80e355e81b365f2ed5aa51f062b4ab89.html W Galerii postawili na jazz

Uwaga! To jest wersja archiwalna serwisu!

Aktualne wiadomości znajdziesz tutaj: www.wadowice24.pl

wadowice 24.pl

Rozmiar tekstu
  • Powiększ czcionkę
  • Przywróć standardową
  • Pomniejsz czcionkę

W Galerii postawili na jazz

Email Drukuj
Właściciele Galerii Cafe są gotowi organizować koncerty dla mieszkańców. Piwnice przy ulicy Kościelnej wiele lat temu często były miejscem udanych spotkań muzycznych. Teraz do mody wraca jazz.Bright Side Quartet - tak nazywa się zespół, który na początku tego roku założyli Szymon Mika (gitara), Bartłomiej Prucnal (saksofon), Mateusz Górkiewicz (perkusja) i Michał Sarapata (gitara bassowa).

Grają głównie w krakowskich klubach, ale jako, że związani są z Wadowicami przez choćby miejsce urodzenia, czy znajomych, chętnie wystąpią również w tym mieście. W piątek (12.12) zagrali koncert w Galeria Cafe. Jak sami opowiadają, ich muzyka do fussion jazz i funky. Muzykę dla zespołu pisze Michał Sarapata.

"Gramy własne kawałki, ale również aranżacje standardów jazzowych" - opowiadają członkowie zespołu. Ich grupa zamierza nagrać w najbliższym czasie kilka utworów i opublikować w internecie. Do pierwszej płyty im jeszcze daleko. "Czekamy na sponsora" - żartuje Szymon Mika. Zespół na swoich koncertach nie przynudza i nie ucieka się do chwytów estradowych pod publiczkę. Dzięki temu doczekał się już pierwszych fanów, którzy koncerty w klubach ni traktują jako dodatku do kotleta, czy kufla piwa.

"Od chłopaków tchnie nieśmiałym profesjonalizmem i potencjałem atomowym" - chwali ich Olga, jedna z fanek. "Na koncertach staramy się też trochę improwizować. Bawi nas granie i nie wpadamy w rutynę, Dlatego każdy koncert jest trochę inny " - dodaje Michał Sarapata.

(mp)
NAPISZ DO NAS: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)add
Redakcja serwisu Wadowice24.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Artykuł archiwalny. Komentarze zostały zablokowane

busy
 

}} Sonda na czasie

Lato w Wadowicach...
 

}} Polecamy oferty

 

Depilacja laserowa w Magia Spa – NOWY SEZON

Depilacja laserowa to absolutny hit ostatnich lat w dziedzinie kosmetyki. Spektakularne efekty jakie można osiągnąć przyciągają do sal...

 

Ostatnie dni wyprzedaży obuwia w Sklepie Fabrycznym Domeno

Zapraszamy na wyprzedaż kolekcji wiosna- lato 2014. Ostatnie dni wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Domeno w Kalwarii Zebrzydowskiej. W o...

 

Laserowe zamykanie naczynek: Hit czy kit?

Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka a także nieustannie występujące rumieńce to problem wielu osób. Zwalczając go...

 

Bezpłatny wstęp na Mistrzostwa Polski w noszeniu żon

16 sierpnia w Inwałdzie obok Parku Miniatur Świat Marzeń odbędą się I Mistrzostwa Polski w Noszeniu Żon. Wydarzenie niecodzienne i o...

}} Filmy

Sprawdź nas:
Oferty domów w Wadowicach
duży wybór, najnowsze propozycje, atrakcyjne lokalizacje

}} Komentarze

Piłkarska środa. Spotkanie Iskry odwołane
Iskra wygrala z Libiazem 1:0
Czas na zmiany! Wadowice24.pl przeprowadzają się do Gravelines
Nie zniknie - żebyś wiedział - to dla takich jak ty zeby nie klikali jak powaleni po 30 razy tego samego komentarza tylko dlatego że jego opcja polityczna twierdzi inaczej.
Drobniak show. Skawa grała pięknie, ale ...
Sensacja Cracovia tylko remisuje z Halniakiem niewiarygodne ale cuda sie zdarzaja,Jutrzenka 2-0 Karpaty,Swit 0-1 Niwa,Garbarz 0-1 Proszowianka,.wie ktos jak Iskra-Libiaz?
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
Wyrazy współczucia.
Kolejny wypadek busa. Trzy osoby ranne zabrano do szpitala
jaki portal taki redaktor....
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Szczere gratulacje !
Ale twardziel! Piotrek z medalem Mistrzostw Polski
Żeby się w błocie paplac .... Tys mi sport , toc na wsi to się świnie w błocie taplaja. W szachy by se pograł jakby mądry był