
przesłuchania konkursowe (część II)
godz. 18.00
koncert laureatów gościnnie: DANIEL GAŁĄZKA Z ZESPOŁEM, ANITA LIPNICKA & JOHN PORTER

24 listopada (niedziela) godz.18.00
PAULINA BISZTYGA LemON

Ceny biletów: po 40 zł na każdy z festiwalowych dni; 100 zł - karnet na 3 dni. Bilety i karnety do nabycia w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, ul. Starowiejska 22b, tel. 33 8753945 i w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel. 33 8753105 . Przedsprzedaż biletów przez wpłatę na konto CKiW, 34-120 Andrychów, ul. Starowiejska 22b, Konto: ABS Bank Spółdzielczy nr 11 8110 0000 2001 0012 3350 0001 – odbiór biletów w MDK przed koncertem.

(kp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (1)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
... demik komentuje +0
ma być jeszcze milano i boys!!

Zgłoś nadużycie
Zgadzam się
21 - 11 - 2013
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był